Czyim rzecznikiem jest Bodnar, gejów i ubeków czy obywateli?

Adam Bodnar wybrany przez koalicję PO-PSL pod koniec  ich kadencji  w sierpniu 2015 r. jest gwarantem słów klasyka A. Holland (żeby było tak jak było). Człowiek, który nic nie ma przeciw małżeństwom homoseksualistów, i adopcji dzieci  przez homoseksualistów,  jest rzecznikiem praw obywatelskich.

W rozumowaniu Adama Bodnara nic się nie zmieniło, dalej broni pederastów, do tego doszła obrona emerytur esbeckich.

Obrona szeroko rozumianego środowiska LGBT i esbeckiego jest priorytetem RPO. Dziwne jest to, że RPO milczy w sprawie kilkudziesięciu tysięcy Warszawiaków, wyrzuconych na skutek tzw. reprywatyzacji przeprowadzonej przez HGW i jej urzędników przez tzw. czyścicieli kamienic.

Nie słychać nic o działaniach RPO w sprawie pokrzywdzonych przez Amber Gold. W jakimś sensie  Bodnar broni  malwersantów i przestępców sprzeciwiając się  instytucji konfiskaty majątku, tak jak to jest np. we Włoszech.

Jeżeli do tego dodamy obronę Bodnara praw kobiet do tzw. „ pigułki dzień po” to widać, że Adam Bodnar jest ideologicznym rzecznikiem obrony praw określonej grupy ludzi , natomiast obywatele jako całość nie specjalnie go interesują.  
 
http://naszeblogi.pl/56492-%E2%80%8Bpodziekujmy-po-za-rzecznika-praw-pedalow
http://www.poranny.pl/wiadomosci/bialystok/a/kogo-broni-rzecznik-praw-obywatelskich-tlumaczy-prof-malgorzata-kowalska,10605436/
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/525794,bodnar-kontra-szydlo-ziobro-i-konfiskata-majatkow-rpo-krytykuje-sztandarowy-projekt-rzadu-list.html
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika michnikuremek

02-03-2017 [11:47] - michnikuremek | Link:

Bodnar grzmiał na nienawistników palących "kukłę Żyda" (od kiedy kukła ma narodowość?), jednocześnie nie mając nic przeciwko bezczeszczeniu krzyża podczas "sztuki" teatralnej....
Z lewactwem się nie dyskutuje. Lewactwo się zwalcza.

Obrazek użytkownika Andy51

02-03-2017 [12:10] - Andy51 | Link:

To jeszcze jeden przykład do tych, które podałem.

Obrazek użytkownika michnikuremek

02-03-2017 [13:04] - michnikuremek | Link:

Zablokowano moje konto na pejsbuku "ze względów bezpieczeństwa".
Czym zagroziłem owemu "bezpieczeństwu"?
Ano zaproponowałem wystawienie sztuki pt: "Klątwa2". Scenariusz byłby taki sam jak jedynki, zmieniłoby się tylko kilka rekwizytów. Zamiast figury JP2 - figura Bronisława Geremka lub Jacka Kuronia, a zamiast krzyża - Gwiazda Dawida.
Aha - podałem też linka do filmu, na którym Marian Kowalski w prostych i dosadnych słowach mówi, co myślę o takiej "sztuce".
https://www.youtube.com/watch?...
Obecnie czekam na wizytę brygady antyterrorystycznej.

Obrazek użytkownika Andy51

02-03-2017 [13:40] - Andy51 | Link:

Twórca facebooka nazywa się Cukrowa Góra to Ci chyba dużo wyjaśni.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

02-03-2017 [20:19] - zbieracz śmieci | Link:

Nie jest wieczny bo jak sprawozdania z działalności nie przyjmie sejm ,senat i prezydent to o ile wiem to wtedy usłyszy won.

Obrazek użytkownika Andy51

03-03-2017 [08:09] - Andy51 | Link:

Oby stało się to jak najszybciej.

Obrazek użytkownika gorylisko

03-03-2017 [04:28] - gorylisko | Link:

rzecznik  ?? jaki q*rwa rzecznik... to jest NIEdorzecznik praw obywatelskich

Obrazek użytkownika Andy51

03-03-2017 [08:10] - Andy51 | Link:

Obrońca pedałów raczej, może sam nim jest?

Obrazek użytkownika krystal

03-03-2017 [11:02] - krystal | Link:

Czy Pan pamieta, że za kandydaturą p.Bodnara na stanowisko rzecznika praw ob. była -głosowała- p.Beata Szydło?! Pytana dlaczego głosowała na taką postać odparła, że PRZEZ POMYŁKE  wcisnęła guzik.