Teatr Powszechny w W-wie „twarzą” mowy nienawiści

Zjednoczone siły lewactwa, wszystko co nie jest zgodne z ich punktem widzenia w pojmowaniu wiary,  wolności słowa, obyczajowości, itd. nazywają „ mową nienawiści”. Każda wypowiedź wypowiadająca się za ograniczeniem napływu muzułmańskich  jest rasizmem, wybory polityczne niezgodne z zapatrywaniem lewactwa jest pogwałceniem praw obywatelskich. Wybory suwerena nie mają dla nich żadnego  znaczenia , powtarza się ten sam scenariusz . Tak jest w USA , tak było w Polsce.

Niestety większość mediów, zarówno w Polsce jak i w USA opanowana jest przez środowiska lewacko-liberalne, stąd ten cały jazgot w mediach. Na szczęście jest internet, gdzie jak się wydaje, lewactwu  nie udało się go w większej części opanować.

Wartości, które są ważne dla chrześcijan w tym katolików, są niemiłosiernie postponowane a przykładem jest Teatr Powszechny w Warszawie, który dotowany jest przez specjalistkę od reprywatyzacji , Panią Hanię  prezydenta Warszawy ze swoją obrazoburczą „Klątwą” co jest bardziej kloaką niż sztuką.

Tam to pożal się Boże artyści ze skandalistą reżyserem  na czele, bluźnili na wiarę, a jedna z aktorek odbywała stosunek oralny z figurą świętego JPII. Karabiny z rękojeściami z krzyży, krzyż pomiędzy nogami , nawoływanie do zabójstwa polityka, wszystkie te bluźnierstwa nazywają sztuką.

Gdyby tak zrobili z symbolami żydowskimi, nazwani by zostali antysemitami, z symbolami muzułmańskimi, tego nie zrobią, gdyż muzułmanie sami by wzięli sprawy w swoje ręce, natomiast symbole chrześcijańskie służą w tej sztuce do obrażania wiernych i to jest dopiero mowa nienawiści.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Art

28-02-2017 [14:03] - Art | Link:

Gdyby Polska była państwem prawa,zbuk zwany reżyserem byłby dawno aresztowany,zarzuty byłyby postawione "derektorowi" tego burdelu,a q....wy rozegnane na cztery wiatry.Ale my gadamy,Ziobro gada,a to takie gadki-szmatki.Procedury itp.Tere fere.A p.Premier,p.Prezydent,że o ministrze nomen omen kultury nie wspomnę-milczą przezornie.

Obrazek użytkownika Andy51

28-02-2017 [14:17] - Andy51 | Link:

Zgadzam się z Tobą , ale nie zawsze to co myślimy można szast,prast i zrobić.

Obrazek użytkownika xena2012

28-02-2017 [15:45] - xena2012 | Link:

przeciez pani Hania zaraz wytłumaczy ,że swoje decyzje nawet te z dziedziny sztuki konsultowała z Duchem Swiętym  a więc takie neptki załosne jak my musimy skapitulować przed siłami wyższymi. Teraz pewnie płacze i gryzie pazury,że misternie przygotowana rola życia dla szansonistki Wyszyńskiej chcacej zbierać do puszek pieniądze na wynajęcie zabójcy Kaczyńskiego jakoś nie wyszła.Kupa pieniędzy poszła na spektakl:bo to i opłacenie idioty reżysera,którego już nikt nie chce w Europie oglądać i aktorom aktywistom i klakierom wynajetym do owacji na stojaco zapłacić,Z poszukiwań zabójcy nic nie wyszło więc stery intrygi ujął w swe rączki Biedroń rozsiewając wokół plotki o homoseksualizmie Kaczyńskiego o czym świadczy głaskanie przez Prezesa kota..No to ja jestem zdeklarowaną lesbijką jako właścicielka dwu wspaniałych i głaskanych kotów..

Obrazek użytkownika michnikuremek

28-02-2017 [16:05] - michnikuremek | Link:

Ciekawe czy pani Hania da pieniążki na sztukę o identycznym scenariuszu tyle tylko, że zamiast JPII będzie figura Bronisława Geremka, a zamiast krzyża - Gwiazda Dawida? :D :D

Obrazek użytkownika Andy51

28-02-2017 [17:37] - Andy51 | Link:

Wyspecjalizowaną szansonistkę już ma, bo być może w kloace, robiła to co robi z pasją w realu.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-02-2017 [17:19] - Imć Waszeć | Link:

Też sobie właśnie coś takiego pomyślałem. Jeszcze jeden POmocniczy paralizator języka, gdyby sam antysemityzm przestał już na Polaków działać. Bo, że "laicka" poprawność polityczna już nie działa, to jest fakt.

Obrazek użytkownika Andy51

28-02-2017 [17:34] - Andy51 | Link:

Z tymi dwoma kotami i stwierdzeniem, że jesteś lesbijką, to uważaj, bo zaraz jakaś Szczuka, czy inne ciepłe siostry będą Cię nagabywały :-)

Obrazek użytkownika xena2012

28-02-2017 [21:30] - xena2012 | Link:

Lesbijką wcale się nie czuję,ale zawsze słucham starszych i mądrzejszych .Skoro on tzn Biedroń i ten Pieróg  twierdzą,że posiadanie i głaskanie kotów jest oznaką homoseksualizmu to widocznie tak jest.Ale moja Pusia i Lili pokazują im języki.

