Hitler tyle nie osiągnął, czyli fałsz i obłuda UE

 

Maski opadły, Czemu się wcale nie dziwię. I ci, którzy dzisiaj tak triumfują, oraz ci zasmuceni, przeżywający gorycz porażki nic nie rozumieją.
Stała się rzecz bardzo ważna. Samotna Polska, w obronie podstawowych wartości cywilizacyjnych – prawdy, uczciwości i sprawiedliwości, stanęła do walki z Molochem, rogatym bóstwem, któremu składano ofiary z dzieci i zdarła zasłony, poza którymi się maskował.
Wszyscy wyraźnie zobaczyli, że współczesna Unia Europejska jest pokracznym tworem opartym na kłamstwie, manipulacji i nieliczeniu się ze swoimi członkami.
Niby wszyscy o tym wiedzieli, czy tylko podskórnie czuli, lecz dopiero akcja polskiego rządu, która niewątpliwie przejdzie do historii, bo jej reperkusje będą potężne, ujawniła prawdziwe oblicze Unii: niby zjednoczonej Europy, a faktycznie kolejnej Rzeszy Niemieckiej, która po kolei zagarnia słabych i ogłupiałych sąsiadów.
 
Wrogo do Polski nastawiony austriacki dziennikarz atakuje premier Szydło: - "Czy nie widzi pani, że przewodniczącego Tuska wybrało 27 przywódców w demokratycznych wyborach?!"
Widzimy, widzimy...
I się martwimy, bo to więcej niż siedemdziesiąt lat temu osiągnął inny Niemiec – Adolf Hitler.
I ten Austriak powinien wiedzieć (bo może nie wie), że jego państwo, Austria, prawie dokładnie 80 lat temu, jeszcze przed II Wojną Światową, 12 marca 1938 roku, została wchłonięta przez Niemcy. To był tak zwany Anschluss Austrii.
Parę miesięcy później Hitler zabrał się za Czechosłowację i też ją sobie podporządkował.
I tak to już szło. Realizował swoje plany bezwzględnie i bez oglądania się na kogokolwiek. Czy chwila obecna i dzisiejsze działania Niemiec nie nasuwają porównań z polityką III Rzeszy?
A 27 państw głosujących przeciwko samotnej Polsce?
Czy austriacki dziennikarz również nie wie, że w kolejnych państwach, czasami bez jednego wystrzału, opanowanych przez Hitlera, natychmiast naziści organizowali lokalne rządy, które ściśle, tak, jak dzisiaj, wspierały bezrefleksyjnie, często obłędną i bestialską niemiecką politykę?
Pamiętamy sojuszników Hitlera w czasie II WŚ: marszałka Petaina, premiera marionetkowego państwa Vichy, czym stała się "dumna i dzielna" Francja po ataku nazistów; norweskiego kolaboranta, premiera za Hitlera, Vidkuna Quslinga, którego nazwisko jest dzisiaj międzynarodowym synonimem podłego zdrajcy, czego Norwegowie bardzo się wstydzą.
Kolaboranci, sztuczne rządy popierające hitlerowskie Niemcy praktycznie były w całej Europie, Przypomnę tylko, ze również w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.
Natomiast nigdy nazistom nie udało się stworzyć takiego współpracującego rządu w jednym, jedynym kraju Europy – w Polsce.
 
Hitler i Niemcy ponieśli sromotną klęskę w 1945 roku. A wszyscy kolaboranci pokryli się hańbą. Niestety, tylko na krótko...
 
Wczoraj zobaczyliśmy, że ta podległość, to lokajstwo wobec Niemiec jest w Europie ciągle żywe.
Wystarczyło tylko, żeby rano kanclerz Angela Merkel pokazała palcem, kto ma być wybrany, aby zbrodnicza myśl oporu wobec Niemiec natychmiast wyparowała. Dusza niewolnika, czy poddanego nigdy nie umiera.
Dlatego 27 państw Unii, nawet Wielka Brytania, która nie ma już nic do stracenia, zagłosowało dokładnie tak, jak Niemcy chciały.
 
