MIAŁEŚ CHAMIE ZŁOTY RÓG - JUŻ NIE MASZ...

Jarosław Kaczyński w dramatycznych słowach wypowiedział się na temat tego, co dzieje się w państwowej szkole: "Pomysł wychowania seksualnego dzieci w szkole to jest jakiś akt szaleństwa. (...) ta agresja kulturowa jest niezwykle groźna, bo może doprowadzić do kompletnej demoralizacji". (...) to próba takiej w gruncie rzeczy animalizacji".

To oczywiście trafne oceny. Cóż jednak z tego, że potrafimy trafnie diagnozować rzeczywistość, a nie mamy żadnych instrumentów potrzebnych do jej zmiany? Co gorsza jeszcze nie tak dawno mieliśmy pełnię możliwości, by trwale uratować nasze dzieci przed demoralizacją szkoły i co? Wykorzystaliśmy tę okazję?

Oto, co pisałem, gdy PIS miał pełnię władzy:

MIAŁEŚ CHAMIE ZŁOTY RÓG

Roman Giertych dostał niesamowitą szansę uzdrowienia polskich rodzin na wiele najbliższych lat. Dostał władzę w najbardziej szkodliwym dla Polski resorcie. To głównie dzięki obowiązkowej, publicznej szkole dzieci są coraz głupsze, bezideowe, konformistyczne i zdegenerowane moralnie. To rządowa szkoła jest kuźnią ideologicznych kadr "postępu". Minister, zamiast szybkimi krokami dążyć do minimalizowania czy wręcz likwidacji przymusu szkolnego, do przejścia na bon edukacyjny, a w ostatecznej perspektywie na całkowitą prywatyzację szkolnictwa, daje przykład lewicy, jak odgórnie zarządzać szkołą, by była dobrym instrumentem w rękach aktualnej władzy. Po obowiązku szkolnym sześciolatków, katechezie dla trzylatków i mundurkach przyszła kolej na obowiązkowe lektury. Poczekajmy, jaki kanon szkolnych czytanek zaproponuje nam tow. Biedroń, gdy obejmie schedę po p.Giertychu. Szkoda, że szermujący patriotycznymi hasłami ludzie nie potrafią zrobić dla Polski nic dobrego, gdy mają okazję. Skąd to zamiłowanie do powtarzania ciągle tych samych błędów???
"Miałeś chamie złoty róg, miałeś chamie czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur."

"idź POD PRĄD" 30.06.2007

Podobno wartość analizy ocenia się po trafności prognozowania przyszłości...

"idź POD PRĄD" - jedyna gazeta, która pisze o tym, o czym inni nawet boją się pomyśleć!
ipp

Do kupienia (cena 3 zł) w kioskach RUCH, GARMOND, EMPiK.

Zapraszam do siebie na Twittera:

"Przejrzenie na oczy to droga jednokierunkowa - nie ma odwrotu. Można co najwyżej zmienić rzeczywistość..."

"Czy współcześni ludzie są coraz głupsi? "Człowiek rodzi się mądry, a potem idzie do państwowej szkoły" http://wiadomosci.onet.pl/kraj..."

"Oto dramatyczny przykład mizerii "naszych" - nawet lider "obrońców Krzyża" okazał się prowokatorem z ramienia P-kta! http://niezalezna.pl/42464-pro..."

"Wreszcie jakieś optymistyczne dane porównawcze: http://wiadomosci.onet.pl/tylk...  Najmniej zdemoralizowanych w młodym wieku dzieci w Europie!"

"Izraelskie ultimatum przestraszyło Rosję? http://polish.ruvr.ru/2013_06_... Moskwa rozumie tylko jeden język - SIŁY."

"Mazowiecki twierdzi, że "nazywanie katastrofy zamachem" niszczy demokrację. Ale czy nazywanie zamachu katastrofą jest zupełnie nieszkodliwe?"

"Wipler:"Kaczyński nie rozumie, jak myśli nasze pokolenie". Nasze pokolenie natomiast doskonale rozumie, jak myślą "politycy" typu Wipler..."

"Od kiedy sondaże traktujemy poważnie?To element prostej gry operacyjno-politycznej.Czy w Polsce mamy demokrację?"

