Zwycięstwo Martina Schulza to ostateczny koniec Niemiec

Niemcy już miały w swej historii jednego niedoedukowanego wodza, Hitlera. Obecnie coraz większe szanse na zwycięstwo ma Martin Schulz, który nie ma nawet matury, ale ma "wizje" i chce rządzić najpotężniejszym państwem Europy. Hitler był narodowym socjalistą: NSDAP - Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników (niem. Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei), a Martin Schulz jest międzynarodowym socjalistą i do takiegoż obozu należy w europarlamencie.

Od czasu do czasu czytam, jak opowiada się on za gender podobnymi ideologiami, za zmuszaniem państw do przyjmowania muzułmanów i wiele tym podobnych lewackich bełkotów. Gdyby wygrał wybory i zostałby kanclerzem, to Niemcy szybko, wręcz błyskawicznie, stałyby się krajem muzułmańskim, kalifatem. A co z rodowitymi Niemcami? Kobiety do haremów, a mężczyźni do niewolniczej pracy na swych panów. Ale cóż, co może wymyślić osoba, która nie potrafiła zadbać o swą edukację? A może to realizacja przepowiedni: http://naszeblogi.pl/63042-w-2016r-intronizacja-chrystusa-krola-polski i może Niemcy upadną w inny sposób, niż niedawno sądziłem: http://naszeblogi.pl/63063-tak-upadna-niemcy-i-zachod-nie-potrzeba-wojny.

Tak czy owak, Niemcy wkrótce przestaną istnieć.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika anakonda

01-03-2017 [21:14] - anakonda | Link:

Schulz NIGDY nie bedzie kanclerzem Niemiec bo Trump, czytaj USA, na to NIE pozwola.

Obrazek użytkownika Donat Pytajło

01-03-2017 [21:51] - Donat Pytajło | Link:

Witam,
Polityka długofalowa, nam Polakom jest obca, nigdy w swojej historii nie mieliśmy dobrej polityki. Za to potrafiliśmy się bić, wygrywaliśmy bitwy lecz przegrywaliśmy wojny. Byliśmy dobrzy w chwilowych zrywach narodowych, by chwilę później wszystko stracić... Otóż są kraje, które prowadzą politykę. Niemcy chcą odzyskać niepodległość i wprowadzili ostatnimi czasy do UE ludzi typu Schulz I te krzyczące lewaki. To było taktycznie zamierzone, Oni mieli narobić hałasu, rozbijać inne ruchu itd. Rozgrywają arcy trudny mecz szachowy z USA i państwami w europie. Grają o wysoką stawkę i jak ktoś myśli, że Niemcy nie wiedzą co robią jest idiotą.
Co do naszych rodzimych "graczy" to powiem tak, my nie mamy żadnych graczy, to nami się gra. I hmmm... jedno jest pewne, żadna partia w Polsce nie zdołała i nie zdoła przeprowadzić reform potrzebnych byśmy mogli przetrwać jako naród wolny. Kto umie patrzeć ten widzi. PiS też nie należy go graczy. Niestety.

Obrazek użytkownika twardek

01-03-2017 [22:47] - twardek | Link:

Więcej wiary szanowny Panie. Wczoraj kard. Nycz, jak sądzę z masońskiego skrzydła hierarchii KK, obwieścił na portalu WP, zamysł podrzucenia Polsce zdechniętego szczura w formie pełnego miłosierdzia, zorganizowanego transferu kilkuset rodzin syryjskich, dla uprzystępnienia im pokoju oraz możliwości leczenia. Caritas i jego oddziały diecezjalne są gotowe do akcji (w tle kwartalnik  "Więź"). Oczywiście, jak stwierdził, "potrzebna jest otwartość władz państwowych i na nią czekamy".  Zainspirowano go więc do strzelenia gola Rządowi RP, który z niemałym trudem broni się przecież przed destabilizacją państwa przez takich globalnych awanturników  jak np. Soros. Strzeliłby też gola układowi rząd - wierni - kapłani (ci ostatni lojalni - zorientowani na narodowy interes), otwierając kolejną okazję do wrzawy dla pogłębienia istniejących podziałów społecznych. Łajdactwo czystej wody.
Byłem zmartwiony jak poradzi sobie Rząd, niezależnie od przejściowego poprawienia mi humoru przez internautów, którzy kard. Nycza zrąbali niemiłosiernie. Coś około 500 komentarzy, niektóre to perełki. No i co?  No i super !!! Rząd obwieścił współdziałanie ze stowarzyszeniem "Pomoc Kościołowi", o czym dzisiaj publicznie, w "Wiadomościach", poinformowano wyświetlając krótki filmik z wypowiedzią p.Premier. Będzie wsparcie medialne, finansowe i zapewne logistyczne, dla świadczenia pomocy tam, gdzie jest najbardziej potrzebna - na miejscu, w Syrii.
"Grupa trzymająca władzę" (oby jak najdłużej, jeżeli tak, jak do tej pory) wykonała pierwszorzędne posunięcie.