A my, Polacy, jesteśmy krnąbrni, dumni, chyba jako jedyni kierujemy się podstawowym zbiorem zasad cywilizacji łacińskiej i od czasu wygnania Krzyżaków z Rzeczypospolitej, do Niemców mamy stosunek pełen rezerwy, lecz niezależny.
Ale dopiero teraz. Poprzednie władze niby wolnej Polski miały w stosunku do Niemiec postawę pełnego uniżenia zbitego psa. A już realcje rządu premiera Tuska, ze słynnym "hołdem berlińskim" ministra Sikorskiego były obrzydliwie lokajskie. Za co właśnie dzisiaj pan Tusk jest nagradzany (kolejne 2,5 roku nicnierobienia to 3 mln na rękę).
 
Wszystko to zmieniło się w październiku 2015, gdy miarka się przebrała i pierwiastek wolności i niezależności, który jest zawsze w sercu uczciwego Polaka, zmiótł z politycznej sceny sługusów obcych mocarstw, którzy za resztki rzucane ze stołu wesoło merdali ogonami.
 
Dlaczego my, Polacy musimy zawsze być promotorem wielkich zmian?! Mamy lepszy wzrok, bardziej rogatą duszę, czy może wrodzoną awersję do poddaństwa i nienawidzimy fałszu i obłudy?
 
Narodowy ruch Solidarności (w żadnym wypadku nie Bolek)  przeorał 37 lat temu zgnuśniałą i podzieloną Europę. Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich – potwór Lenina i Stalina na glinianych nogach się rozsypał.
Oczywiście, a jak żeby, dostaliśmy po palcach za tą bezczelność.
A na końcu symbolem, o ironio, naszej walki i zwycięstwa, jest na świecie zburzony mur berliński. To nie do Gdańska, tylko do Berlina przyjeżdżają przywódcy całego świata modlić się pod tym murem. Nawet ten symbol Niemcy nam odebrali.
 
Dzisiaj ponownie stanęliśmy do walki. Jak to już jest od tysiąca lat – albo przeciwko azjatyckiej Rosji, albo bizantyjskiej Rzeszy Niemieckiej.
Tak – Rzeszy Niemieckiej. Bo Unia Europejska to zakamuflowana Rzesza Niemiecka, tak wielka i silna, czego nawet Hitlerowi się nie udało.
Kto tego nie widzi jest ślepy. Albo nie chce świadomie tego widzieć, bo jego lokajska dusza lepiej się czuje, gdy jego pan jest zadowolony.
A pan, w tym wypadku pani – Angela Merkel, kanclerz Niemiec, jak kiedyś inna Niemka, caryca Katarzyna Wielka, ustala prawa, jakie chce, a potem beztrosko i bez oporu te prawa łamie.
Pod tym względem zachowanie niemieckiej biurokracji Unii jest wprost komiczne, gdyby tylko nie było okrutną drwiną z Europejczyków.
 
Głosowaliście, jak prosiliśmy. Tylko dlaczego zagłosowaliście na nie?!
No to bedziecie jeszcze raz głosować. I jeszcze raz. Aż do skutku.
Obawiacie się muzułmańskich terrorystów i nie chcecie wziąć do siebie napalonych wyrostków, którzy gwałcą, co popadnie, to bedziecie płacić 250 tyś euro za sztukę.
I tak dalej, ku całkowitemu rozsypaniu się szczytnej idei wspólnoty europejskiej, dziś opanowanej przez wiecznego, niemieckiego potwora.
 
Po prawdzie, co się dzieje, pierwsi zorientowali się Anglicy i jak to oni, typowo po angielsku wzięli dooope w troki i wynieśli się z Unii.
My mamy ten szkopuł, ze nie chcemy się z Unii wynosić. Może jesteśmy nieco ambitniejsi, może tylko bardziej romantyczni i my chcemy Unię zmienić. A dokładnie – zbudować ją od nowa. Mamy coś w sobie twardego i prastarego, może z tradycji szlacheckich dworków, czego tak nam Prusacy zazdrościli, coś, co nazwałbym jednym słowem – szlachetność. Zawiera się w tym nieograniczone dążenie do wolności, prawdy i uczciwości. Cechy, które w dzisiejszym, pokrętnym świecie są wyrzucone na śmietnik. Najwyżej, jak widać, liczy się cwaniactwo, koniunkturalizm, hipokryzja i konformizm.
 
