Do zwolenników "totalniaków" - Człowiek to brzmi dumnie!

Tylko kilka słów...

Jeżeli bym był wyborcą PO, .N, PSL oraz zwolennikiem KOD czy jakiś tam ORz i uważałbym się za człowieka sensu largo - czyli posiadającego umysł i zdolność logicznego oraz abstrakcyjnego myślenia, posiadającego serce/ducha zdolnego do odczuwania emocji i współodczuwania (empatii), posiadającego jakieś aksjologiczne wartości i zasady postępowania, posiadającego ludzką umiejętność odróżniania dobra od zła... to - w obliczu zachowania liderów "totalnej opozycji" wobec okoliczności wypadku premier B. Szydło - przestałbym być ich wyborcą oraz zwolennikiem i ze wstydem spojrzałbym w lustro i rzekł: "ale ze mnie idiota i głupiec oraz strasznie naiwny człowiek". No właśnie człowiek... więc wtedy wróciłbym do człowieczeństwa, bo człowiek to brzmi dumnie!

Ku refleksji...

Pozdrawiam

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Domasuł

16-02-2017 [22:37] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Ku refleksji. Nie ma czegos takiego jak wyborca PO, .N etc. (nie liczac fanatykow). Sa tylko ludzie, ktorym dzialania, styl i metody postepowania tych partii odpowiadaja. Ktorzy rżą ze szczescia, jak widza fale hejtu na pania premier. Oni zaglosuja na PO czy .N Gdybysmy mieli inne spoleczenstwo to pies z kulawa noga nie zaglosowalby na PO.

Obrazek użytkownika Tarantoga

17-02-2017 [09:10] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Człowiek...jeżeli przyjmiemy,że postawa pionowa,kciuk przeciwstawny i brak ogona...to jest człowiek...to nie brzmi dumnie.

Jest kilka innych rzeczy,które definiują człowieka...ale ja u tych z PO,.N,KOD etc. nie widzę.