Obrazek użytkownika Boruta

02-03-2017 [10:03] - Boruta | Link:

Pisząc z pozycji zakompleksionego Polaka (któremu poddaństwo względem innych wbijane jest przez 24 godziny na dobę młotkiem do głowy) wyraźnie przeceniasz Niemców ... którzy są mocni tylko wtedy kiedy sami są w sojuszu z mocniejszym od siebie [patrz historia II wojny światowej (pasmo zwycięstw do czasu sojuszu z Sowietami) oraz po tejże II wojnie  (ścisły sojusz i pomoc ze strony USA)]
Nie daj Bóg dla nich (tj. dla Niemiec) kiedy jedynym hegemonem na super kontynencie euroazjatyckim staną się Chiny i nie zechcą walczyć o rynki zbytu z tym największym po nich producentem i zarazem eksporterem towarów (a wtenczas mogą rozgromić niemiecką maszynę gospodarczą do rozmiarów pożądanych dla siebie...wystarczy tylko, że odwrócą strumień surowców płynących do Niemiec z Rosji). ... nie po to przecież budują nowy jedwabny szlak, żeby większość towarów płynęła z zachodu na wschód, a surowców ze wschodu na zachód, bo tym razem w pierwszej kolejności energią i pieniędzmi zasilane ma być Państwo Środka a nie kto inny). W Euroazji może być tylko jeden hegemon ... w momencie kiedy pojawia się drugi musi dojść do konfliktu (takie są prawa natury) bo stawka jest zdecydowanie za duża. ...
Jedynym pożądanym sojusznikiem dla Niemiec mogą być tylko Stany Zjednoczone, które po II WW dały im wolną rękę (i wolną gospodarkę) w Europie. Wydaje się, że Niemcy oszalałe pychą (która pierwsza kroczy przed upadkiem) oraz lewacką ideologią chcą jak najszybciej pozbyć się swoich prawdziwych dobroczyńców z Europy licząc na naiwność "Czerwonego Smoka" ... głupcy !

Obrazek użytkownika Donat Pytajło

02-03-2017 [15:22] - Donat Pytajło | Link:

Boruta, ty powinieneś być zakompleksiony, bo twoje wiedza jest żadna. Historii uczył Ciebie przedszkolak czy jakiś zidiociały kacap? Dlatego wypisujesz takie brednie?

Obrazek użytkownika Boruta

02-03-2017 [09:38] - Boruta | Link:

".... Nigdy nie mów Nigdy " ...  (zwłaszcza gdy dotyczy to wielkiej polityki)

Obrazek użytkownika twardek

04-03-2017 [12:33] - twardek | Link:

Jeżeli Trump utrzyma się przy władzy. On tam "robi" trochę za lokalnego J. Kaczyńskiego z tym, że Prezes jest w nieporównanie lepszej sytuacji.
USA bez Trumpa byłoby autentycznie kochającą matką chrzestną dla Schultza.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

02-03-2017 [19:49] - piastolsztyn | Link:

Szanowny Panie, polityka długofalowa, to było opanowanie mediów w Polsce oraz jej depopulacja. Niemcy nadal mają media, ale z depopulacją jest problem. Polacy zrobili Niemcom dowcip, zagłosowali na PiS a ten wprowadził 500+ i podwyższa zarobki. Polskie dzieci, jeśli miały się rodzić, to poza granicą, a w ich miejsce miały być miliony muzułmanów. Nagle polskie dzieci rodzą się w Polsce. Zachód i Niemcy zrabowali polski przemysł, a tu nagle rodzi się nowy przemysł i długofalowo rabusie zostaną bez zdobyczy.

To PiS realizuje politykę długofalową, bo bez kolejnych pokoleń Polaków nie będzie Polski. A Niemcy? Wkrótce jacy Niemcy! Schulz sprowadzi jeszcze więcej muzułmanów i będzie kalifat.

Obrazek użytkownika anakonda

02-03-2017 [21:03] - anakonda | Link:

" To PiS realizuje politykę długofalową, bo bez kolejnych pokoleń Polaków nie będzie Polski. A Niemcy? Wkrótce jacy Niemcy! Schulz sprowadzi jeszcze więcej muzułmanów i będzie kalifat."

