Ojciec kierowcy żali się Sowie, a dla Tuska samolot

To bardzo ważna informacja dla wszystkich Polaków: wiemy już na pewno, że to ojciec kierowcy Sebastiana K. zwrócił się o pomoc do PO czy .N w sprawie wypadku z udziałem rządowego auta i samochodu jego syna, zaoferował nawet billing rozmów z opozycją do wglądu. I jasno też wyraził w korespondencji skierowanej do posła Marka Sowy (grupa interwencyjna z Oświęcimia) żal, że  nikt z PiS nie zaoferował pomocy*: "przecież mieli do nas kontakt i syn mój popadł w kłopoty z powodu przejazdu Pani Premier". Poseł Sowa, nie wiedzieć czemu, opublikował treść tego SMS -a, z której jasno wynika, że sprawcą wypadku - tak po ludzku - to jest Pani Premier i jej kolumna, bo jechali przez miasto. Ich wina, bo pojawili się na drodze małego Seicento ich pociechy. Premier Szydło napisała list do młodego kierowcy, co jest gestem ludzkim, świadczącym o empatii, i o tym, że choć sama jest poszkodowana, że poszkodowani są oficerowie BOR, to jednak zdaje sobie sprawę z tego, że może to być także trudna sytuacja dla Sebastiana K., choć ten nie odniósł żadnych obrażeń i jak na razie wiele wskazuje na to, że jest jego sprawcą. Poseł Sowa pewnie się bardzo  ucieszył tym jakże spontanicznym wsparciem ze strony ojca Pana Sebastiana. To zrozumiałe, że każdy broni swojego dziecka, ale wydaje się, że w pierwszej kolejności, to rodzice kierowcy Seicento powinni podziękować prowadzącemu limuzynę kierowcy, że nie wypchnął tego auta z drogi ( a miał prawo), że chciał uniknąć zderzenia, dzięki czemu w wypadku nie ucierpiał Sebastian K. Jeśli jest na razie tylko podejrzanym, to raczej oni, jako pierwsi, powinni napisać list do Pani Premier z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Ojciec Sebastiana K.  uważa więc, tak jak prawie cała szalona opozycja, że jego syn jest ofiarą, poszkodowanym, że dzieje mu się krzywda.

Można powiedzieć tak: przez 48 godzin od chwili wypadku w Oświęcimiu, gang polityczny i jego media narzuciły swoją narrację, że to bałagan, skandal, że nie było dla chłopaka lekarza, że nie dopuszczono adwokata, że sprawa śmierdzi, a już na sto procent to kolumna nie używała sygnałów dźwiękowych. Z drugiej strony była lekka nieporadność ministra Błaszczaka, któremu zaczęły puszczać nerwy. Do tego, ta niby troska o Panią Premier: no co się dzieje, połamana (?), jakie obrażenia, ale tak konkretnie z lewej czy prawej strony brzucha czyli robienie sobie po prostu jaj, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy, że Halicki z Budką, albo Żakowski z Lisem przejmują się stanem zdrowia Beaty Szydło. To nie jest przykład hipokryzji, oni szczerze nienawidzą PiS, ale tylko muzyk Maleńczuk wyraził to bardzo explicite. Myślą tak samo i czują tak samo jak on, wyją ze śmiechu, jak ktokolwiek z rządu zaliczy wpadkę i robią naprawdę wszystko, żeby ich elektorat nienawidził PiS, Premier Szydło, Prezydenta RP, tak samo, jak nienawidzi ich ów Maleńczuk. Żeby to osiągnąć, trzeba nieustannie przekraczać granice chamstwa, paranoi i kłamać. Codziennie, praktycznie w każdej sprawie. Halicki powiedział wprost do kamer, że to arogancja władzy doprowadziła do wypadku w Oświęcimiu. Efekt jest taki, że ludzie, którzy bynajmniej nic nie mają do PiS, zaczynają mówić, że coś jest nie tak, że rząd tutaj manipuluje.