Przegraliśmy wczoraj wybory w Brukseli? Skądże! To była typowa ustawka. Główny sędzia, kanclerz Niemiec już rano ogłosiła wynik wyborów, które miały się odbyć po południu. "Europa" zwasalizowana przez Rzeszę, tylko przyklepała polecenie faktycznego przywódcy.
Ja mam tylko nadzieję, że taka postawa naszego rządu zerwała już ostanie zasłony i greckie maski i okrutnie obnażyła potiomkinowska wioskę, jaką jest Bruksela. Dokładnie zobaczyliśmy, kto, co i jak.
Jakich krętactw i kombinacji, oraz zwykłych oszustw używa się, by zniszczyć przeciwnika. Na kolanie zmienia się prawa; nieważne są traktaty. Po prostu robi się wszystko, by spełnić wolę hegemona.
W takim szambie żyć się nie da. Prędzej, czy później opary gnojówki lewacko – liberalnej wyduszą zawodników.
 
A obiekt sporu, śliski piskorz, konformista w każdym calu, facet bez kręgosłupa – Donald Tusk będzie dla Angeli Merkel tym samym, czym dla Adolfa Hitlera byli Petain i Quisling? Czyli zdrajcą narodu? I faktycznie nie-Polakiem?
 
W polskim Sejmie, lokajska, sterowana przez zewnętrznych mocodawców opozycja, konkretnie PO i .N, skandowały długo – Donald Tusk! Donald Tusk!
Ekstaza wzbudzona przez głupotę, czy hipokryzję? Prawdopodobnie jedno i drugie...
A niejaki poseł Lentz z PO napisał chełpliwie na Twitterze: - "Zwyciężyli Polacy, przegrała polackość".
Pamiętam, że mistrzami w wymyślaniu epitetów i opluwaniu przeciwników byli komuniści i ubecy.
 
Był "zapluty karzeł reakcji". Może być i "polackość".
 
Już niedługo, wystarczy parę lat i prawda stanie się faktem.
I może nam się uda na tych brukselskich zgliszczach zbudować prawdziwą Europę Narodów.
 
 
Ps. Z ostatniej chwili. Według zasad Unii Polska była na koniec w stanie zablokować decyzję Unii, albo przynajmniej ją odroczyć. Wystarczyło to, że premier Szydło nie zaakceptowała i nie podpisała tzw. konkluzji szczytu. Do tej pory musieli ją podpisać wszyscy uczestnicy posiedzenia. Co więc Bruksela wymyśliła? Konkluzję od teraz podpisuje tylko przewodniczący. Czyli Donald Tusk. Jest fajnie? Tak się gra w szachy, gdzie pionek raz może być gońcem a nawet królem.
 
 
.
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

10-03-2017 [11:31] - Czesław2 | Link:

Witam
Widzi Pan, mam podejrzenie, że tzw kanclerz Merkel jest tylko frontmanem. Rządzą drukarze kasy. Z tego też powodu problem uni jest trochę bardziej skomplikowany.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika jazgdyni

10-03-2017 [11:53] - jazgdyni | Link:

Pełna racja. Pani Merkel jest twarzą pewnych grup interesów. Wystarczy wspomnieć, że z każdego 1 euro, które Polska dostaje od Unii, 60 centów wraca właśnie do Niemiec. Czyli na pomocy dla Polski Niemcy zarabiają więcej niż my (60% dla nich i 40% dla nas)!
Tak się ten biznes kręci. A w Grecji widzieliśmy, że podbój finansowy jest mocniejszy niż militarny.

