Tusk, Polak czy Folksdojcz?

Kanclerz Merkel jest zadowolona z Tuska, to słowa rzecznika rządu Niemiec. Jest zadowolona jak pani ze swojego lokaja , który wykonuje wszystkie polecenia swojego dobroczyńcy , albo z pieska , który skacze na tylnych łapkach bo pani rzuciła mu cukierka.

Tusk, dla którego „ Polska to nienormalność”, Tusk , który jak sam mówił w młodości na święta śpiewał niemieckie kolędy,  z punktu widzenia Niemców jest idealnym kandydatem na drugą kadencje.
Ten krypto Niemiec a  raczej folksdojcz idealnie pasuje na „ Prezydenta Europy”,  jedząc z ręki kanclerz Merkel. Murem za nim stoi polskie stronnictwo Targowicy czyli PO i .N. Targowiczanie znaleźli wspólny język z folksdojczem.

Tusk jest jedynym szefem rządu w Europie, który porzucił swój kraj dla fruktów w Brukseli. Czy prawdą jest , że Merkel trzyma Tuska „ za jaja” w związku z dokumentami Stasi na agenta o pseudonimie „Oskar” , który działał w Trójmieście? Niektórzy mówią, że „Oskar” to Tusk.

Ta spolegliwość Tuska wobec Niemców i kapitału niemieckiego ma swoją wymowę. Przecież za jego kadencji sprzedano większość polskiego przemysłu w tym stocznie, za co dostał od nich medal i nagrodę.
Wreszcie to, gdy w Polsce zaczęła się walić kariera Tuska , po ujawnieniu nagrań z restauracji „ Sowa i Przyjaciele” to oma Merkel wyciągnęła do Tuska rękę i usadowiła go w Brukseli.

Należy sobie przypomnieć co Tusk mówił przed rejteradą z Polski , że „ stanowiska za granicą go nie interesują”. Ponieważ Tuskowi jest bliżej do Niemców, niech zmieni obywatelstwo na niemieckie, z czym nie powinien mieć problemów, bo ma mocne papiery.   

http://wsensie.pl/polska/21599-szydlo-z-merkel-o-tusku-rzecznik-rzadu-niemiec-kanclerz-zadowolona-ztuska
http://wpolityce.pl/polityka/191452-spiewajacy-koledy-po-niemiecku-tusk-wydaje-sie-nie-przejmowac-ukraina-mnie-z-rodziny-gleboko-doswiadczonej-przez-sowietow-i-niemcow-ciarki-przechodza-po-plecach
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika michnikuremek

07-03-2017 [11:48] - michnikuremek | Link:

Patrzę z rozbawieniem jak Kaczyński podłożył nogę "opozycji" i ona teraz leży, kwiczy i nie może się pozbierać. Nagle okazało się, że pan "Polskość to nienormalność" jest... Polakiem. Do wczorajszego "W tyle wizji" zadzwoniła jakaś kodziara i mówiła, że PIS jest zły, bo nie popiera Polaka... Na pytanie czy Saryusz-Wolski nie jest Polakiem zaczęła coś bełkotać o zasługach Tuska... W sumie ubaw po pachy, po raz kolejny okazało się, że tzw. "opozycja" to (**************) :D

Obrazek użytkownika Andy51

07-03-2017 [12:14] - Andy51 | Link:

Zgoda, to są jaja , jak patrzy się na wygibasy , PO, .N czy KOD. 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-03-2017 [13:14] - Imć Waszeć | Link:

Tak. Tylko, że teraz stara Europa ma pretekst, do podłożenia nogi panu Kaczyńskiemu. Za kilka miesięcy stworzą Unię kilku prędkości, sami w swoim elitarnym gronie przegłosują całą gamę przepisów sankcjonujących ścisłą federację, a nawet likwidację państw narodowych, a potem spokojnie poczekają, aż w Polsce duszonej unijnymi zakazami i nakazami skończą się pieniądze. Wtedy pojawi się propozycja nie do odrzucenia "cnotka albo piechotka". Jak wtedy zareagujemy (najpewniej przed wyborami)? Powiemy nie i zostaniemy skansenem, czy może oddamy cnotkę, czyli całą suwerenność i nie wyjdziemy z niemieckiego kołchozu już nigdy?

