Dymisja za kontakty z obcą ambasadą, nie w Polsce, w USA

W czasie gdy de facto republikanie pomimo zwycięstwa Donalda Trumpa byli opozycją , emerytowany generał Michael Flynn rozmawiał z ambasadorem Rosji w USA Sergiejem Kislakiem . Mało tego , że rozmawiał ale jeszcze zataił fakt tej rozmowy.

W standardach amerykańskich był to powód do złożenia dymisji przez rzeczonego generała z funkcji  doradcy ds. bezpieczeństwa.

W warunkach polskich totalna opozycja składa hołd obcemu państwu w jego ambasadzie i jest z tego dumna. Oczywiście chodzi o hołd polskiej opozycji przed Niemcami  i panią Merkel w ich ambasadzie.

Geny Targowiczan tkwią w tych obłąkanych z nienawiści do obecnego rządu  politykach opozycji. Bruksela im nie pomogła to antyszambrują albo w ambasadzie niemieckiej , albo u naszych ( tzn. obecnego polski go rządu) przeciwników. Wszelkiej maści liberałowie , zieloni i innej maści szaleńcy są dla nich partnerami.

Przyzwoitość i polska racja stanu to dla nich pojęcia nieznane.
 
http://wpolityce.pl/swiat/327609-rzecznik-bialego-domu-o-dymisji-flynna-to-kwestia-zaufania-a-nie-kwestia-prawna-stworzyl-mase-krytyczna-i-niepozadana-sytuacje
http://niezalezna.pl/93432-targowica-zlozy-merkel-hold-w-ambasadzie-niemiec-petru-zlekcewazony
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika minimax

15-02-2017 [15:58] - minimax | Link:

Ech, nie ma o czym mowic, gdzie Rzym, gdzie Krym.
U nas niejaki Pytel, nie wiedziec czemu jeszcze general, za zwachanie sie z FSB po dekonspiracji idzie spokojnie do domu.
Nie potrzeba siegac do przykladu USA. Nawet w PRL by zadyndal za takie wygibasy, toutes proportions gardees, nie mowiac o II RP.

Obrazek użytkownika Andy51

15-02-2017 [17:50] - Andy51 | Link:

Jaka opozycja tacy bohaterowie.

Obrazek użytkownika ALTEREGON

15-02-2017 [17:35] - ALTEREGON | Link:

Czy napewno Prezydent Trump nic nie wiedział o kontaktach doradcy Flynn"a z Rosjanami ?
W jakim celu mianował kandydatem na doradcę człowieka za którym szedł "rosyjski smród" .
Przypominam , że to za Prezydenta Obamy podsłuchano tajną jego rozmowę z ambasadą FR .
Dymisja to nie są standardy tylko konieczność postępowania w związku ze zdradą tzn. osoba prywatna , obywatel USA prowadzi pertraktacje dotyczące spraw państwowych z obcym państwem bez zgody własnego państwa .
Analogicznie zachowali się "nasi" bohaterowie ambasady niemieckiej na "spowiedzi" po której zapewne dostali "pokutę" do wykonania - to też jest zdrada .
Oby Amerykanie nie zrobili kolejnego resetu .

Obrazek użytkownika MFW

15-02-2017 [19:01] - MFW | Link:

"Oby Amerykanie nie zrobili kolejnego resetu ."
To będzie zależało od interesu Amerykanów i "sojusznikowi- Polsce" nic do tego, tak jak to się stało za prezydentury Obamy.

Obrazek użytkownika MFW

15-02-2017 [18:45] - MFW | Link:

"W warunkach polskich totalna opozycja składa hołd obcemu państwu w jego ambasadzie i jest z tego dumna. Oczywiście chodzi o hołd polskiej opozycji przed Niemcami i panią Merkel w ich ambasadzie."

Większy "grzech" popełnił Pan J.Kaczyński, który całkowicie potajemnie, spotkał się z A.Merkel w Niemczech w sierpniu 2016 roku(podczas urlopu na Pomorzu Zachodnim u Brudzińskiego) w jakimś pałacu, co potwierdził po spotkaniu z A.Merkel w Bristolu w Warszawie.

Obrazek użytkownika ALTEREGON

15-02-2017 [19:22] - ALTEREGON | Link:

Ciekawy jestem jaką pan Prezes J. Kaczyński odegrał rolę w spotkaniu (w Niemczech) z panią Kanclerz A. Merkel .
Ufam ze względu na fakty , że panem Prezesem kierował interes Państwa Polskiego , a o opozycji "totalnej" twierdzę jedno , że moim zdaniem są to jahrgeld"nicy .

Obrazek użytkownika minimax

15-02-2017 [20:42] - minimax | Link:

PJK zadnej przewiny nie popelnil, gdyz Polska jest krajem "laciatym" gdy chodzi o obszary wladzy. Jedni rzadza tu, inni tam, trzecia sitwa trzyma pod butem kilka innych - i tak to wyglada. Dlatego chadzaja swobodnie pod niebem wolnosci generalowie sowieccy w polskich mundurach - chodza tak, bo nikt im nie zabroni.

Obrazek użytkownika Andy51

16-02-2017 [08:30] - Andy51 | Link:

Dobrze się czujesz ?

Obrazek użytkownika minimax

16-02-2017 [15:26] - minimax | Link:

A coz to za insynuacje?
Jakas poszlaka moze? Cien domyslu?
Czy tylko wyuczony atak ad personam?