"Adam Hofman (PiS): "koalicja z SLD powinna być w niektórych sytuacjach dozwolona i oczywista" - wierne polityczne dziecko A. Lipińskiego..."

""Islamska Republika" - czy to nie oksymoron?"

"Z listy PiS do "Pożaru w burdelu" w teatrzyku PO-fila - kariera upadłego "aniołka Kaczyńskiego" http://wiadomosci.onet.pl/tylk..."

A tu kazania o służbach specjalnych:

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

18-06-2013 [09:39] - dogard | Link:

wyjatkowa menda z tego pastorka; Kaczynski rzadzil dokladnie 14 m-cy w koalicji z ukrytymi wrogami; dla pastorka on winien wszystkiego co stalo sie od 89 roku.Wyjatkowy z ciebie manipulant i łotr POspolity--od kiedy siedzisz w kieszeni kacapskich kundli i niemieckich tuSSkoli?Twoje miejsce w galerii urbanoPOdobnych komuchow.

Obrazek użytkownika wandaherbert

18-06-2013 [11:08] - wandaherbert | Link:

Jak ten pastor nienawidzi Polakow,Katolikow ,J.Kaczyńskiego i PiS -nic tylko atak na w/w.Zainteresuj się Pastorze swoimi wspolwyznawcami.Nie jestem praktykującym katolikiem,ale te ciągłe ataki są niestrawne.Masz 100%racji @dodgard

Obrazek użytkownika tagore

18-06-2013 [18:27] - tagore | Link:

Niema w tym raczej nienawiści ,zapoznajcie się państwo z zorganizowanym
przez Bismarka protestanckim kulturkampfem analogie do publicznego
funkcjonowania Pana Chojeckiego nie są przypadkowe.
Ton jego wypowiedzi w swojej istocie jest zbieżny z tekstami Pana
Zniemiec i Pani Daf.

tagore

Obrazek użytkownika dogard

18-06-2013 [21:42] - dogard | Link:

do tego antypolaka zawsze otwartym tekstem , niech wie ,iz my wiemy ,ze on zaprzancem jest i basta...dla takich nie ma taryfy ulgowej, nawet pismo swiete hanbi bezustannie,zaslaniajac nim wlasne, zdradzieckie dzialania... taki bohaterek.

Obrazek użytkownika KRZYK

18-06-2013 [09:49] - KRZYK | Link:

ten czarny scenariusz się spełnił "Poczekajmy, jaki kanon szkolnych czytanek zaproponuje nam tow. Biedroń", prorok cy co? Niestety prorocy nie najlepiej miewają się we własnym kraju.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

18-06-2013 [10:20] - NASZ_HENRY | Link:

Właśnie się zakończył II Kongres Edukacji Polskiej. Ale Pastor nie jest na bieżąco czy bojaźliwy taki i PO nie POgoni z wirtualnej ambony ;-)

Obrazek użytkownika Daf

18-06-2013 [11:21] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

tylko bezrozumna krytyka leje sie w Polsce teraz szerokim strumieniem. Nic teraz w Polsce nie jest mozliwe, wszystkie szlachetne inicjatywy spotykaja sie z wyszydzaniem, nagonka, cynicznymi i chamskimi reakcjami.

Zeby rozwinac skrzydla, zrealizowac swoje zyciowe i zawodowe marzenia trzeba wyjechac za granice. Tam, wsrod obcych ludzi wielu Polakow, ja tez do takich naleze, ma osiagniecia intelektualne i idace za tym materialne, czyli wypelnione zycie.

Jakie osiagniecia zyciowa ma ten orszak wyszydzaczy, ktory towarzyszy Pana madrym publikacjom ? Osmiele sie twierdzic - ze zadne. Psuja atmosfere i uniemozliwiaja rzeczowa dyskusje. Pozalowania godny humus starajacy sie obrazac i dyskredytowac ludzi wartosciowych, ktorych jest w Polsce coraz mniej - kto moze wyjezdza !

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

18-06-2013 [11:48] - BHKaczorowski | Link:

>>> V-ta kolumna na posterunku !!!.
Boze jak ta kobieta musiala byc w zyciu skrzywdzona ... . Az jeczy by uznac jej tytuly , dorobek , intelekt , posiadanie ..... .
A ... ha , jezeli chodzi o "chamskie rekcje" , jak to pani napisala ... , to chyba siebie na mysli !!!.