Kluczowe w walce z PiS jest jednak owo przekraczanie granic. Jednym z takich działań, nieistotne czy świadomym czy nie, stała się zbiórka pieniędzy na samochód dla Sebastiana K. Zebrano już ponad 100 tysięcy złotych. Kierowca jeszcze nie wie co zrobi z tymi pieniędzmi, ale radość w gangu jest niebywała, bo chłopak rośnie na bohatera. Im większy absurd, im dalej idące złamanie podstawowych zasad czy zachowań, tym lepiej, bo Polacy - tak chce tego cyniczny gang polityczny - mają się oswoić i  przyzwyczaić do tego, że żadnych granic nie ma, nie ma ich w szczególności dla rządzącej ekipy. To jest właściwa i jedyna strategia PO i .N oraz wściekłych mediów. Jeśli oni chcą naprawy państwa, to my to państwo będziemy osłabiać dalej na wszelkie możliwe sposoby, będziemy promować każde zachowanie, które wymierzone jest w PiS i w jego odbudowę, będziemy do rangi newsa dnia na świecie podbijać na przykład wywiad Morawieckiego dla Deutsche Welle, w którym dziennikarz ponoć zmiażdżył wicepremiera, to napiszemy, że prof. Staniszkis nokautuje Kaczyńskiego. Nie ma zmiłuj się i z tego na pewno zdaje sobie sprawę Jarosław Kaczyński, ale chyba nie wszyscy rządzący. 

Nagroda dla sprawcy wypadku? Czemu nie? Sędziowie ponad państwem i prawem - oczywiście tak, bo chory układ, słabe państwo, rządy tych niby elit (przybyłymi tu kiedyś w walonkach), z niby demokracją i niby wyborami, są dla dzisiejszej opozycji głównym celem. Tyle tylko, że to się na razie nie udaje. Poparcie dla rządu i Beaty Szydło jest stabilne, o czym mówi najnowszy sondaż CBOS. A tak poza tym, Jarosław Kaczyński nie wytoczył jeszcze głównych armat. Szykują się dziesiątki procesów o grube przekręty, bo praktycznie  w każdym zakątku Polski ABW prowadzi intensywne dochodzenia. Całkiem możliwe, że Donald Tusk, jeśli wróci do Polski, będzie postawiony w stan oskarżenia i to nie z jednego paragrafu. Wydaje się, że wtedy, zachowując odpowiednie proporcje, ofiarodawcy zbiorą tyle kasy, żeby Tusk mógł uciec z kraju przynajmniej jakimś Gulfstreamem G550, raczej takim używanym z 2013 roku za 140 milionów złotych. Minie tydzień i okaże się, że kierowca Sebastian przekaże część zebranych pieniędzy na jakiś szczytny cel, a wtedy Jacek Żakowski osiągnie postmodernistyczny orgazm polityczny i napisze poemat.

*https://www.facebook.com/marek...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Natenczas Wojski...

16-02-2017 [13:29] - Natenczas Wojski... | Link:

Bardzo mnie dziwi, że na czele frontu obrońców młodzieńca, jeszcze przed Budką oraz bratem księdza dobrodzieja Sowy - celebryty związanego z TVN, ukrzywdzonego okropnie przejazdem kolumny rządowej, nie stanął dotychczas chętnie bratający się przecież z ludem Bronisław Maria Karol. Wprawdzie nie ma się co spodziewać (bo prerogatywy już nie te) uroczystego wręczenia Sebastianowi wysokiego odznaczenia państwowego, jak to było w przypadku kapitana Wrony po zniszczeniu przez niego samolotu, ale mógłby widowiskowo i z rozmachem, jak to on potrafi, wręczyć młodemu kierowcy choćby jedną z patelni wyniesionych z kuchni Pałacu. Albo sokowirówkę.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

16-02-2017 [17:40] - Imć Waszeć | Link:

A co Pan powie na noc z Gęsiarką przy upojnej muzyce? Ewentualnie mógłby go zabrać na polowanie do Budy Ruskiej, gdzie Bul z wsiokami się nie pitolą, tylko walą ze sztucera po wszystkim jak wlezie. Taki reality show ze szczęśliwcem jeleniem, jako głównym daniem do bigosu.