Gra się skończyła i maski spadły. Teraz jest czas na decyzje o znaczeniu fundamentalnym. W każdym razie nie interesuje nas ani ścisła federacja (czyli likwidacja polskości i włączenie do Niemiec), ani gra solo, gdyż to będzie dokładnie to samo, tylko przeciągnięte w czasie do momentu ponownego dorwania się do władzy polszewików na fali niezadowolenia społecznego z biedy i stagnacji, a oni zdepisizują Polskę i wejdą do federacji z międzynarodówką na ustach. Wreszcie nie interesuje nas ponowne wejście w orbitę wpływów Rosji, co niewiele różni się od propozycji niemieckiej i jest także zagrożeniem płynącym z izolacji i z zawężenia aspiracji (tam nas wprowadzą korwinowcy z częścią "narodowców"). Pozostaje tylko budowanie własnego politycznego konstruktu z Polską na eksponowanym miejscu założyciela. W zasadzie jest to plan na wczoraj.

Obrazek użytkownika Andy51

07-03-2017 [13:37] - Andy51 | Link:

Czy podłożyła nogę to się okaże. W Europie mają dość lewackiej retoryki i omnipotencji Brukseli we wszystkie dziedziny życia. Liga Północna we  Włoszech, prawicowe partie we Francji, Austrii, Holandii, itd. zwracają się w kierunku Rosji, bo nie mają innej alternatywy. Gdyby w Unii Europejskiej dominowały partie konserwatywne, a nie lewackie z bohaterami z wiosny 68 r. to byłoby całkiem inaczej. Sądzę, że   następne wybory do PE zmienią układ sił.  

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-03-2017 [13:54] - Imć Waszeć | Link:

Martin Schulz miał w 1968 roku 13 lat, Angela Merkel 14, Frans Timmermans miał 8 lat. Jak tak dalej pójdzie, to i mnie w końcu jakiś leming oskarży o przynależność do tego pokolenia, bo wtedy uczyłem się chodzić.

Obrazek użytkownika Andy51

07-03-2017 [14:15] - Andy51 | Link:

Byli młodzi to fakt , ale nie chodzi o wiek tylko o lewackie idee rodem z 68 r..

Obrazek użytkownika michnikuremek

07-03-2017 [15:41] - michnikuremek | Link:

Tarzająca się w błocie młodzież u Owsiaka to również spadkobiercy "idei" 1968......

Obrazek użytkownika Andy51

07-03-2017 [17:26] - Andy51 | Link:

Chyba przesadziłeś.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-03-2017 [15:59] - Imć Waszeć | Link:

Pokolenie 68 to byli głównie anarchiści, natomiast to, co rządzi obecnie Europą, od zawsze ma jakiś projekt przemian "na lepsze". Niech Pan się cofnie kilkadziesiąt lat. Ja stawiam na reaktywacje idei Bauhausu, bo to łączy się z postmodernizmem.

http://artpin-projektowaniewne...
http://wyborcza.pl/1,75410,641...
http://butterfield-reignbeau.b...

"Styl stworzony przez architektów związanych z Bauhausem nazwano wkrótce "międzynarodowym", bo dzięki swojej prostocie pasował do każdego kręgu kulturowego. Dojście Hitlera do władzy paradoksalnie przyspieszyło jego rozprzestrzenianie się. Po 1933 r. wielu wykładowców Bauhausu (w większości pochodzenia żydowskiego) musiało opuścić kraj. Część z nich osiadła w Izraelu - i to tam powstała jedyna na świecie dzielnica zbudowana w całości według zasad promowanych przez uczelnię."

"warto zaznaczyć, że na koncepcję szkoły wpływały poglądy polityczne przedstawicieli szkoły, które wiązały się przede wszystkim z socjalizmem."

"W zniszczonej wojną Europie nikt już nie chciał budować zdobnych kamienic; musiała powstać nowa architektura. Proste, czytelne i zwykle tanie rozwiązania spod znaku Bauhausu okazały się najlepsze, bo uniwersalne. Dziś szklane drapacze chmur otaczają nas wszędzie i mało kto pamięta, że ich korzenie tkwią w niemieckiej uczelni. Kubiczne formy, jasne kolory i duże okna można znaleźć w nowych osiedlach mieszkaniowych na całym świecie - od Warszawy, przez Londyn, po Cambridge w USA"

Po wojnie żydzi wrócili do RFN i wytworzyła się swoista symbioza, która spowodowała także rozkwit różnych porzuconych idei. Nie pamiętam tytułu, ale był kilka miesięcy temu film o tym na Planete+.

https://books.google.pl/books?...

