Premier Tusk w Strzałkowie, ale gender męski, nie nijaki

 
 
Premier Donald Tusk w Strzałkowie, ale gender męski, nie nijaki?
 

Premier Donald Tusk z wizytą u rodziny w Strzałkowie

Foto: M. Śmiarowski/KPRM / Onet

Premier Donald Tusk z wizytą u rodziny w Strzałkowie

 
(PDT drugi z lewej)
„Premier Donald Tusk z wizytą u rodziny w Strzałkowie” czytam na Onecie i myślę sobie to blisko, okazało się jednak, że nie chodzi o Strzałkowo – gender nijaki, ale o Strzałków - gender męski.

 Zobacz wyniki dla zapytania
 
Strzałków (Województwo łódzkie)
Strzałków – wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w powiecie radomszczańskim, w gminie ...
 
 
Strzałkowo (Województwo wielkopolskie)
Strzałkowo – wieś położona w województwie wielkopolskim, w powiecie słupeckim, w gminie ...

 
I okazuje, że Pan Premier się przywiązał, nawet bardziej [niż w Pułtusku?].

„To nie jest tak, że wszystko jest proste i łatwe, ale ja w ciągu tych dwóch godzin przywiązałem się bardziej do tej rodziny niż do moich współpracowników przez 5 czy 10 lat
- uśmiechał się szef rządu.”
http://wpolityce.pl/galerie/70942-wielkie-koledowanie-donalda-tuska-premier-zjadl-sniadanie-w-towarzystwie-rodziny-ze-strzalkowa-chocby-wylano-ocean-zlosliwosci-to-bede-to-robil-zobacz-zdjecia

 

www.flickr.com/photos/kancelariapremiera/11751010134/sizes/o/in/photostream/

Raczej do dziewczynek, bo chłopczyk jakby się odwrócił (_!_ - tyłem do Pana Premiera i nawet czapki nie zdjął. Taki gender jeden.

Kancelaria PremieraKonto zweryfikowane ‏@PremierRP Więcej FOTO: @premiertusk u rodziny p. Wandy, #Strzałków --> http://www.flickr.com/photos/kancelariapremiera/sets/72157639380259046/ … Flickr Thumbnail of image 1 Thumbnail of image 2 Thumbnail of image 3 Thumbnail of image 4 Wizyta premiera w Strzałkowie koło Radomska

4.01.2014, Strzałków| Premier Donald Tusk odwiedził rodzinę pani Wandy Gawron w Strzałkowie koło Radomska (woj. łódzkie). Fot. M. Śmiarowski/KPRM

View on web

https://twitter.com/PremierRP/status/419402373610487808

Niepokoi mnie jednak trochę fakt, że w odpowiedzi na listy PDT potrafi przybyć z wizytą gospodarczą, czy pasterską, bo ostatnio napisałem coś na maila – szczegóły w notce  Prośba o informację publiczną. Może pozmywać podłogę, po Rosole, albo co?
  "Premier Tusk zapowiada, że w najbliższym czasie - zwłaszcza w weekendy - można spodziewać się kolejnych wizyt u małych przedsiębiorców oraz rodzin."

 
 A właściwie... to może zamiast hejtować lepiej zaprosić Pana Premiera na obiad? Ale czy przyjmie zaproszenie? Podobno jest ich sporo i nie obiecuje, że do wszystkich przyjedzie.
  A dlaczego akurat był w Strzałkowie?

Kancelaria PremieraKonto zweryfikowane ‏@PremierRP

Dziś @premiertusk u rodziny p. Wandy Gawron ze #Strzałków (łódzkie). Co sprawiło, że postanowił ich odwiedzić? #list https://www.premier.gov.pl/dla-mediow/wizyta-premiera-w-strzalkowie-kolo-radomska.html …
 8:45 rano - 4 sty 14
twitter.com/PremierRP/status/419374060099760128

Niestety linkowana strona https://www.premier.gov.pl/dla-mediow/wizyta-premiera-w-strzalkowie-kolo-radomska.html się nie otwiera.

Przepraszamy, ale strona, której szukasz jest niedostępna.
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kryniu

04-01-2014 [19:36] - kryniu | Link:

w łykendy gaście światło ,bramy na łańcuch ,psy spuszczajcie bo straszy ,że kolejnych będzie nawiedzał!Po takiej wizycie to jedna wizyta egzorcysty nie wystarczy ani okadzanie!

Obrazek użytkownika PS

04-01-2014 [19:57] - PS | Link:

w sobotę rano to może o zawał przyprawić :).