Obrazek użytkownika anakonda

10-03-2017 [14:52] - anakonda | Link:

Dla Niemcow nie jest wazne ile wraca do Niemiec dla niemieckiego podatnika wazne jest ile zostaje w Polsce.
Poki co to Niemcy sa platnikiem, a Polska biorca i dlatego podskakiwanie jak w sprawie nie podpisania protokulu koncowego
przez polska premier moze w przyszlosci tylko niekorzystnie wplynac stosunek Brukseli wzgledem Warszawy.
Prosze pamietac, " Wy macie zasady, a my mamy fundusze ".:))

Obrazek użytkownika anakonda

10-03-2017 [16:14] - anakonda | Link:

" Czyli na pomocy dla Polski Niemcy zarabiają więcej niż my (60% dla nich i 40% dla nas)! "

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Bzdura, Niemcy sa platnikiem netto, Polska biorca netto.
W praktyce niemiecki podatnik na kazdym euro wyslanym do Polski traci 40 euro entow,
Polska za to zyskuje te 40 centow za friko, znaczy sie tylko za to, ze jest w UE.
Mozna tez powiedziec inaczej, mianowicie 40% powstalej w Polsce infrastruktury nalezy do niemieckiego, francuskiego
lub angielskiego podatnika poniewaz te kraje sa platnikami netto do unijnej kasy.
Polska doskonale o tym wie i dlatego tak panicznie sie boi Europy roznych predkosci.
 

Obrazek użytkownika jazgdyni

10-03-2017 [18:59] - jazgdyni | Link:

Takie rozumowanie to właśnie bzdura. Jasne, że Niemcy są płatnikiem netto. Lecz w stosunku do całej Unii. Wszystkich członków. Natomiast relacje między Polską i Niemcami właśnie są takie, jak napisałem. Proszę czytać ze zrozumieniem., zanim powie się bzdura. Dobrze?

Obrazek użytkownika anakonda

10-03-2017 [19:24] - anakonda | Link:

" Natomiast relacje między Polską i Niemcami właśnie są takie, jak napisałem."

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Skoro juz Pan piszesz  o tym jak to Niemcy Polske roluja, to prosze takze napisac,
ze Niemcy sa nawiekszym importerem towarow wyprodukowanych w Polsce.
Prosze takze napisac ile niemiecki kapital stworzyl w Polsce miejsc pracy itd. itd.

Jeszcze raz, w Unii sa panstwa ktore sa platnikami netto i sa panstwa ktore sa biorcami netto,
innymi slowy, ktos musi jakies dobra wypracowc aby mozna je bylo komus innemu podarowac.
Fundusze strukturalne sa niczym innym jak darowizna.

Obrazek użytkownika Francik

10-03-2017 [20:23] - Francik | Link:

Proszę napisać ile kapitał niemiecki stworzył w Polsce miejsc pracy - bo ja jestem niedoinformowany. Jak tak popatrzę po bliższej i dalszej okolicy to Niemcy poprzejmowali po prostu już istniejące zakłady jak np. cementownie, zakłady chemiczne czy kolejowe. No może montownia Opla, ale to też nie jest firma niemiecka, teraz należy do PSA. W dalszej okolicy to chyba jakieś miejsca pracy Niemcy stworzyli w przemyśle stoczniowym - upss, Rostock jeszcze nie jest polski:)

Obrazek użytkownika Biedronka

10-03-2017 [19:07] - Biedronka | Link:

Po pierwsze nie znam w Polsce infrastruktury powstałej za niemieckie pieniądze. Najważniejsza infrastruktura przejęta przez niemiecki Tmobile i francuski Orange w ramach złodziejskiej prywatyzacji to Polska telekomunikacja. Radzę więc siedzieć cicho :). Dobrze, że z Francuzami (głównie dzięki polskim pracownikom) daje się współpracować (oczywiście nie robią tego za darmo). Niemcy po prostu przejmują a Polakom sprzedają tzw. biznes złomowy czyli nie opłacalną już sprzedaż hardwaru. Proszę nie pisać takich rzeczy jeśli nie ma pan firmy produkcyjnej. 