A swoja droga coraz bardziej widac kim jest pastor chojecki.
Jak to sie przyciagaja - czujni !!! . Pardon raczej szczujni.

Zaraz tez bedzie odpowiedni wpis "SMOCZKA krakowskiego" . Na ten czas jeszce medli ciasto, odpowiednie essencje dodajac. Ale tuz , tuz i juz - bedzie .... zakalec.

PS. - mdm.DAF , napisala pani "klto moze wyjezdza" . Pani wyjechala zgodnie z tym czym pani sie tu ustawicznie afiszuje . Ja , pani tak odpowiem - wyjechala pani i niech tak zostanie !!!.

Obrazek użytkownika Daf

18-06-2013 [12:00] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

To dla Pana:

"Dwie rzeczy sa nieskonczone:WSZECHSWIAT I LUDZKA GLUPOTA" /A. Einstein /
Nawet skonczenie podstawowki, do ktorej Pan uczeszcza, nic Panu nie pomoze !

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

18-06-2013 [14:20] - Jęzory Pasiukowski | Link:

Ilość jadu, który Pani z siebie wydala nie jest normalna, podobnie jak to nieustanne podkreślanie jakiegoś swojego statusu intelektualnego, finansowego itp? Robi Pani tu sobie jakąś terapię czy co? To już jest nudne i żałosne.

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

18-06-2013 [15:45] - BHKaczorowski | Link:

TO NOBILITACJA !!! - od razu dzien dla mnie jest piekniejszy.

Obrazek użytkownika gorylisko

18-06-2013 [19:04] - gorylisko | Link:

że na tym świecie są dwie rzeczy bez ograniczeń...kobiecość i sposoby jej użycia...serial i film pt. "Nikita"
odnosze wrażenie, że pani kobiecość musi więdnąć co siłą rzeczy powoduje ograniczenia użycia kobiecości do celu
zaprowadzenia szczęśliwości łuuuunijnej... jak przyjdzie czas pewnie będzie pani w mundurze jakiegoś nowego ss z pejczem w ręku...ale z pewnością nie w mini...

Obrazek użytkownika gorylisko

18-06-2013 [19:04] - gorylisko | Link:

że na tym świecie są dwie rzeczy bez ograniczeń...kobiecość i sposoby jej użycia...serial i film pt. "Nikita"
odnosze wrażenie, że pani kobiecość musi więdnąć co siłą rzeczy powoduje ograniczenia użycia kobiecości do celu
zaprowadzenia szczęśliwości łuuuunijnej... jak przyjdzie czas pewnie będzie pani w mundurze jakiegoś nowego ss z pejczem w ręku...ale z pewnością nie w mini...

Obrazek użytkownika agnieszka

18-06-2013 [12:25] - agnieszka | Link:

alez jad i nienawisc wylewa sie z tego co pani pisze..... i juz nawet nie zlosci ani niezbyt smieszy (sama pani widzi, ze 99 % pani szanownej zaczepnych wpisow jest poprostu ignorowane).....ale zastanawia... Skad ta nienawisc ? bo jesli nie jest pani "na etacie" to ktos faktycznie musial pani kiedys zrobic krzywde a to co pani tu "uprawia" jest swego rodzaju terapia...tyle, ze to slabo skutkuje, stala sie pani tu "lachnummer-em"na NB i to czuje pani zapewne, stad coraz wiecej jadu....i tak w kolko....do niczego nie prowadzi !

mocno doradzam udac sie do fachowca, psychiatry, macie tam w Austrii zapewne wspanialych psychiatrow, no i w ramach ubezpieczenia - nic nie kosztuje !

Obrazek użytkownika Leszek Witkowski

18-06-2013 [17:09] - Leszek Witkowski | Link:

Ta pani to zwyczajny folksdojcz.
Mozliwe, ze za jakims wynagrodzeniem wypelnia swoje obowiazki, saczac tu - w sposob jakze prymitywny i czytelny, antypolska propagande.
Chce nas koniecznie przekonac o wyzszosci kultury germanskiej nad nasza.
Ostatni obrazek tej kultury mam z Hamburga, gdzie odurzone narkotykami nastolatki w samo poludnie zaczepialy natretnie przechodniow. Zeby bylo smieszniej, rzecz sie dziala przed gmachem policji.
Widzialem tam rowniez spore grupy chorych na AIDS, koczujace na trawnikach i wystawiajace do slonca rozkladajace sie fragmenty ich cial. Niezapomniany widok.
To jest ta kultura, ktora Daf nam poleca i kaze podziwiac.
Tak jak Ty, zupelnie nie moge zrozumiec zachowania sie tej osoby.
Znaja ja tu wszyscy, znaja jej w kolko powtarzane slogany, pogardzaja nia, wysmiewaja ja - a ona dalej swoje.
Widze tu jakas dewiacje - rodzaj masochizmu psychicznego.

