Coryllus w radio Wnet

Tak się składa, że zaproszono mnie na dziś do Radia Wnet. Zupełnie niespodziewanie i przypadkowo ponieważ Lech Jęczmyk gdzieś wyjechał i jednorazowo mam go zastąpić w tej cyklicznej audycji, którą oni tam prowadzą. Nagranie mam o 12.00, a kiedy emisja nie wiem, bo jak zwykle się nie dopytałem. Być może od razu, a być może później. Musicie sobie sobie sami poradzić. O czym będziemy mówić? Ponoć o czekoladowym ptaku, ale ponieważ niemożliwe jest by przez godzinę gadać o takiej bzdurze, sądzę że zahaczymy też o kilka innych tematów. Jak to wyjdzie nie mam pojęcia.

Zapraszam oczywiście do oglądania naszego nagrania, to znaczy tej rozmowy z Grzegorzem Braunem  http://www.pch24.pl/grzegorz-b...

i oczywiście na stronę www.coryllus.pl, do księgarni multibook.pl, do sklepu FOTO MAG przy metrze Stokłosy oraz do księgarni Tarabuk w Warszawie przy Browarnej 6.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mostol

02-05-2013 [10:23] - mostol | Link:

i lece

Obrazek użytkownika Stasiak

02-05-2013 [14:25] - Stasiak | Link:

i se dopowiedz

Obrazek użytkownika Minimoa

02-05-2013 [10:43] - Minimoa | Link:

Płacą ci za te wpisy, czy tak sam z siebie?

Obrazek użytkownika mostol

02-05-2013 [10:52] - mostol | Link:

to teraz pomyśl o wpisach Coryllusa

Obrazek użytkownika Minimoa

02-05-2013 [11:39] - Minimoa | Link:

Coryllus ma niezwykły dar zarówno widzenia, jak i pisania. Żadne pohukiwania tego nie zmienią.

Obrazek użytkownika KOCHAM POLSKE

02-05-2013 [12:31] - KOCHAM POLSKE | Link:

Fakt,wszystkie przypuszczenia i analizy po czasie okazują się trafne, rozpacz będzie, jeśli sprawdzą się podejrzenia co do TV Republiki i tzw. naszych dziennikarzy...

Obrazek użytkownika Minimoa

02-05-2013 [13:17] - Minimoa | Link:

Przy takiej ilości materiału, jaką przerabia Coryllus niemożliwe jest ustrzeżenie się drobnych błędów, co natychmiast wyciągają jego "wielbiciele". Tyle że TV Republika to nie drobiazg, niestety...

Obrazek użytkownika mostol

02-05-2013 [13:44] - mostol | Link:

niezależnych i niepokornych teraz doklada do tego mącenie na temat najnowszej i najważnieszej niezależnej inicjatywy! Czym w swojej robocie różni się od takich prznikliwych demaskatorów, jak Wołek, albo Lis?!

Obrazek użytkownika dogard

02-05-2013 [16:05] - dogard | Link:

od niezaleznych.Sprawa prosta jak jego intencje.Rozni sie znakomicie--jest ich odwrotnoscia..kapewu!?

Obrazek użytkownika mostol

02-05-2013 [17:03] - mostol | Link:

po Jakubie Szeli: ateizm plus pazerność na kasę = po trupach do celu

Obrazek użytkownika dogard

02-05-2013 [13:00] - dogard | Link:

uwazaj wiec na te mini konfiturki medialne; zapewne znajda sie bratnie dusze i opisza Twoje peregrynacje medialne wlasnie w najblizszym Ci stylu--TWOIM WLASNYM --- obsmarowywujacym innych ,na lewo,a szczegolnie na prawo.Czekam na male potyczki.Blogierzy nie spac, do boju..