-----------------------------------------------------
Co za glupoty, w Niemczech zyje aktualnie ponad 82 miliony ludzi z tego okolo 7 - 10 % to obcokrajowcy i obywatele niemieccy z podlozem migracyjnym
( w tym rowniez Polacy ).
Ciekawe jak Pan chcesz to zrbic aby kilka milionow Arabow ( ktorzy sa z soba skluceni ) mialo utworzyc z Niemiec kalifat ?

Nie zaprzeczam aby w Niemczech nie bylo problemow z czescia Arabow ale takze podobne klopoty sa i z innymi obcokrajowcami, przyczyna tych klopotow, nie tyle jest ich obecnosc, ale zbytnia poprawnosc polityczna elit niemieckich wobec nich ( obcokrajowcow ).
Niemcom jest potrzebna prawdziwa WOLNOSC I SUWERENNOSC i skoncza sie dzisiejsze problemy wewnetrzne.

Obrazek użytkownika Donat Pytajło

02-03-2017 [23:52] - Donat Pytajło | Link:

Panie Piotrze, czytam Pana wpisy od dawna. Napisał Pan "tu" dużo mądrych rzeczy rodem z GUS i US i innych miejsc skąd można czerpać takie dane jakie się danej władzy zechce podać, jest tylko mały problem, ludzie tego na oczy nie widzieli. Dla zwyczajnych zjadaczy chleba to są bajania starej babuni o zaczarowanym lesie, więc nie mogę się z Panem zgodzić. 500+ zamiast obniżenia podatków. Wiem,że polskie społeczeństwo jest ubogie i taka pomoc doraźna dla rodzin była niezbędna, bo dotychczasowa polityka był wyniszczająca, ale czy to przełoży się na wzrost gospodarczy? Absolutnie nie. Polacy dostali cholerną jałmużnę w dodatku na drogi kredyt zamiast dostać warunki do godziwej pracy, której nie ma i nie będzie. Dlaczego? Ano dlatego, że brak polityki ekonomicznej. chyba nie trzeba tego tłumaczyć ekonomiście?
Pisze Pan, że jakiś domniemany typ o nazwisku Zachód, oraz Niemcy zrabowali polski przemysł. bez komentarza.
PiS podniosło płace? gdzie? komu? Wie Pan ile się zarabia na Prowincji? jedyne co wzrosło to ceny żywności i podatki.
Żadnemu zidiociałemu Schuzcowi nikt nie pozwoli na degradację Niemiec. On i inni zidiociali lewacy mieli tylko osłabić EU.

Obrazek użytkownika twardek

04-03-2017 [17:37] - twardek | Link:

Straszne rzeczy Pan tu wypisuje. Czy nie zmienił Pan nicka z Mind Service  na Donata Pytajłę ?

Obrazek użytkownika Donat Pytajło

04-03-2017 [18:28] - Donat Pytajło | Link:

Straszne, tu ma Pan racje. Ale przecież to właśnie się dzieje na naszych oczach. A może Pan widzi co innego?

Obrazek użytkownika piastolsztyn

02-03-2017 [22:51] - piastolsztyn | Link:

Raczy Pan przedstawiać pobożne życzenia i udawać, że wcześniejsi emigranci, to etniczni Niemcy. Otóż, nie i dobrze to Pan wiesz. Według niemieckich prognoz sprzed ostatniej emigracji muzułmanie mieli stanowić większość już w 2060 r. Teraz to się zmieniło i będzie to już, tak myślę, ok. 2025r., jeśli Schulz sprowadziłby jeszcze więcej muzułmanów. Niemcy stanowią większość w wieku 50-80 lat, ale im młodsze pokolenie, tym przewaga coraz mniejsza. Sprowadzenie muzułmanów w wieku rozrodczym sprawiło, że trend uległ odwróceniu, a trzeba przyjąć, że etniczni Niemcy będą mieli 1-2 dzieci, a ci muzułmanie 5-10. Należy więc porównywać pokolenia w wieku rozrodczym i z tego poziomu liczyć trendy.