Obrazek użytkownika agnieszka

18-06-2013 [23:43] - agnieszka | Link:

to napewno ! - jakies uposledzenie psychiczne ta osoba ma...
tu troche dzis przystopowana znalazla wlasnie ujscie dla swojego jadu pod artykulem na Niezaleznej, pt. - "Tylko u nas.Akowcy oburzeni....."
Te same obrazliwe brednie...

pozdrawiam :)

Obrazek użytkownika bulsara

19-06-2013 [02:35] - bulsara | Link:

W zupelności się zgadzam z treścią notki.
Komentarze pisane przez Daf są ciągle takie same,pouczające,pisane z poczuciem wyższości i pogardy.
Mało tego pani Daf zapewne uważa,że posiada monopol na rację i jest najmądrzejsza,bo żyje w kwitnącej demokracji.
Zastanawiam się,co bylo przyczyną ,iż dziś tak pluje na wszystko co polskie.
Jej wpisy zapewne są formą autoterapii.
Ciągłe zachwyty nad zachodem to wg mnie jakieś skrzywienie,bo wszyscy wiemy,że nie ma idealnych społeczeństw a niestety
do polskiej obecnej rzeczywistości przetransponowano dużo złych idei z zachodu.
Nazywanie zaś innych przez "szlachetną"panią Daf humusem nie jest bynajmniej oznaką wielkiej kultury osobistej.
Na marginesie,tak zwyczajnie po ludzku jest mi żal pani Daf

Obrazek użytkownika amfetamina

18-06-2013 [21:42] - amfetamina (niezweryfikowany) | Link:

i taki ELEMENT realizuje marzenia za granica, to opinia tam o Polakach zdaje sie miec swoje uzasadnnienie.
Innymi slowy, jezeli Pani osiagniecia materialne sa na miare intelektualnych, to prosze podac konto organizacji prowadacej kwerende na rzecz takich przypadkow.

Obrazek użytkownika Sizar

18-06-2013 [11:39] - Sizar | Link:

Niestety chyba niemal cała klasa polityczna jest przesiąknięta chęcią ręcznego sterowania społeczeństwem. A to niekoniecznie daje dobre skutki.
Nie wiem z czego to wynika ale przypuszczam, że z jakiegoś jednak poczucia wyższości.

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

18-06-2013 [11:45] - Jęzory Pasiukowski | Link:

bo zobaczył krzaczek, który mu się skojarzył z J.K. Szkoda, że przywoływany Giertych mu się jakoś nie kojarzy.

Obrazek użytkownika uh

18-06-2013 [12:02] - uh | Link:

To Jezuici pokazali jak zwyciężać umysły ludzi przez naukę w szkołach, a wg P.Jasienicy utrzymywanie niskiego poziomu nauczania było im na rękę.

Obrazek użytkownika Andrzej T.

18-06-2013 [12:58] - Andrzej T. | Link:

Dziękuję za ten tekst!
Jaki niezwykle celny !

A dla szyderców i głupców mam taką uwagę:
Przypowieści Salomona 26:11 Jak pies wraca do tego, co zwymiotował, tak głupiec powtarza swoje głupstwa.

Lepsza zatem jest dla was taka postawa - może to ostatnia nadzieja:
Przypowieści Salomona 17:28 Nawet głupiec, gdy milczy, uchodzi za mądrego, za roztropnego, gdy zamyka usta.

Obrazek użytkownika goral

18-06-2013 [13:11] - goral | Link:

Nas nie interesuje zawartosc twojego zoladka...smacznego..

Obrazek użytkownika Daf

18-06-2013 [13:31] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

Bardzo gleboka tresc. DZIEKUJE !
Tylko glupcy i szydercy, ktorzy sie tu tak swobodnie poruszaja, nie sa w stanie tego zrozumiec.

