​Prostytucja polityczna. Michał Kamiński „ Misio”

To, że niektórzy politycy zachowują się jak sprzedajne dziwki pokazuje przykład  Michała Kamińskiego „Misia”. Ten do niedawna nieprzejednany przeciwnik PO, były spin doktor PiS, współpracownik śp. Lecha Kaczyńskiego, odsądzany od czci i wiary niemal faszysta, którego nie wybrano na wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego cyt. „Polityk PiS Michał Kamiński przegrał wybory na wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego z powodu swoich rasistowskich i wrogich wobec gejów wypowiedzi” - informowały zagraniczne media , został jedynką PO w woj. lubelskim.

A jeszcze w grudniu wypowiadał się tak : „Podjąłem decyzję, że nie będę w polityce za wszelką ceną, a dzisiaj nie ma partii politycznej, w której mógłbym się odnaleźć”. 

Proszę, wystarczyło 3 miesiące i srebrniki miały dla Kamińskiego większy wpływ niż honor, pojęcie obce dla tego człowieka.

Michał Kamiński były członek NOP, ZCHN, PiS, PJN, który razem z Jurkiem i Wołkiem pojechali do Pinocheta, nagle staje się gwiazdą PO, tak jak Wołek salonu. Trzeba wiedzieć co, kiedy i gdzie mówić, stąd  pewność, że tak jak g…o zawsze wypłynie na powierzchnie.

Sytuacja z Kamińskim pokazuje miałkość PO, która musi się wspierać albo byłymi pezetperowcami ( Rosati 24 lata w PZPR (1966 -1990) zarejestrowany jako TW Buyer, członek Rady Nadzorczej FOZZ czy Hubner 17 lat w PZPR 1970 – 1987), lub byłymi faszystami z PiS jak Kamiński, gdyż nie ma własnych dobrych kandydatów.  

Mam nadzieje, że Polacy nie będą idiotami i w szczególności na Kamińskiego, który całą karierę polityczną zawdzięcza PiS i Lechowi Kaczyńskiemu nie zagłosują. Należy się zastanowić co z kilkuletnią retoryką przeciwko oszołomom z PiS, a tu nagle jeden z głównych oszołomów na jedynce w PO. Jak to strawią lemingi ?

Michał Kamiński jest to druga po Kluzik – Rostkowskiej tak duża personalna wpadka Jarosława Kaczyńskiego. Kamiński był spin doktorem PiS, a Kluzik – Rostkowska szefem prezydenckiej kampanii Jarosława Kaczyńskiego. Te  dwie osoby znalazły się nagle w obozie politycznego przeciwnika. Zachowując odpowiednie proporcje, zachowali się jak zdrajca Fouche, który zdradził Napoleona. Fouche został banitom, mam nadzieję, że Kluzik i Kamińskiego dotknie chociaż ostracyzm.   

Jest przysłowie „ Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy”, chciałbym żeby wydźwięk tego przysłowia sprawdził się w przypadku tych dwóch osób.

http://wpolityce.pl/wydarzenia...
http://wiadomosci.dziennik.pl/...
http://www.polskatimes.pl/arty...
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wandaherbert

14-03-2014 [11:26] - wandaherbert | Link:

byl prostym elektrykiem ,ale jestem dumny z ojca za jego slownośc i dotrzymywanie przyrzeczen -obietnic .Gdyby moj ojciec byl"tak honorowy i tak dotrzymywal slowa " jak ten duet- Kluzik-Rostkowska i Kaminski Michal ,byloby mi wstyd za ojca!!!Ciekawe ,czy ich dzieci są dumne z tych "wedrowek "

Obrazek użytkownika Andy51

14-03-2014 [12:08] - Andy51 | Link:

Ku..a to to cecha charakteru nie profesja.

Obrazek użytkownika Temu Misiu

14-03-2014 [18:49] - Temu Misiu | Link:

Trzeba przyznać, że "ukonstytuowanie się" PJN i SP oraz "Wipler firma solo", było sporym sukcesem kadrowym PiS, bo ludzie tego typu stanowili śmiertelne zagrożenie.
Można tylko wyrazić zmartwienie, że sukces nastąpił zbyt późno...

Obrazek użytkownika Andy51

15-03-2014 [17:31] - Andy51 | Link:

Mam nadzieję, że wszystkie śpiochy odeszły z PiS i więcej niespodzianek nie będzie.

Obrazek użytkownika Poloniatube

15-03-2014 [15:46] - Poloniatube | Link:

Obrazek użytkownika Andy51

16-03-2014 [18:25] - Andy51 | Link:

Proroczo mówił sam o sobie.