| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

"gnojek" musi odejść...

kiedy się nie ma nic

i leży na całej linii

wypada wstać i odejść

nim cię wykopią inni.

Ba! Tak mówi logika,

tu myśl spełza na nice

dotyczy to osobnika,

co tapla się w polityce.

Grzebać można różnie

- tchórzyć, niecnie babrać,

kręcić sponsorom lody,

- upadek, zdradna makabra.

Są słowa, które wołają

pomsty do piekła i nieba -

- bić demonstrantów można...

...kiedy zachodzi „potrzeba”.

Jak odejść – szczyt sztuk,

z góry, z historii, z oczu

- a gnojki cieniem niesławy

suną w nicość po zboczu.

Partyjny sypie się łupież -

- odsłona niechybnie nowa,

dziś odejść, jutro..już uciec

- jutro już spadnie – głowa.

Odejść...Wołodia podpowie,

czy...wg pruskiego drylu..?..

Nim zacznie się insurekcja

- jak ta w ukraińskim stylu.

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika KOCHAM POLSKE

Spotkanie z Grzegorzem Braunem w Caffe pod Palmami, Kudowa- Jaruzelski współtworzył scenariusz III Wojny światowej. Przygotowania w PRL do uderzenia bomby atomowej. Podwójna zbrodnia na rękach.
http://www.youtube.com/watch?v...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.