"Jestem wszędzie"

Mieliśmy nadzieję, że i tym razem to pokona. Że znów będzie z nami, tutaj. Zawsze przecież zwyciężał i zawracał z tej drogi, choć tyle razy baliśmy się, że już nie wróci.
Nie potrafię pisać o Tomku Moraczewskim w czasie przeszłym. Tomek pozostał taki, jakim był zawsze. Silny, bezkompromisowy, dumny, zachwycający inteligencją i niezwykłym poczuciem humoru. Widzę jego twarz i słyszę jak mówi z szelmowskim uśmiechem: „Jestem wszędzie”.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika admin

21-02-2017 [07:43] - admin | Link:

Szef moderatorów nie żyje. Zdąrzyłem Go poznać parę tygodni temu i nic tego nie zapowiadało, choć zmagał się z chorobą. Sprawiał wrażenie bardzo silnego człowieka. Jakże smutna wiadomość.
Wieczny odpocznek racz Mu dać Panie +++

Obrazek użytkownika Andrzej W.

21-02-2017 [08:01] - Andrzej W. | Link:

Chyba miałem z Nim styczność. Ostry, szelmowsko inteligentny, otwarty na argumenty.
Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie.
Proszę wszystkich o modlitwę za Jego duszę. Każda chwila jest dobra, lecz kto odmawia Koronkę do Bożego Miłosierdzia tego zapraszam duchowo dziś o 15.

Obrazek użytkownika Andrzej W.

22-02-2017 [12:53] - Andrzej W. | Link:

Przepraszam.
Należy powtórzyć. Może po prostu: "Morus nie żyje...". 
Należy Mu się to.

Obrazek użytkownika Szamanka

21-02-2017 [09:10] - Szamanka | Link:

Morus?
Wieczny odpoczynek daj Mu, Panie.

Potrafił znaleźć czas, by wspólnie z nami szukać trudnych odpowiedzi.
Jego "jestem wszędzie" obejmie teraz i niebo.
Spoczywaj w pokoju, Morusie.

 

Obrazek użytkownika Domasuł

21-02-2017 [21:43] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Moje wyrazy wspolczucia :(

Obrazek użytkownika HenrykHenry

21-02-2017 [22:57] - HenrykHenry | Link:

Mozemy sie pomodlic za jego dusze. Wieczne odpoczywanie ... Spoczywaj w spokoju.
Przykro.