Red. Mazurek  jednym strzałem zatopił Schetynę

PO nie ma kogo bronić. Odszedł polityk Rzepliński totalna opozycja nerwowo rozglądała się, wręcz poszukiwała nowego obiektu swojego zainteresowania. Wybór padł na młodego 21 letniego kierowcę, który spowodował kolizję z kolumną rządową w wyniku, której samochód wiozący Panią Premier uderzył w drzewo, Pani Premier została poturbowana a jeden z oficerów BOR ranny.
Wszystkie siły totalnej opozycji zostały rzucone do tworzenia i przekazu nieprawdziwych faktów. W awangardzie obrońców stanął poseł Budka i poseł Sowa, za nimi całe PO, które „ rozbiły” zimowy obóz w Oświęcimiu do ochrony i obrony  młodego Sebastiana przed jak to jest w nomenklaturze PO „państwem PiS”.  

Hipokryzję  PO obnażył redaktor Mazurek cytując list.  Osoba, którą oskarżono o spowodowanie wypadku pisze tak: „Potraktowano mnie wyjątkowo niesprawiedliwie, próbując zrobić ze mnie kozła ofiarnego, ignorując ewidentne łamanie przepisów przez kierowców BOR, którzy czują się bezkarni, jeżdżąc jak piraci drogowi”

Na takie dictum zaczął perorować Schetyna:

Te ostatnie kilka dni po tym, co zdarzyło się w Oświęcimiu, po tym wypadku, to jest pytanie o jakość polskiego państwa prawa, polskiej praworządności; o to jaki sposób traktuje się podejrzanego, w jaki sposób przeprowadza się przesłuchania, w jaki sposób się prowadzi tę sprawę, jak nie dopuszcza do pomocy adwokackiej. Tu jest parę bardzo wyraźnych znaków zapytania o jakość państwa prawa…

 Schetyna się rozpędził niczym bolid na torze wyścigowym gdy wtem zastopował go red. Mazurek . To zanim pan powie za dużo, to powiem, że był to list pani Natalii Arnal, która 10 grudnia 2014 roku miała stłuczkę pod Belwederem z limuzyną pana prezydenta Komorowskiego. W wyniku tejże stłuczki córka pani Arnal trafiła do szpitala. Nikt wtedy o tym nie rozmawiał, media milczały, politycy opozycji nie odwiedzali pani Arnal, ani jej córki w szpitalu.

No cóż, totalna opozycja ma podwójne standardy dla swoich, którym wszystko wolno i dla reszty społeczeństwa  w szczególności dla rządów PiS.
 http://wpolityce.pl/polityka/327651-schetyna-trafiony-i-zatopiony-szef-po-pograza-sie-w-rozmowie-z-mazurkiem-obywatela-trzeba-bronic-przed-pis-za-po-bylo-inaczej-naprawde-wideo
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika michnikuremek

16-02-2017 [11:38] - michnikuremek | Link:

No i co z tego, że go "zatopił"? Takim oślizłym typkom jak Schetyna można napluć w twarz, a on i tak powie, że deszcz pada. Ubeckie media nadal robią wodę z mózgów części społeczeństwa bezceremonialnie kłamiąc i manipulując. Padają wezwania do mordów politycznych, a PIS nie potrafi się zdobyć, by aresztować podburzaczy....
"Zatapianie" Schetyny naprawdę NIC nie znaczy....

Obrazek użytkownika Andy51

16-02-2017 [12:13] - Andy51 | Link:

Może i nic, ale ma swój wydźwięk.

Obrazek użytkownika xena2012

16-02-2017 [12:59] - xena2012 | Link:

jaki wydźwięk? Przecież ostatnie słowo podczas wywiadu i tak należało do bezczelnie kłamiacego Schetyny.Teraz nawet tatuś młodego kierowcy skarży się ,że ze strony PiS syn nie otrzymał żadnej pomocy.

Obrazek użytkownika Andy51

16-02-2017 [13:24] - Andy51 | Link:

Kłamca będzie zawsze kłamcą,nie obawiałbym się bajdurzeń Schetyny.