Obrazek użytkownika michnikuremek

16-02-2017 [15:09] - michnikuremek | Link:

Moim zdaniem trwa hodowanie następnego Cyby, który prawdopodobnie już się gdzieś czai. Zbiórka pieniędzy na nowy samochód dla tego Sebastiana to sygnał: "przyp**** jakiemuś pisowcowi to nie tylko dostaniesz osłonę prawną, ale i zapłacimy ci za to". "Odszkodowanie" dla mordercy za "tortury" w dusznej celi to sygnał dla środowisk przestępczych: "No zróbcie to wreszcie, dobrze zapłacimy!". Na spędzie KODu padały słowa w stylu: "wielu dawnych funkcjonariuszy ma broń, w końcu komuś puszczą nerwy" - czy trzeba dosadniej wyrazić jakie ma intencje układ peerelowski?
Służby specjalne powinny być postawione na nogi i już działać. Tylko czy PIS panuje nad służbami specjalnymi?

Obrazek użytkownika ALTEREGON

16-02-2017 [15:21] - ALTEREGON | Link:

Bałagan w BOR doprowadził do kolejnej eskalacji nienawiści wobec rządu , gdyby nie poniosło pana Min. M. Błaszczaka który to pomógł opozycji "totalnej" dostarczając nieświadomie amunicji znów zaistnieć medialnie .
Można było od początku kierować konfliktem z opozycją , lecz grzecznie , uprzejmnie formułując przekaz do narodu , nastąpiło to dopiero wtedy gdy stery w swoje rączki chwyciła pani Premier B. Szydło .
Bez pani Premier ten rząd jest umysłowo sparaliżowany .
Do dzisiaj nie mogę pojąć z jakiego powodu kierowca BOR przy małej prędości 50km/h wjechał w drzewo .
Jeszcze kilka takich wyczynów w wykonaniu "cudownie wyszkolonych" kierowców BOR , a to rząd PiS bedzie musiał ewakułować się .
"Opozycja totalna" każdy taki przypadek będzie wykorzystywała przy pomocy usłużnych mediów w celu obalenia rządu . Ale czy muszą dostawać takie prezenty od rządzących państwem ?

Obrazek użytkownika Domasuł

16-02-2017 [15:52] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Mirek, to Ty?

Obrazek użytkownika Boruta

16-02-2017 [17:43] - Boruta | Link:

"..."Opozycja totalna" każdy taki przypadek będzie wykorzystywała ..."

no i co z tego ?! ... a nich se wykorzystuje. ... (to słomiane paliwo obliczone na tych którzy dają sobą manipulować bo żyją w matrixie) ...

A poza tym "totalna opozycja" wykorzysta nie tylko "każdy taki", ale dosłownie każdy powód jaki tylko zaistnieje medialnie (do czasu aż nowy właściciel nie wywali na zbity pysk usłużnych dziennikarzy, bo zechce sobie zmienić linię programową redakcji... proszę zapytać np. kto ma większościowy udział w tefauenie)

Ja na miejscu rządzących bardziej interesował bym się tym co jest ważne dla normalnych ludzi (ceny energii, podatki, składki na ZUS, dostęp do usług medycznych itp...) bo w dniu wyborów społeczeństwo rozliczy władzę właśnie z tego, a nie z platformackiej afery z nową "mamą Madzi" ...