Obrazek użytkownika Francik

10-03-2017 [20:29] - Francik | Link:

Dokładnie - natomiast można spokojnie wskazać infrastrukturę zniszczoną za niemieckie pieniądze.

Obrazek użytkownika witamina

10-03-2017 [12:50] - witamina | Link:

Piękny  tekst  - gratuluję.

Obrazek użytkownika Jabe

10-03-2017 [13:23] - Jabe | Link:

Maski opadły. Jakie maski? Okazało się coś, czego byśmy nie wiedzieli?

Po co tyle patosu, Panie Jazgdyni? Toż to było mało znaczące głosowanie. Można było je olać. Postawiono jednak na misterny plan z Saryuszem-Wolskim – asem wyciągniętym w ostatniej chwili z rękawa. Okazało się jednak, że w pozostałych stolicach polityką nie zajmują się niedorozwinięte dzieci i skończyło się blamażem. A Pan tu przedstawia tę tragikomedię jakby to była ostatnia walka na ostatniej reducie cywilizacji łacińskiej.

Obrazek użytkownika jazgdyni

10-03-2017 [14:02] - jazgdyni | Link:

Jak widać, mój ulubiony Pan Jabe ma jak zwykle swoje bystre zdanie. Może nie jak GieWu, ale jak na przykład Tygodni Powszechny na pewno.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Biedronka

10-03-2017 [14:27] - Biedronka | Link:

No właśnie, jak widać panowie dzielący otaczający ich świat na "wyborców PISu" i innych zmiast po prostu piszący o Polakach i obywatelach chętnie również wypowiadają się w imieniu zagranicy :). O "niedorozwiniętych dzieciach" nie wspomnę- w końcu nie każdy pisze o swoich problemach na forum publicznym i w dodatku z pogardą...

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

10-03-2017 [14:01] - zbieracz śmieci | Link:

Fatem jest ,ze to przypomina trochę poczatki II Wojny ale be 1 i 17 wqrześnia 1939 roku .Zachod zdobyty ale angole zdażyli sie ewakuować i obeszło się bez Dunkierki.Niemcy maja rzad Vichy i małych musollinich na czele Włoch ,sa i sateleci jak Słowacja ,Węgry czy Rumunia które sa w sojuszu ,problem czeski rozwiazany a Austria wchłonięta na własne życzenie bo zadnego podboju nie było.Litwa,Łotwa i Estonia są już też pod kuratelą Niemiec i ściśle współpracują.Pozostaje Polska ten bękart Europy jak powiedział mołotow,sytucja jest taka ,że nie mamy otwartej wojny ale trzeba u nas wprowadzić coś na kształt stanu przygotowania bo nie zostaniemy zapomniani.
Proces przbudowy i odbudowy musi u nas ulec przyspieszeniu i to do wartości kosmicznych.
Co do tego co sie wydarzyło ,dla mnie nie było zaskoczeniem i nie jest to zadna przegrana a niemcy juz wkróce sie przekonaja ,ze cesartstwo Niemieckie upadło ,III Rzesza też a i IV sie nie utrzyma.

Obrazek użytkownika Jabe

10-03-2017 [14:34] - Jabe | Link:

Tak. Skala inna, ale są podobieństwa. Zwłaszcza osamotnienie wynikłe z niezdolności do prowadzenia realnej polityki, bujanie w mocarstwowych obłokach. Wówczas Hitler powiedział „sprawdzam” i domek kart z buńczucznej propagandy się rozsypał. Ludziom w Polsce wmawiano, że mamy sprawną armię i że rząd panuje nad sytuacją.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

10-03-2017 [16:08] - zbieracz śmieci | Link:

Jabe, twoje trollowanie zahaczające już mocno o agenturalność mocno cuchnie !Poniemiecki blaszany beret mocno już uciska na czerep a smród z walonek dopełnia reszty.

