IBRIS--- CZYLI SCIEMA,ALE KTO UŻYŁ WAJCHY?

http://naszeblogi.pl/61964-sondazesondazesondazeczyli-iii-rp-w-akcji

http://naszeblogi.pl/62112-osr...

Prawo i Sprawiedliwość niezmiennie cieszy się największym poparciem społecznym ze wszystkich ugrupowań politycznych w Polsce. Na partię Jarosława Kaczyńskiego, podaje "Rzeczpospolita" powołując się na sondaż IBRiS, zagłosowałoby 35 proc. wyborców. Kolejne miejsca zajmują Platforma Obywatelska, Kukiz’15 i Nowoczesna.

Chodzi mi o Kukiza,do tej pory pętał się pod koniec,prawie na rowni z SLD,aż to nagle awans?

Wiadomo że Platforma go stworzyła aby odebrał głosy Dudzie,dzięki swoim mediom wylansowała tego Golema...komuś znowu zależy?

Dwa pierwsze linki,to moje notki...na temat "sondaży" i "sondażowni" w III RP stworzonych po 1989....

Znowu akcja "pompowanie" balona...balona z ludu...?

PS.Jeden   link się powtórzył...chodziło mi o ten.http://naszeblogi.pl/61964-sondazesondazesondazeczyli-iii-rp-w-akcji

PPS.Jeden link ma numer 62112,drugi ma numer 61964...to dlaczego wrzuca dwa razy to samo?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika michnikuremek

23-02-2017 [10:22] - michnikuremek | Link:

Kukiz został wykreowany w celach destrukcyjno-dywersyjnych. W wyborach prezydenckich miał odebrać głosy Andrzejowi Dudzie.
Nie udało się.
Jego rola w parlamencie była rozpisana na dwa warianty:
1. Kukiz15 wchodzi w koalicję z PO-PSL-Nowoczesna i wtedy "żeby byłoby tak jak było" - zgodnie z życzeniem reżyserki Holland.
2. Kukiz wchodzi w koalicję z PISem i wtedy mamy powtórkę z lat 2005-07, a Kukiz robi to co wtedy robili Lepper z Giertychem. Rząd upada, nowe wybory i mamy "żeby byłoby tak jak było".
Kukiz biegał po tych wszystkich tefałenach i tokachefem, od Olejnik po Wojewódzkiego, którzy w ten sposób napompowali "antysystemowca".... :D
Wszystkie te scenariusze upadły, bo ciemna masa zagłosowała wbrew życzeniom oświeconych, postępowych elit i PIS uzyskał rządy samodzielne.
Przez ten ciemny elektorat wpadliśmy w sidła kaczystowskiego faszyzmu, a sfrustrowany Kukiz zamieszcza memy szydzące z wypadku pani premier i obraża żołnierzy wyklętych....
 

Obrazek użytkownika Domasuł

23-02-2017 [15:24] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Niestety. Miałem duże nadzieje co do Kukiza, ale w ostatnich miesiącach pozbyłem się zludzen.

Obrazek użytkownika Tarantoga

23-02-2017 [15:31] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Ha,ha,ha...naiwnych nie sieją...

Obrazek użytkownika Jabe

23-02-2017 [15:37] - Jabe | Link:

Co się stało?

Obrazek użytkownika Tarantoga

23-02-2017 [15:30] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

"Przez ten ciemny elektorat wpadliśmy w sidła kaczystowskiego faszyzmu, a sfrustrowany Kukiz zamieszcza memy szydzące z wypadku pani premier i obraża żołnierzy wyklętych.."
No właśnie...aż zacytowałem to zdanie,bo piękne :-))
 

Obrazek użytkownika Jabe

23-02-2017 [10:48] - Jabe | Link:

Wiadomo że Platforma go stworzyła aby odebrał głosy Dudzie” – To raczej pan Duda, werwą odbiegający od pisowskiego standardu, został wyznaczony, żeby zablokować ruchy alternatywne, tj. korwinowców i kukizowców. Dodam, że przecenia Pan możliwości Platformy. Wajchę trzyma ktoś inny.

Są podstawy do zacnego wyniku kukizowców – Oni nie uczestniczą w chocholim tańcu, który jest po prostu męczący.

Obrazek użytkownika Tarantoga

23-02-2017 [15:27] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Co do pierwszej teorii,to jest dyskusyjna,ale odpuszczę :-))
Platformy użyłem jako demona...wiem dobrze kto trzyma wajchę tylko się boje rozgrzanego samobójcy...a jutro akurat jest piątek....

Obrazek użytkownika Jabe

23-02-2017 [15:37] - Jabe | Link:

O sprawach dyskusyjnych Pan nie dyskutuje.

Obrazek użytkownika michnikuremek

23-02-2017 [17:36] - michnikuremek | Link:

Kukiz15 doskonale ODGRYWA rolę "antysystemowców", co przy histerii "opozycji" PO/N nie jest trudne. Wielu mało spostrzegawczych ludzi daje się na to nabrać - widzę to po moich znajomych.
Charakterystyczne było zachowanie Kukizowców w grudniu 2016r. podczas ciamajdanu pod sejmem.
Logiczne wydawało się, że Kukiz15 powinni poprzeć rząd Beaty Szydło, bo alternatywą dla niego jest rząd złożony z Grzesia, Rysia i Joasi.... A jednak nie zrobili tego, nie poszli do Sali Kolumnowej, by głosować nad budżetem (poszło dwoje posłów K15, jeden z nich już nie żyje). Przecież wystarczyła jakaś przypadkowa absencja w klubie PIS, nie zostałby uchwalony budżet i wtedy rozpocząłby się naprawdę "chocholi taniec".
Kukizowcy muszą wiedzieć, że obecnie nie ma żadnej sensownej alternatywy dla PISu. A jednak chcieli obalić ten rząd chowając się podczas newralgicznych głosowań 16 grudnia 2016 roku....
Kukiz15 to nie żaden "antysystem".
To byt wykreowany w celu obrony układu.....
 