P.S.
W całym kraju toczą się śledztwa ws. korupcji i wyłudzeń, w które mogą być zamieszani ludzie dawnego obozu władzy oraz lokalni kacykowie, dlatego tzw. opozycja dostaje medialnej sra..czki.... która udziela się słabszym jednostkom z pośród gawiedzi i tyle w temacie. Stawiam, że nieco się uspokoi jak zaczną się pierwsze aresztowania, co podziała na rozpalone głowy niczym kubeł zimnej wody ...

Obrazek użytkownika ALTEREGON

16-02-2017 [20:41] - ALTEREGON | Link:

Zgoda , że to wszystko to "słomiane paliwo" dla "opozycji totalnej" , proszę przypomnieć sobie jakimi prostymi chwytami propagandowymi przejeła władzę Platforma O. przy pomocy takiego samego "słomianego paliwa" . które wykorzystywały oszlałe "damy" typu Kopacz , Kidawa-Błońska , Pitera oraz tego typu osobniki w roku 2007 przeciwko rządowi PiS .
Wtedy w 2007 R. wszystkie wskażniki gospodarcze i ekonomiczne były wyśmienite jak dzisiejsze , a jednak społeczeństwo w większości odwróciło się od PiS na wiele lat i z wielkim cudem PiS po latach odzyskał władzę . Proszę wziążć pod uwagę , że w Polsce niemal wszyscy są kierowcami aut .

Obrazek użytkownika Domasuł

16-02-2017 [21:51] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Mirek, rozumiem ze masz zlecenie na ministra Blaszczaka? Poniewaz ministerstwo dobrze funkcjonuje i stanowi zagrozenie dla systemu, trzeba je wszystkimi silami niszczyc. No zobaczymy jak wam to wyjdzie. Trzeba jednak przyznac, ze nie przebieracie w srodkach. I nie bylo dotychczas lepszej okazji niz ten wypadek pani premier. Dlatego Cie odpalili. Szybko jednak zgasles skasowany przez Admina.

Obrazek użytkownika ALTEREGON

17-02-2017 [00:24] - ALTEREGON | Link:

Co za geniusz . Fenomen uważa , że Mirek nasłał ma min. Błaszczaka "trefnego" Komendants Głównego Policji , ślepego kierowcę BOR , nasyłał także irytację na ministra w wywiadach telewizyjnych i usunął nagle ministra z pogramów telewizyjnych ?
Mirek napewno także życzy zdrowia .

Obrazek użytkownika Domasuł

17-02-2017 [01:21] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Mirek, nie Mirek, mam gdzies wasze ksywki. I co takiego strasznego jeszcze zrobil min. Blaszczak? No slucham. Oczywiscie wiadomo, ze gdyby nie bylo Blaszczaka, tylko jakis inny pisowski minister spraw wewnetrznych, to nagonka bylaby taka sama. To ministerstwo jest absolutnie newralgiczne, i tu was boli. Na szczescie misia Mirka jako blogera na NB juz nie ma, chociaz na pewno cos wymysli. Niejednokrotnie przechwalal sie, jaki to z niego cwany internauta jest.

Obrazek użytkownika Domasuł

16-02-2017 [15:50] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Ojciec tego chłopaka to zwyczajny skur*** Przypuszczam, ze cala rodzina to patologia. W tej sytuacji nie zdziwiłbym się, gdyby to kierowca fiata zaslepiony nienawiscia do PiS specjalnie wjechal pod kolumnę rzadowa. Kolejny Cyba... Co do Pana tekstu, to troche Pan placze. Przypuszczam, ze jeszcze niedawno wieszczyl Pan PiS-owi trzecia kadencje, a tu pierwsza taka akcja i Pan wymięka. Wiec mowie Panu: niech Pan się przygotuje na więcej, dużo więcej...