Obrazek użytkownika Jabe

10-03-2017 [17:16] - Jabe | Link:

Już wcześniej zauważyłem podobieństwo sytuacji. Dlatego skorzystałem z okazji, żeby się do Pańskiej oceny (w ogólności) przyłączyć. Co do trollowania, nie zauważył Pan jeszcze, że każdy, kto nie mówi tego co Pan, jest dla Pana jątrzącym ruskim szpionem? Proszę się sobą zająć.

p.s. Jaki proces przebudowy do licha? Przecież ta koncentracja władzy i środków produkcji jest modelowana właśnie na czasach sanacyjnych. Sanacja poniosła w ’39 klęskę. Powtórka z rozrywki? Polak przed szkodą i po szkodzie głupi.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

10-03-2017 [20:24] - zbieracz śmieci | Link:

Bredzisz a ja nic na to nie poradzę .

Obrazek użytkownika jazgdyni

10-03-2017 [15:30] - jazgdyni | Link:

Zgadzam się. Dlatego na potęgę sami musimy się umacniać. I wojskowo i ekonomicznie. Oraz jak najwięcej Amerykanów na naszym terytorium. Bo oni są drażliwi, gdy ktoś w nich celuje.
Będziemy silni i twardzi, to do nas będą przychodzić po pomoc i poradę.
A my sami zadecydujemy, czy pojdziemy na Obronę Wiednia.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

10-03-2017 [15:48] - zbieracz śmieci | Link:

Przegapiłem zdjęcie ,pyszności ,pąńcia tańczy w nagrodę ze swoim sługą walca !

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

10-03-2017 [16:39] - zbieracz śmieci | Link:

Na razie lewactwo sie cieszy bo niby nam wskazano miejsce w szeregu ale ja poczekam i chce zobaczyc ich miny gdy komusza Katalonia oderwie sie od Hiszpanii ,bankruta ale z zdaęciem .Katalonia to dopiero bedzie poczatek bo temu przygladaja sie Baskowie a oni sa w Hiszpanii i Francji .Co do Francji co ta nędza zrobi gdy odzyja resentymenty niemiecke w Lotaryngii i zechca powrotu do heimatu.Co zrobi lewy Rzym gdy po wyborach Pólnoc zechce i doprowadzi do odłączenia biednego Południa.Powstana nowe byty i od nowa trzeba bedzie wyznaczać granice a przeciez w UK sytuacja jest podobna ,Szkocja i Walia też grożą Londynowi a IRA przeciez nie zniknęła i nie zniknął Belfast.

Obrazek użytkownika Warmia

10-03-2017 [15:19] - Warmia | Link:

Witam.
A teraz na pierwszą linię prosimy Pana Prezydenta Andrzeja Dudę - zaserwować Europie uśmiech, lekkość, dowcip - rozmycie obrazu starcia.

 

Obrazek użytkownika jazgdyni

10-03-2017 [15:57] - jazgdyni | Link:

Witam

Polacy są ogólnie znani z szarmanckości i osobistego uroku.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Francik

10-03-2017 [20:27] - Francik | Link:

Różnica między III Rzeszą a obecną jest taka, że za Hitlera na roboty do Niemiec brali z łapanki, teraz ludzie jadą sami i jeszcze się z tego cieszą. Ale takie relacje się chyba kończą - stąd taki pisk.

Obrazek użytkownika jazgdyni

10-03-2017 [21:27] - jazgdyni | Link:

Celna uwaga. Tak właśnie jest. A gdy już przypadkiem polscy pracownicy zaczynają im zagrażać, jak to miało miejsce z kierowcami TIRów, to wymyślają sztuczne blokady płacowe, by się pozbyć tych, co nie potrzebują.
Wkrótce znowu bedzie nowy sezon na szparagi, więc zapotrzebowanie na Polaków wzrośnie.

Obrazek użytkownika Jozue

11-03-2017 [15:48] - Jozue | Link:

Dziś oglądałem serial Nikodem Dyzma, i mam nieodparte wrażenie iż Tusk pasuje jak ulał do tej postaci. A zaczął Tusk karierę od zdania "Panowie policzmy głosy"