Dla PO zwyczajny obywatel to nikt ważny (świat wg. Budki)

Czy są granicy hipokryzji ? dla byłego ministra sprawiedliwości Borysa Budki nie ma. Całkiem niedawno pan Budka wydał z siebie takie oświadczenie. Wszyscy, którzy przyjdą do biur posłów PO otrzymają pomoc. Tą wypowiedź należy uwzględnić w kontekście tego co wydarzyło się w ubiegłym tygodniu w Oświęcimiu.

Tam to ciupasem nazajutrz po incydencie pojawili się sowa na budce, pardon poseł Sowa i poseł Budka opowiadając przed kamerami różne androny.

Później było już tylko gorzej. W audycji radiowej radia Zet , dopytywany przez red. Piaseckiego o zdarzenia z BOR za czasów PO  i zwrócenie uwagi , że przecież była kolizja kolumny prezydenckiej z  prezydentem Komorowskim, ów łgarz powiedział ni mniej ni więcej tylko: Był wypadek, nikt nie ucierpiał, jeśli chodzi z ważnych osób.

Dla pana Budki ranne dziecko to nic ważnego, Pani Arnal została zostawiona samej sobie a nikt z PO nie zainteresował się losem Pani Arnal ani jej dzieckiem.

Odezwał się również Pan Dobrowolski, który na prośby i błagania  ojca uwięzionego  od kilkudziesięciu miesięcy kibica Macieja Dobrowolskiego, który przesiedział w areszcie bez żadnych dowodów olał sprawę i powiedział niestety nic nie pomogę.

Krew zalała red Wybranowskiego, który na twitterze zamieścił dwa wpisy : Ojciec Maćka Dobrowolskiego ( 3 l bez wyr areszcie), kiedy blagal o pomoc @bbudka, (wtedy min spraw), usłyszał: "Przykro mi, nie pomogę"
I drugi wpis ; żadnej interwencji, żadnej interpelacji @bbudka nie podjął. Wiec gdy teraz słyszę "nikt nie będzie bezbronny..." cos mnie strzela.
 
Te wpisy świadczą o hipokryzji pana Budki i całej PO, i traktowaniu instrumentalnie młodego kierowcy.
 
http://www.radiozet.pl/Radio/Programy/Gosc-Radia-ZET/Artykuly/Gosc-Radia-ZET-Borys-Budka-u-Konrada-Piaseckiego-16.02.2017-00036721
http://wpolityce.pl/polityka/327826-podwojne-standardy-posla-budki-zderzenie-z-kolumna-komorowskiego-nie-ucierpial-nikt-wazny-ale-jest-pelen-troski-o-los-kierowcy-seicento
https://wiadomosci.wp.pl/kat,59154,title,Maciej-Dobrowolski-zarzuca-klamstwo-ministrowi-z-PO-Borys-Budka-sie-tlumaczy,wid,18704166,wiadomosc.html
http://auto.dziennik.pl/aktualnosci/zdjecia/477571,1,wypadek-konwoju-prezydenta-pod-belwederem-ranne-dziecko.html
http://niezlomni.com/dziennikarz-obnazyl-hipokryzje-posla-ktory-nic-zrobil-ojciec-uwiezionego-kibica-legii-blagal-go-o-pomoc/
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

17-02-2017 [14:56] - xena2012 | Link:

podczas rządów PO-PSL zbyt mało zwracalismy uwagi na kłamstwa PO widząc jedynie prostactwo i arogancję. PO wprawdzie stopniowo ale i szybko ulepsza swoje kłamstwa i zachowanie takiego monstrum jak Budka czy Sowa nie powinno już budzić zdziwienia.Pamięta kto jeszcze sejmowe przemowy o kopaniu ,,metr w głąb'' i ,,ramię w ramię'' bezczelnie i dramatycznie przedstawione przez Kopacz? I późniejszą równie dramatyczną obronę Kopaczowej przez Nowaka kiedy kłamstwa wyszły na jaw -,,ile dobra niosła z sobą ta kobieta''. Pani Kopacz sama nawet nie raczyła się odnieść do zarzutów.Skoro wtedy się udało dlaczego dzisiaj miałoby byc inaczej zwłaszcza kiedy wynajęło się płatnych hejterów? A Budka czy Sowa naśladują mistrzynię.

Obrazek użytkownika Andy51

17-02-2017 [19:14] - Andy51 | Link:

Zastanawiam się dlaczego mistrzynię w kopaniu na metr w głąb nie pociągnięto jeszcze do odpowiedzialności.

Obrazek użytkownika paparazzi

17-02-2017 [17:11] - paparazzi | Link:

Od kogo Pan wymaga. To zgraja meneli ubrała się w garnitury. Budka potomek Gomułki co wrzeszczał do rolników ze każda kupa gnoju rzucona na pole jest pięścią dla amerykańskiego imperializmu.Brakowało nawozów. Ile pracy czeka na politykow.

Obrazek użytkownika Andy51

17-02-2017 [19:13] - Andy51 | Link:

Masz raację trudno od meneli wymagać salonu.

Obrazek użytkownika michnikuremek

17-02-2017 [17:34] - michnikuremek | Link:

TW Bolek pisał donosy na jakiegoś Lenarciaka czy takich podobnych... Kto to jest Lenarciak? Przecież to jest (był) NIKT ważny... O co chodzi?????

Obrazek użytkownika Andy51

17-02-2017 [19:12] - Andy51 | Link:

To był robotnik ze stoczni kolega z brygady.

Obrazek użytkownika michnikuremek

17-02-2017 [20:26] - michnikuremek | Link:

No właśnie - robotnik. Czyli wg Bolka NIKT. Zwykły robol.......

Obrazek użytkownika Andy51

18-02-2017 [09:12] - Andy51 | Link:

Jak  Wałęsa został Bolkiem to robotnik się dla niego nie liczył.