Kto śmie wątpić że ONI tu pany ? (tylko dla dorosłych)

Kto pyta ten nie błądzi - no niekoniecznie, jak zaraz udowodnię. Jeśli zapytasz o coś POgłowie w sposób bardzo niewygodny, to możesz zostać sklasyfikowany jako np. faszysta - i jest to jedna z najdelikatniejszych ocen jaką otrzymasz. Innych nie zacytuję, znacie je z kabaretów medialnych niejakiego Jurka Owsiaka. Przykładowo, możesz dostać na telefon także to:
http://3obieg.pl/wp-content/up...
Z taką reakcją spotkał się Tomasz Parol kiedy zadał niewygodne pytania w sprawie WOŚP i jej szefa Jurka Owsiaka. Na swoim blogu Tomasz Parol pisze: (...) nie przyszło mi do głowy z jaką agresją się spotkam i że będę adresatem wulgarnych gróźb przesyłanych SMS-em. Skandalem jest już to, że miłujące wolność wypowiedzi środowisko związane z ogólnopolską akcją charytatywną gotowe jest straszyć dziennikarza i blogera, aby przestał się interesować finansami Fundacji Jerzego Owsiaka.
http://3obieg.pl/prokuratura-z...

Cóż, biorąc przykład z góry, zawsze przecież może trafić się w POgłowiu kolejny taki, któremu puściły zwieracze po szczawiu i mirabelkach, więc dał tu upust swojego zaćmienia, jak kiedyś niejaki Cyba w Łodzi. Nie możemy tego lekceważyć. Reakcja Pana Tomasza jak najbardziej prawidłowa. Po tym zdarzeniu pomyślałam sobie, że to już koniec podobnych nacisków na niepoprawnych. Pan Owsiak poszedł się sądzić i nakopać w de blogerowi Matce Kurce.
A jednak nie koniec...
Obiektem ataku jest tym razem bloger który bezczelnie śmiał powiedzieć że coś mu śmierdzi w WOŚP i że nawet sąd go nie powstrzyma. POgłowie poczuło się bezkarne, skoro ich sąd już zajął się niepokornym, więc na wszelki wypadek trzeba sprawie pomóc. Tradycyjnie więc na początek, gość się dopinguje szczawiem i mirabelkami:

http://kontrowersje.net/sites/...

Po dopingu, koleś przypomina sobie wszystkie lekcje ze szkoleń i daje pokaz że był prymusem:

http://kontrowersje.net/sites/...

A tych co mimo wszystko nadal będą się domagać prawdy .. kamyczki do nóg i do rzeki ?

Gość jednak nie miał pewności czy to psychologiczne zagranie dotarło pod właściwy adres. A może Matka Kurka nie przeczyta ? Żeby mieć pewność, że jednak dotrze do właściwej osoby, wali bezpośrednio do Matki Kurki, cytuję :

 Tadek ,,obciągacz,,Rydzyk (darekpiaskowa-gmail.com) wysłał/a wiadomość korzystając z formularza kontaktu na http://kontrowersje.net/contact.
"Witam,niedojeby katolickie!!! Zapewniam,że przez cały czas jesteście obserwowani.Dla większości mądrej części polaków,jesteście tylko zwykłym,śmierdzącym,pierdolniętym pokładem,kościelnego gówna!!!
Pierdolę was,całą sektę katolicką z jebanymi pedofilami i złodziejami!!! Chuj w dupę katolikom!!!!”

Osobiście nie wierzę aby takiemu POgłowiu wychowanemu na szczawiu spadł choćby włos z głowy. Mętny nurt polityczno-medialny właśnie na takich liczy. Takich nam przywożą na patriotyczne Marsze by nam pokazać zdrową tkankę oburzoną naszą niepoprawnością. Tak kiedyś aktyw  robotniczy nawracał niepoprawnych studentów i błądzące owieczki zadające trudne pytania. Już to przerabialiśmy, a kolejne pokolenie resortowych dzieci znów nam śpiewa starą pieśń:

Obyczajem naszym starodawnym,
By zapewnić byt na wieki,
Obetniemy łapy niepoprawnym:
Kamyczki do nóg i do rzeki !

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jan Własnowolny

10-02-2014 [15:25] - Jan Własnowolny | Link:

A my na to przykładem Piłsudskiego
Jak dzicz sowiecką roku 20-tego
Pogonimy chamów do miłych im stron
Na wschód do sierpów, do młotów i bron.

Obrazek użytkownika Marcus Polonus

11-02-2014 [05:56] - Marcus Polonus | Link:

A my na to -  za zdradę  narodu polskiego,
wsje ruskie gnidy ustawimy w ogonkach;
raz na dzień po miskę bryji i śledzia tłustego,
w Zakładzie Karnym im. Bula we Wronkach.

Pozdrawiam MSP

Obrazek użytkownika goral

10-02-2014 [15:55] - goral | Link:

I co on teraz zrobi?...:-))
Ten tatuaz na prawym ramieniu taki charakterystyczny...:-))
Chyba nie utnie sobie prawej reki ? :-))
No i ten email adres...:-))
Reszta o nim do znalezienia w sieci byla tylko parominutowa formalnoscia..:-))
Wszystkie te grozby sa karalne..i to surowo :-))
A wydanie Europejskiego Nakazu Zatrzymania to tylko mala formalnosc...:-)
No i pan ABS ma powazne klopoty...