Obrazek użytkownika xena2012

16-02-2017 [16:24] - xena2012 | Link:

a ja proponuję program Auto+ z tym że dla wszystkich sprawców podobnych wypadków a nie tylko dla pana z Oświęcimia.Jak równość to równość i demokracja.Będzie sprawiedliwie.Klasę auta można uzależnić od faktu kogo się stuknie.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

16-02-2017 [16:52] - Imć Waszeć | Link:

Kolejny raz oglądałem sobie stary francuski film "Asterix i Obelix: misja Kleopatra" i wpadł mi do głowy świetny pomysł. Jest tam kilka komicznych scen ze straszliwymi piratami, którzy w finale kończą jako obsługa dźwigu osobowego, w skrócie windy, w nowym pałacu Antoniusza i Kleopatry. Gdyby na przykład zorganizować transport VIPów z opozycji, czyli z sejmowej totalnej, w oparciu o autobusy piętrowe przerobione ne galery, których dolna kondygnacja byłaby przerobiona na sekcję pedałowania, to nie dość, że skończyłyby się utyskiwania na nadmierną prędkość, ale wreszcie oPOzycja znalazłaby się naprawdę blisko swojego najtwardszego i najwiernieszego elektoratu. Wówczas młody aresztant, który doprowadził do wypadku swoim Fiacikiem 600+, mógłby swobodnie ustalać linię obrony przed sądem z mecenasem Budką.

http://www.cda.pl/video/138914f6

Obrazek użytkownika michnikuremek

16-02-2017 [17:18] - michnikuremek | Link:

Gdyby ten Sebastian wjechał w kolumnę wiozącą prezydenta USA, to do dziś liczono by dziury od kul w jego ciele zrobione przez agentów Sekret Service.

Obrazek użytkownika Jabe

16-02-2017 [18:57] - Jabe | Link:

Niech teraz czytelnik weźnie kilka wdechów i wróci do cudownych czasów sprzed, powiedzmy, trzech lat. Pamiętacie te czasy? Wyobraźmy teraz sobie, że po serii kraks konwojów rządowych przydarza się to premierowi Donaldowi T. osobiście. Wina napastnika nie pozostawia wątpliwości, co zostaje natychmiast ogłoszone. Ojciec zbrodniarza zgłasza się do lokalnego posła PiS, a ten postanawia pomóc.

Kilka wdechów i odpowiadamy sobie na pytanie: Co byście myśleli wtedy?

Obrazek użytkownika michnikuremek

17-02-2017 [05:11] - michnikuremek | Link:

W grudniu 2014r. limuzyna prezydenta Komorowskiego uderzyła w samochód kierowany przez kobietę. Jej dziecko do dziś ma problemy ze zdrowiem. Jakoś nie przypominam sobie podobnej histerii z jaką mamy dziś do czynienia. Przyznam się, że dopiero dziś dowiedziałem sie o tamtym zajściu. Media przemilczały tamto wydarzenie. Ponadto w tamtych "cudownych czasach" np. w 2015r. doszło do 25 kolizji z udziałem BOR - np. pijany BORowiec rozbił samochód prezydenta Komorowskiego.
Zrobiłem kilka wdechów i..... Nadal doszukujesz się symetrii i analogii z tym platformianym łajdactwem?

Obrazek użytkownika Jabe

17-02-2017 [07:55] - Jabe | Link:

Ja też o tamtym zdarzeniu nie wiedziałem. Trudno się dziwić, że tamci sprawy nie rozdmuchiwali. To nie leżało w ich interesie. Trochę się jednak dziwię, że po tej stronie nie było szumu i żadna pisowska grupa interwencyjna kobiecie nie pomogła. A może pomogli, tylko się nie chwalą.

Obrazek użytkownika francopilot

16-02-2017 [22:00] - francopilot | Link:

sprawca wypadku zostanie uznany za 'ofiarę' w dodatku prześladowaną przez PiS....KODziarze w ramach 'obrony"uzbierają spontanicznie i i oddolnie do swoich puszek odPOwiednią kwote....beneficjenci i utrwalacze teoretycznego POpaństwa zwierają szyki.Bastia atakuje.Boże chroń Polskę