Obrazek użytkownika twardek

03-03-2017 [00:15] - twardek | Link:

Ciut wyżej napisał Pan: "...jeszcze więcej muzułmanów i będzie kalifat".
Kalifatu być nie może, bo oznaczałoby to wyrok śmierci dla Polski. Jeśli dojdzie do sytuacji krytycznej (chodzi mi po głowie, że dojdzie, z Schultzem czy bez), to Polska będzie musiała w stosownym momencie podjąć interwencje zbrojną w trybie boots on the ground  (jak to określił niejaki Cezary Grab). Na spółkę z Amerykanami albo, co równie prawdopodobne - z Rosjanami oraz Amerykanami z drugiej strony (Francja, Niderlandy?).  Gorzej jeżeli "schultze" odzyskają władzę w Stanach Zjednoczonych, bo wówczas pozostanie nam współdziałać jedynie z Rosjanami, którym dojdzie dodatkowy, "amerykański" powód do ratowania Niemców (nie tyle Niemiec, co Niemców...), dla przywrócenia jakiej takiej równowagi za zachodnią flanką Rosji.
Nie ma lekko, panie Solis. Nie da się pozwolić komuś zjeść unio-europejskie ciastko i nadal je mieć.

 

Obrazek użytkownika piastolsztyn

04-03-2017 [11:14] - piastolsztyn | Link:

Nie chcę krytykować, bo zawsze merytoryczna dyskusja będzie i jest towarem deficytowym. Otóż, Szanowny Panie, Tusk podwoił zadłużenie Polski i ktoś musi spłacać przynajmniej odsetki od tych długów. Powstałe zaklęte koło, swoisty węzeł gordyjski, który ALEKSANDER MACEDOŃSKI rozwiązał prosto, mieczem. Nie bez powodu przywołuję słynnego wodza i zwyciężcę starożytności. W kilkanaście lat Polska demograficznie stoczyłaby się na same dno, bo nie dość, że drastyczny spadek ilości dzieci, to te, które były, wyjeżdżały na Zachód za chlebem, bo za pracę w Polsce, bez wsparcia rodziców, nie szło przeżyć. I to przy założeniu, że "pracodawca" w ogóle zapłacił. PiS nie miał czasu na rozwiązywanie węzła gordyjskiego i musiał dobyć "miecza" 500+. Obniżka podatków nie wchodziła w grę, co jest skutkiem bajońskich długów Tuska. Już w 2008r. próbowano doprowadzić Polskę do bankructwa, czemu skutecznie przeszkodziłem. Opisałem też mechanizm zadłużania Polski i rolę niskiej płacy w tym procederze. Opisałem to w kilku artykułach i nie ma sensu tego powtarzać. Nie bez powodu wspominam o czasie, bo przy jego odpowiednio dużej długości, to i woda zniszczy skałę. Wkrótce ludność Polski, zgodnie z planami Hitlera, miała skurczyć się do 16 mln., a celem przyśpieszenia zawładnięcia Polski, próbowano wrzucić nam kilka mln. muzułmanów.

Obrazek użytkownika Jabe

04-03-2017 [13:22] - Jabe | Link:

Obniżka podatków nie wchodziła w grę, więc podniesiono wydatki. To jest zastosowanie greckiej metody na długi – brać chwilówki i szastać pieniędzmi.

„Już w 2008r. próbowano doprowadzić Polskę do bankructwa, czemu skutecznie przeszkodziłem”. – Hmm.

p.s. Komu właściwie Pan odpowiada?

Obrazek użytkownika Donat Pytajło

04-03-2017 [18:52] - Donat Pytajło | Link:

Oby była merytoryczna. Pisze Pan tak  "Tusk podwoił zadłużenie Polski i ktoś musi spłacać przynajmniej odsetki od tych długów" To zapytam w takim razie KTO mu na to pozwolił i gdzie są te pieniądze? Co robiło PiS przez te 8 lat kiedy było największą opozycją w sejmie? Czy opozycja ma całkiem związane ręce? Jak widać nie ma. Dlaczego do tej pory nie ma zmiany w konstytucji zabraniającej zadłużać państwo? Przecież te pieniądze z kredytów które nabrali muszą gdzieś być rachunki itd. Sprawdzić i jak się nie zgadza za dupę do pierdla i przepadek mienia. Koniec pitolenia.
Lewacy są lewakami nie dlatego, że mają takie poglądy, ale dlatego, że mogą je mieć i robić to co robią, ponieważ gdyby robili to na swój koszt z miejsca musieli by zmienić poglądy.
Dalej pisze Pan o niżu demograficznym, A jak żyć w tym kraju bez pracy, bez kredytu, bez mieszkania, bez jedzenia.... Jak w tym wszystkim jeszcze mieć i wychowywać dzieci???
Węzeł Gordyjski właśnie Pan zawiązał i Panu podobni. Bo nie da się przetrwać w lewackiej ekonomii (wziąć kredyt i wydać pieniadze na słodkie bułki zamiast obniżyć podatki i odchudzić koszty, a koszty są olbrzymie i w większości niepotrzebne)
Niech poczyta Pan Rolnika z Mazur, On bardzo dobrze to wyłuszczył.