Obrazek użytkownika Jabe

23-02-2017 [19:59] - Jabe | Link:

„Kukiz15 powinni poprzeć rząd Beaty Szydło, bo alternatywą dla niego jest rząd złożony z Grzesia, Rysia i Joasi” – Nie było takiej alternatywy (a sejm powinien obradować w sali plenarnej). Rozsądnie postanowiono się do awantury nie mieszać. Gdyby PiS potrzebował opozycji, nazwijmy to, życzliwej, nie byłby taka Zosia Samosia i przyjął postawę bardziej koncyliacyjną. Skąd wogóle pomysł, że antysystemowcy mają popierać partie zasiedziałe w systemie?

Paweł Kukiz nawoływał do zmiany systemu wyborczego (i partyjnego). Nie wnikając, czy to dobrze, czy źle, to stawia go w opozycji do systemu. PiS realizuje coś na kształt centralizmu biurokratycznego, co historycznie jakoś super antysystemowe nie jest. Dopiero niedawno Jarosław Kaczyński program nieco skonkretyzował – państwo przede wszystkim.

Obrazek użytkownika michnikuremek

23-02-2017 [20:59] - michnikuremek | Link:

Tak - PIS jest partią socjalistyczną w kwestiach gospodarczych (patrz Morawiecki!!)... Politycznie jest to PRAWICA.
Jeżeli ta "PRAWICA" upadnie - to władzę przejmą Grzesio, Rysio i Joasia...
Nie rozumiesz tego? Nie dociera do ciebie?
Czy jest na PRAWICY jakaś siła polityczna, która jest w stanie przejąć władzę po PISie?
NIE MA !!!!!
A więc oddajesz w tej sytuacji WŁADZĘ neomarksistom  z PO i N.!!
Życzę wszystkiego najlepszego gendery, zboczenia, dewiacie..... Oto władza przejęta po PIS.... Super.....

Obrazek użytkownika Jabe

23-02-2017 [21:44] - Jabe | Link:

Czy ta prawica jest w cudzysłowie, czy nie, nie zmienia to faktu, że Pan ma oczekiwania tylko wobec jednej strony. Wszyscy mają poświęcić swoje racje na ołtarzu świętej wojny, z wyjątkiem pisowców, oczywiście. PiS dał już nadto do zrozumienia, że nie potrzebuje pomocników i wszystko wie najlepiej. Pan się wyraźnie obawia, że dżenderyści wrócą do władzy i już szuka winnych. Dlatego od razu odpowiadam – winny jest ten, kto rozgrywa.

Obrazek użytkownika michnikuremek

24-02-2017 [07:50] - michnikuremek | Link:

"Antysystemowy" Kukiz pompowany przez Olejnik i Wojewódzkiego..... Ogarnij się człowieku.....

Obrazek użytkownika Jabe

24-02-2017 [11:46] - Jabe | Link:

Jeśli go pompowali, to znaczy, że zwęszyli w tym interes. Np. mogło im wyjść z sondaży, że grozi ucieczka elektoratu od PO do PiS lub Kukiza i wybrali to drugie. Ewentualne gruntowne zmiany im przeszkadzają mniej, bo oni potrafią się dostosować, natomiast dla skostniałej struktury odcięcie od łatwej kasy byłoby prawdziwą tragedią. Z tego punktu widzenia Paweł Kukiz od początku był zażarcie antypisowski, i wcale nie mam na myśli jego dawnych umizgów do PO. Byłem tu świadkiem lęku przed referendum, wiem co mówię.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

24-02-2017 [16:14] - Imć Waszeć | Link:

Lęk przed referendum u Kukiza? Czy ja dobrze słyszę, czy może nie znam jakichś podstawowych faktów? W końcu to Kukiz domagał się systemu referendów na kształt rozwiązań w konstytucji szwajcarskiej. Oczywiście mógł zmienić zdanie gdzieś po drodze ale "wódz nie zdradził szczegółów" ;)

Obrazek użytkownika Jabe

25-02-2017 [17:29] - Jabe | Link:

Nie wiem, czy Pan dobrze słyszy, ale najwyraźniej źle Pan czyta.

Obrazek użytkownika Tarantoga

24-02-2017 [09:08] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

DO  WSZYSTKICH KOMENTATORÓW! 
Proszę wyraźnie pisać/dedykować swoje komentarze, do kogo są pisane!
Robi się bałagan totalny,moja odpowiedź ląduję byle gdzie,a Wasze komentarze...jak popadnie.
Dziękuję za wizytę Gości.
 

Obrazek użytkownika Jabe

24-02-2017 [11:55] - Jabe | Link:

@Tarantoga
Od tego struktura komentarzy jest drzewiasta („wątkująca”), żeby nie trzeba było zaznaczać, komu się odpowiada. Rozumiem, że ma Pan graniczenia, nazwijmy to, zmysłowe, ale teraz tu jest remont i warto by było pomysły racjonalizatorskie majstrom zgłosić, zamiast stawiać wymagania komentatorom. System wie, do kogo komentarz jest adresowany i mógłby Panu umieścić tę informację w nagłówku.