Obrazek użytkownika Andy51

28-02-2017 [21:32] - Andy51 | Link:

Mądre kotki.

Obrazek użytkownika michnikuremek

28-02-2017 [16:02] - michnikuremek | Link:

Starsi pamiętają z lat 60-tych i 70-tych (Gomółka i Gierek czyli głęboka komuna) poniedziałkowy Teatr Telewizji. Czy ktoś potrafi sobie wyobrazić, by pokazano spektakl w którym np. Ewa Wiśniewska czy Magdalena Zawadzka uprawiałyby seks oralny z figurą Pawła VI? A potem tenże papież zostałby powieszony za szyję na sznurze?
Oczywiście, że nie, a przecież to były czasy gdy komuniści miłością do Kościoła katolickiego nie pałali....
Więcej - ci realni komuniści zakłamywali historię, wiele rzeczy było przemilczanych, ale nie pozwalali sobie na kpiny z patriotyzmu. Nie było w teatrach "sztuk" podczas których ktoś by się podcierał biało-czerwoną flagą...
Więcej - "Hubala" i "Akcję pod Arsenałem" nakręcono za Gierka, a "Zamach" za Gomółki.... Piękne filmy w których mowy nie było o jakimś wykpiwaniu i wyszydzaniu patriotów....
A jakie "dzieła" powstają po (niby)  "upadku komuny"?
Wykpić, wyszydzić, opluć, obsr*** - pseudo reżyserzy prześcigają się w pomysłach na antypolskie, antypatriotyczne obscenizmy na które bezczelnie rządają publicznych pieniędzy....
Trzeba sobie zdać sprawę - tamtych marksistów zastąpili znacznie groźniejsi i niebezpieczni marksiści kulturowi, którzy dobrze zapoznali się z  "dziełami" Gramciego....
Tamci bez ogródek walili w łeb - ci już tego nie robią, tylko operują mózgi i to tak, że ich ofiary nawet nie wiedzą, że przeprowadzono im lobotomię.......
 

Obrazek użytkownika michnikuremek

28-02-2017 [16:30] - michnikuremek | Link:

*żądają - ale wstyd.... :(

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-02-2017 [16:58] - Imć Waszeć | Link:

Dzieje się tak, ponieważ ci, którzy w czasach Gomółki zostali odsunięci od władzy i których dzieci dostały po uszach w 1968, których wnuki teraz robią za młodych demokratów, wreszcie dopięli swego. Z której by strony tego nie oglądać, to wygląda na bund trzech pokoleń przeciwko polskości.

Obrazek użytkownika Andy51

28-02-2017 [17:47] - Andy51 | Link:

Faktem jest, że czegoś takiego za komuny by nie wystawili.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-02-2017 [17:10] - Imć Waszeć | Link:

Gdyby wysłać ten teatrzyk w turnee po zachodniej Europie i UK, to sztuka Klątwa zostałaby wciągnięta na indeks dzieł rasistowskich i zakazanych, zaś artyści stanęliby przed neomarksistowskim sądem. Dlaczego? Po prostu sceny pokazywane tam mogłyby porwać wygłodniałe wielkiej hecy tłumy i odciągnąć od jedynie słusznej poprawniackiej wiary. Całe tabuny homoseksualistów i rozmaitych cweli mogłyby zacząć szwędać się po ulicach z krzyżami ze styropianu, przebierać się za Papieża i wielbić go po swojemu. Wzór wielbienia był podany w sztuce, a to dla zachodnich lemingów więcej niż rzeczywistość. To byłby przekonujący wiernopoddańczy gest, jeszcze wierniejszy, niż obmycie stóp. To byłby już sam nazizm, faszyzm, rasizm, antysemityzm i antyklingonizm niezależnie pod jaką postacią się wykluwa. Zwłaszcza to epatowanie w przestrzeni publicznej krzyżem pod każdą postacią byłoby straszliwym zagrożeniem dla subtelnej mentalnej konstrukcji synagogi Szatana. Oni tak troskliwie usuwają go z oczu gawiedzi, tak dbają o dzieci, żeby im nie szkodził, a tu nagle jakaś rozkudłana, olśniona artystycznie ku..a wylega z nim ostentacyjnie na środek ulicy. Alarm! Alarm!

Obrazek użytkownika Andy51

28-02-2017 [17:44] - Andy51 | Link:

Być może w środowiskach pedalskich w USA w San Francisco czy Seatlle w dzielnicach gdzie ci popaprańcy przebywają, takie kloaki wystawiają  , ale mało kto się tym interesuje, bo grają sami dla siebie.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-02-2017 [19:15] - Imć Waszeć | Link:

Po co jechać do USA. O ile mnie instynkt nie myli, to po zablokowaniu teatru, tudzież wsadzeniu paru aktorów, wystawią tę sztukę na platformie w tegorocznym "marszu inności" w Warszawie. To jest pokolenie "antykomunistycznej młodzieży" z lat 80-tych, dla której happening był bronią i trampoliną do kariery.

Nie wiem czy Pan kojarzy takie persony jak Szymon Gutkowski, Marcin Meller, Jakub Wygnański? Ten film powinna pokazać TV z odpowiednimi komentarzami, żeby ludzie załapali wreszcie, co się teraz w Polsce wyprawia: http://www.filmpolski.pl/fp/in...