Totalna oPO.najchętniej widziałaby władze RP w... trumnie!

Tytuł wpisu miał być taki - "Platforma Obywatelska wreszcie "twarzą" do obywateli RP!" ale  w  ostatniej chwili zmieniłam zdanie i jest jaki jest. 

http://img3.dmty.pl//uploads/201702/1487190532_7vrn6p_600.jpg

Zalinkowany obrazek  jest komentarzem do "obywatelskiej" zrzutki na nowe seicento dla obywatela Sebastiana K., "zasłużonego"  dla totalnej opozycji sprowokowaniem wypadku premier RP, Beaty Szydło w Oświęcimiu.  

III RP w kwietniu 2010 r. wg słów B.Komorowskiego "zdała egzamin" i to było mottem i leitmotiv'em  jego prezydentury, zazębiającej się  z dwukadencyjnym premierowaniem Donalda Tuska i jego następczyni Kopacz po tym jak Donald Tusk zrejterował w skarpetkach do Brukseli by uniknąć rozliczenia za  "zdany egzamin". Oceną w postaci pały z silnią  za to jak III RP "zdała egzamin"   były podwójne wybory 2015', w wyniku których i Bronisław Komorowski, i marmozetka Tuska Kopacz ze wszystkimi ministrami, prezesami spółek państwa itd. + koalicja  zostali wsadzeni na kupę własnego gnoju i wysłani przez obywateli RP do  jego  kidania  na błoniach RP.  
Od października 2015  III RP "pracuje"  nad poprawą cenzurki oblanego na tę że pałę "zdanego egzaminu" i to, czego jesteśmy obecnie świadkami pozwala na tylko jeden wniosek - Platforma Obywatelska poczuje  się w pół zdałą oblanego przez swoją  III RP egzaminu  gdy nad grobem Dudy, Szydło, Macierewicza, Kaczyńskiego i w ogóle przedstawicieli i członków obecnego rządu różnych szczebli zagrzmią salwy kompanii honorowej  zwróconego Siemoniakowi resortu. A spocznie dopiero wtedy gdy  w 100%  "ten kraj" wróci do status quo z 1.01.2015 z Bronisławem Komorowskim w Pałacu Prezydenckim i jego szczającą na pamiętające Naczelnika belwederskie dywany i kanapy budoruską psiarnią, z ministrem Gradem kasującym 9-znakową pensję za  polskie elektrownie atomowe na papierze i Sławkami Nowakami, Radkami Sikorskimi, jenierałami z Klubu Generałów PRL, A. Rzeplińskim w TK oraz itd., itp. 
Totalna oPOzycja już w październiku 2015' podpisała in blanco akt śmierci Rzeczpospolitej - tej rodzącej się Polski dla Polaków  i nie spocznie w strzelaniu jej w potylicę. 
Trudno i ciężko patrzeć jak targowickie hieny i sępy  kąsają i rozwłóczą  członki Rzeczpospolitej, a ta choć  ma instrumenty pozwala  bezkarnie na takie jatki....

Czyżby w literze prawa "totalna opozycja" nie dała wystarczających dowodów na to żeby zostać zdelegalizowaną za zamachy na państwowość i rację stanu? 

PS. Uwaga! Jeśli ten wpis jest widokowo cokolwiek "dziwny", to z przyczyn niezależnych od autora  (reformy na NB).

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

16-02-2017 [10:38] - xena2012 | Link:

ależ opozycja wcale nie zamierza zdawać żadnych egzaminów,to ona testuje i egzaminuje społeczeństwo.Wypada pomyślnie,bo w internecie trwa zbiórka na nowy samochód dla sprawcy wypadku i na dzień dzisiejszy ,,wdzięczny''naród zebrał już chyba na Mercedesa a wdzięczna opozycja gwarantuje sprawcy darmowego adwokata.To zresztą wygląda na puszczanie w medialną przestrzeń oczka i obietnicę,że każdy atak na rzad i PiS będzie nagradzany i w razie potrzeby ochraniany.Czasy Cyby z jego zardzewiałym pistoletem i tępym nożem minęły dzis stawia sie na inwencję.

Obrazek użytkownika michnikuremek

16-02-2017 [11:30] - michnikuremek | Link:

Ponad ćwierć milionowe "odszkodowanie" dla bandziora przyznane przez sędziego Tuleyę to właśnie taka zachęta dla przestępców."Zróbcie to wreszcie, a my was ochronimy i wam zapłacimy".

Obrazek użytkownika xena2012

16-02-2017 [12:52] - xena2012 | Link:

to nie opoycja tylko my zapłacimy kolejne odszkodowania,sędzie Tuleya hojnie szafuje państwowymi funduszami.

Obrazek użytkownika michnikuremek

16-02-2017 [13:05] - michnikuremek | Link:

Bandziorowi jest obojętne źródło finansowania.....

Obrazek użytkownika xena2012

16-02-2017 [16:27] - xena2012 | Link:

ale nam już nie tak obojętne,bo teraz wszyscy ,,poszkodowani'' ruszą po pieniądze.

Obrazek użytkownika michnikuremek

16-02-2017 [10:55] - michnikuremek | Link:

Wygląda na to, że powstało w PO jakieś Stowarzyszenie im. Eligiusza Niewiadomskiego...... Nie wiadomo na co czekają Kaczyński i jego partia? Aż rzeczywiście dojdzie do mordu politycznego? Oni wiedzą, że wystarczy wyeliminować tylko kilka osób i PIS pójdzie w rozsypkę. Dlaczego nie ma oskarżeń o próby obalenia legalnej władzy siłą i nikt jeszcze nie został aresztowany? Jarosławie Kaczyński! NA CO TY CZEKASZ??????

Obrazek użytkownika francopilot

16-02-2017 [21:31] - francopilot | Link:

to stara bolszewicka metoda;unicestwić fizycznie przeciwnika,a wcześniej nalezy go POgrążyć,obwinić o wszystko,zdemonizować,wywołać takie "oburzenie"-za którym już tylko nienawiść i działanie zaKODowanych"cybów" a tych mają dostatek;sprawcę zawsze można przemianować na "ofiarę"wypadku czy "meczennika";stąd'zatroskanie'o stan zdrowia P.Premier w stylu tyPOwym dla platformy obłudnej.....Bestia atakuje.Boże chroń Polskę!
P.S zmieniony tytuł nazywa rzecz po imieniu!