Zwracam sie z uprzejma prozba do Panstwa, tych inteligentnych i dobrze wychowanych o reagowanie na chamstwo, glupote i cynizm.

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

18-06-2013 [14:00] - Jęzory Pasiukowski | Link:

Jak zwykle bardzo głęboko przemyślana treść. Dziękuję, że reaguje Pani na te cyniczne manipulacje przewielebnego pastorka, który na nazwisko Kaczyński reaguje odruchami podkorowymi i za każdym razem raczy nas swymi wydzielinami (pardon - wypocinami). Jak to miło przeczytać tekst kogoś tak inteligentnego i obytego jak m. in. die Polackin aus Osterreich.

Serdecznie Panią pozdrawiam,
Humus (tak kulturalnie określiła Pani m. in. mnie w swoim wcześniejszym komentarzu a przecież mogła Pani po prostu napisać np. nawóz, gnój, truchło, a tu tak światowo i klasycznie - "humus"). Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

P.S. mam nadzieję, że tytuł naukowy Szanownej Pani podałem prawidłowy bo nie sądzę z racji wieku żeby mógł to być li tylko licencjat

Obrazek użytkownika Daf

18-06-2013 [17:42] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

Niewiele ma Pan do powiedzenia, brak Panu tez wychowania - jest Pan gosciem Pana Pastora i ma Pan obowiazek poprawnego zachowania. Moj tytul nauk. jest inny - ale to nie powinno Pana obchodzic, bo z takimi jak Pan sie nie zadaje - to zwyczaje wyniesione z domu rodzinnego w Polsce.

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

19-06-2013 [23:41] - BHKaczorowski | Link:

to byla ambasada sowiecka czy moze jakis hitlerhaus z drugiek swiatowej ?!

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

18-06-2013 [15:41] - BHKaczorowski | Link:

przestac sie tu pojawiac . To bedzie najlepsza reakcja na chamstwo iglupote .... twoja !!!

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

18-06-2013 [13:40] - Jęzory Pasiukowski | Link:

"...Przypowieści Salomona 17:28 Nawet głupiec, gdy milczy, uchodzi za mądrego, za roztropnego, gdy zamyka usta."

Ależ Pan trafił w pastorka.
Dziękuję za ten tekst!

Obrazek użytkownika dogard

18-06-2013 [13:48] - dogard | Link:

zlizuje mu klamstwa z wrednego jezora--smacznego antypolscy psubraci..tuSSkowej sfory.

Obrazek użytkownika gorylisko

18-06-2013 [18:59] - gorylisko | Link:

jakiś czas temu, wstawiłem tu tekst opisujacy spolegliwe praktyki sądów niemieckich wobec muzułmanów powołujacych się na prawo szariatu...
podane było sporo faktów w tej materii... ciekaw byłem czy madame daf da głos... nie dała...
przyszło mi do głowy, ze może ona tak na codzień chodzi w burce a mąż jej pochodzi z dobrej tureckiej rodziny w niemczech...
o pastora Chojeckiego w sprawie islamu nie pytam...pewnikiem, znowu zacznie przemilczać takie fakty jak odpór tureckiej nawale organizowany przez papieży i krółów polskich... gdyby ktoś chciał poczytać o szariacie w hajlhitlerowie to link poniżej
http://naszeblogi.pl/38995-prawo-szariatu-w-niemczech-postymp-jak-cholera
żeby było ciekawie, wielki mufti Jerozolimy do końca zabiegał o przyjaźń z niemcami w celu wyrżnięcia Żydów...mufti zwiał do Szwajcarii na dwa/trzy dni bodajze przed kapitulacją szwabów... poza tym, mufti nazyał się husseini...zaś arafat też... to związki rodzinne
gwoli przypomnienia, parę lat temu koleś który spędził jakiś czas w Australii opowiedział mi o przypadku kiedy dwa muslimy spotkały leżącą na plaży, pijana dziewczynę...wedle zwyczajów islamskich taka dziewczyna to dziwka którą można wykorzystać, chłopcy skorzystali...potem, przed sądem bronili sie własnie prawem islamskim...sąd australijski był skłonny dać rację gwałcicielom...dopiero decyzja z metropolii dała impuls do ukarania gagatków...
prawo islamskie niema nic w spólnego z uniwersaliami sprawiedliwości, za to ma wiele, z prawem które swego czasu przedstawił skrótowo Kali...opartym na plemmiennej sile
przykładem, jest chomeini, kiedys jego wnuk poprztykał się z jakims chłopcem, chomeini zarządał od szefa klanu, kary śmierci dla chłopca...
no coż allah akbar nieprawdaż...