Obrazek użytkownika michnikuremek

07-03-2017 [16:15] - michnikuremek | Link:

Nie, drogi Panie. Europą Zachodnią rządzą dziś ci, który dobrze przestudiowali "dzieła" Gramciego, Spinellego i Kalergiego.
To te chore, komunistyczne idee są dziś wprowadzane w życie.
Nie chce mi się rozpisywać, więc proszę sobie wyguglować takie hasła jak:

Spinelli, Gramci, Kalergi, marksizm kulturowy, marsz przez instytucje, pokolenie 1968, polityczna poprawność i terror politycznej poprawności, szaleństwo multikulturalizmu, mowa nienawiści, szkoła frankfurcka, luksemburgizm, trockizm, etykietowanie przeciwników, krytyków i adwersarzy jako: „faszystów”, „rasistów”, „ksenofobów”, „islamofobów”, „homofobów”, „nazistów”, gender, globalne ocieplenie, kultura gejowska, feminizm, homopropaganda itd…

Miłej lektury!

 

Obrazek użytkownika Andy51

07-03-2017 [17:33] - Andy51 | Link:

Miej litość nade mną , nie zrobię tego.

Obrazek użytkownika OLI

07-03-2017 [18:32] - OLI | Link:

Są na te tematy wspaniałe wykłady "w pigułce" pana Krzysztofa Karonia, choćby tutaj:
Krzysztof Karoń: kontrrewolucja i neomarksizm
https://www.youtube.com/watch?...

Albo np. krok po kroku na kanale: :
https://www.youtube.com/channe...

Te wykłady to absolutny hit, pomagają zrozumieć co się dzieje, skąd się wzięło i dokąd to prowadzi.

Obrazek użytkownika Andy51

07-03-2017 [19:01] - Andy51 | Link:

Jeżeli w pigułce , to inna sprawa.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-03-2017 [19:33] - Imć Waszeć | Link:

Schulz studiował co najwyżej naklejki stolicznej. Wątpię, żeby miał w ogóle pojęcie o czym do niego taki Gramsci rozmawia. Poza tym nazywanie zachodnioniemieckich oligarchów komunistami również cuchnie marksizmem i zamianą znaczenia słów. To oczywiste, że grupa trzymająca władzę w UE będzie się oklejała płytkami ze wszystkiego, co się da, żeby ukryć tylko swoje prawdziwe pochodzenie, poglądy i intencje. Jazgot na widok czerwonych gaci wcale nie służy zaglądaniu pod te płytki, tylko odwracaniu uwagi.

Obrazek użytkownika Andy51

07-03-2017 [17:27] - Andy51 | Link:

Dziwny melanż Niemców z Żydami.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-03-2017 [19:24] - Imć Waszeć | Link:

On wcale nie jest aż tak dziwny. W linkowanych materiałach jest wspomnienie o tym, że najpierw musieli wyemigrować, ale potem wrócili.

Obrazek użytkownika michnikuremek

07-03-2017 [15:39] - michnikuremek | Link:

Tak - będą mieć "pierwszą prędkość", kiedy beżowi "Niemcy", "Francuzi" czy "Szwedzi" wyciągną maczety i kałachy. Będzie to "pierwsza prędkość" ucieczki - oczywiście tych, którym się to uda. Żyjemy ciągle wspomnieniami potęgi krajów zachodnich sprzed 30 - 40 lat. Co teraz ma do zaoferowania ten legendarny "Zachód"? Ano takie atrakcje jak nihilizm, brak jakiejkolwiek idei, aborcja, narkomania, LGTB, poprawność polityczna  i takie podobne "idee", którymi ich ciemnoskórzy obywatele pogardzają i którzy białym  niebawem rzucą się do gardeł.
Jeszcze my, Europa Środkowa mamy szansę tego wszystkiego uniknąć - o ile zaczniemy się odsuwać od tego bagna, która jest już skazane na zagładę. A czas tej zagłady zbliża się wielkimi krokami.... Już niebawem.....