Obrazek użytkownika tantajanta

18-06-2013 [21:07] - tantajanta | Link:

Zastanawiam się czy jest możliwe zdefiniowanie patologii przy jednoczesnej niemożności przewidywania jej wystąpienia?
Skoro JK prawi mądrze po fakcie dokonanym to dlaczego prawica nie podjęła prób wszczęcia walki gdy miała broń w ręku? Nieświadomość? Brak kompetencji? Odwagi? Co to jest???

Obrazek użytkownika pst

19-06-2013 [21:48] - pst | Link:

Pierwsza to stan (nie)świadomości społecznej. Bon edukacyjny, wybór szkoły, edukacja domowa to wszystko dobre rzeczy, ale rodzice muszą wtedy podejmować decyzje i myśleć. A od tego boli głowa. Elektorat jest przekonany, że państwo powinno od tego kłopotu czyli dzieci) uwolnić obywateli, którzy niebacznie się go nabawili. Na takiego, kto powie, że dzieci to odpowiedzialność rodziców statystyczny Polak może się bardzo obrazić i nie zagłosować.
Druga sprawa to posady. Likwidując, lub tylko ograniczając MEN zmniejsza sie zerowisko dla swoich.
Trzecia sprawa. Pokusa, by urobic mlodych na swoja modle.

Obrazek użytkownika kolo003

18-06-2013 [21:18] - kolo003 | Link:

Dziękuję Pastorowi za nieowijanie w bawełnę! Ale co w takim razie powinien zrobić J. Kaczyński?

Obrazek użytkownika emilian58

19-06-2013 [02:45] - emilian58 | Link:

Bez Ciebie to tylko bida a nawet Sodoma i Gomora!A tak na marginesie,to warto wymienic sie z Daf tyrolskimi kapelusikami bo niby taka spelniona finansowo (naukowo jeszcze bardziej!) a w przyciasnym sie ciska.Szanowny pastor ma bardzo mala glowe wiec warto pomoc kobiecie nic na tym nie tracac.Tylko tymi skorzanymi gaciami to juz niekoniecznie!

Obrazek użytkownika quijote

19-06-2013 [16:04] - quijote | Link:

akurat co do tematu edukacji i chronienia młodzieży przed MEN autorzy "idź Pod Prąd" jak i Pastor Chojecki mają zasługi i niemałą wiedzę. złośliwcy się tu wypowiadający uwydatniają jedynie własną głupotę i brak elementarnej finezji.

edukacja domowa to jeden z tematów poruszanych od wielu lat w w/w piśmie.
myślę, że dzieci Rodziców, którzy skorzystali z tej opcji (przypomnę - propagowanej przez "idź Pod Prąd") będą miały realną szansę na ochronę przed wynaturzoną szkołą.
w przeciwieństwie do dzieci tych, którzy gorliwie opluwają P. Chojeckiego.

Giertych, a pośrednio przecież Kaczyński, w oczywisty sposób zawalili tę kwestię.
młodzież co prawda w gimnazjum poczytała (albo i nie - kto czyta książki w gimnazjum??) wojenne i patriotyczne lektury, ale w liceum to.......

pozdrawiam Pana Chojeckiego.

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

25-06-2013 [20:28] - Paweł Chojecki | Link:

Z opóźnieniem  (wyjazd na Węgry) dziękuję!

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika goral

25-06-2013 [20:56] - goral | Link:

A co to jest takiego?,,Zaspokoj moja ciekawosc prosze...

Obrazek użytkownika quijote

27-06-2013 [14:16] - quijote | Link:

jeśli adwersarze negują każde słowo, każdy wpis Pana Chojeckiego opluwają i wyszydzają widać że robią to z nienawiści a wpisy są niemerytoryczne.
nawet z wrogiem ideowym w pewnych kwestiach można się zgodzić.
ale nie w wypadku w/w