Obrazek użytkownika Andy51

07-03-2017 [17:31] - Andy51 | Link:

Masz racje, Szwedzi , Niemcy, Francuzi. będą uciekali  różnymi prędkościami, przed ciapatymi z maczetami w dłoniach. Pod maczety pójdą również ci z LGBT ciapaci takich nie tolerują. 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-03-2017 [19:41] - Imć Waszeć | Link:

E tam od razu nie tolerują. Zagonią do szmaty i będzie spokój. Można wręcz powiedzieć, że przykładny islamski stosunek do homoseksualizmu mamy w Polsce od setek lat pod celą:

"Islamska nienawiść wobec kobiet doprowadziła do szerzenia się homoseksualizmu. Islam tak uczy przez fatwy : „grzeszy tylko uległy homoseksualista”. Dominujący homoseksualista jest już usprawiedliwiony przez Mahometa."

https://zastopujczas.pl/satani...

Obrazek użytkownika Andy51

07-03-2017 [20:41] - Andy51 | Link:

Widać , że islam na wszystko znajdzie lekarstwo.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-03-2017 [19:26] - Imć Waszeć | Link:

Zanim to nastąpi, to wpiją się łapami w nasze gardło i spróbują utopić. Zupełnie jak topielec, o czym wie każdy ratownik i topielca najpierw ogłusza piąchopiryną, a dopiero potem ratuje.

Obrazek użytkownika eska

07-03-2017 [17:16] - eska | Link:

Jaki folksdojcz? Po matce Niemiec, a po ojcu Kaszub. Jednakowoż z ojcem nie miał zbyt dobrych kontaktów, więc sprawa oczywista. Za małego go dzieciaki ganiały po podwórku, bo nie umiał dobrze po polsku mówić.

Obrazek użytkownika Andy51

07-03-2017 [17:32] - Andy51 | Link:

Tak pewnie było.

Obrazek użytkownika twardek

07-03-2017 [17:17] - twardek | Link:

"Tusk, Polak czy Folksdojcz ?"
Szczerze mówiąc najlepiej mi się kojarzy ta postać z lancknechtem (termin spolszczony od landsknecht).
---
1. nie uzyskanie nominacji przez Sariusza-Wolskiego powinniśmy interpretować jako odtrącenie przez eurokratów dobrej propozycji polskiego rządu,
2. nie uzyskanie nominacji przez Tuska powinniśmy interpretować jako sukces rządu polskiego (bez względu na rezultat Sariusza-Wolskiego)
3. Jakby nie poszło, zaistniały konflikt jest  poważnym, etyczno-moralnym i obywatelskim obciążeniem dla D.Tuska i wyrokiem natychmiastowego, lub odłożonego na 2 lata, końca jego kariery.
---
Gdzieś w tle powinien wziąć się za cichą pracę jakiś zespół, który stopniowo wysmaży dobrze przemyślany projekt ustawy o infamii i banicji.

Obrazek użytkownika Domasuł

07-03-2017 [18:26] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

To wszystko jest dokładnie jak Pan pisze, tylko ludzie nie zdaja sobie z tego sprawy i dlatego tak Tuska kochali (i pewnie wciąż kochają). Tylko wlasnie, czy to jest nieswiadomosc, czy może taka sama mentalność jaka ma folksdojcz Tusk? W każdym razie obecny rząd bardzo dużo by stracil w moich oczach, gdyby poparl Tuska. Poparcie Tuska oznacza, ze stolica tych ludzi nie jest w Warszawie, tylko w Berlinie.

Obrazek użytkownika Andy51

07-03-2017 [19:05] - Andy51 | Link:

Polska kilka razy uratowała Europę, to przed Turkami, to przed bolszewicką zarazą, mam nadzieję , że teraz ocali przed zalewem muzułmańskim i lewackim.

Obrazek użytkownika Domasuł

07-03-2017 [22:21] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

O matko, tylko nie to. Niech już Polska nigdy więcej nikogo nie ratuje. O to się modle. O najbardziej egoistyczny narod na swiecie. O jakies 300 lat całkowitego egoizmu, wypranego z wszelkich odruchow typu "za wolność nasza i wasza", wyzbytego z wszelkiego altruizmu i empatii. O taka przyszlosc dla Polski się modle.

Obrazek użytkownika Andy51

08-03-2017 [08:05] - Andy51 | Link:

Wolisz, żeby Polska siedziała cicho jak mysz pod miotłą ?