Islam zawładnął Europą, jest jednak jeszcze szansa

Wielka Brytania, Norwegia, Francja, Belgia, Holandia, Niemcy ... to tylko część państw z listy, które muszą zmagać się z narastającym problemem islamizacji. Niby wszystko jest w porządku. Ludność muzułmańska choć żyje według swoich zasad, to ma obowiązek przestrzegania norm i praw poszczególnych krajów. Piękna mrzonka prawda? Rzeczywistość jest zupełnie inna.
We Francji sytuacja jest na tyle poważna, że w samej stolicy na czas modlitw muzułmanie nielegalnie zamykają część ulic i zapewniają sobie ochronę. Dochodzi do przypadków, w których mieszkańcy tych dzielnic będący chrześcijanami boją się opuszczać swoje domy, a gdy są poza nimi nie wchodzą na swoje dzielnice dla własnego bezpieczeństwa. Radu Stoenescu - francuski filozof badający tematykę Islamu - stwierdził, że: "Nieważne ilu ich jest. Problem polega na tym, że wyznawcy Islamu zachowują się jak partia polityczna. Mają bowiem polityczny cel, który z grubsza polega na wprowadzeniu prawa szariatu i budowę państwa islamskiego". Brutalne ale prawdziwe słowa, które mówią jasno i wyraźnie abyśmy się jeszcze zawczasu opamiętali.

Wcale nie lepiej sytuacja wygląda w Wielkiej Brytanii. Na jednym z filmów, które zostały opublikowane w internecie Tommy Robinson zabiera widzów w podróż po jednym z miejskich osiedli w Anglii. Jak sam wspomina dawniej chodził tam z mamą na zakupu, a dziś jest to dzielnica w pełni zamieszkana przez muzułmanów. Znajduje się w niej 19 meczetów, a 6 kolejnych jest już w budowie lub w fazie projektowania. Na jednym ze skrzyżowań spotyka mężczyznę, o którym mówi, że jest to "tutejszy przywódca". Rozpoczyna się wymiana zdań. Kiedy Tommy stwierdza, że jest za integracją, ale sprzeciwia się prawu szariatu zostaje nazwany rasistą i osobą głoszącą nienawiść. Kiedy młody mężczyzna zaczyna kopać w jego samochód bohater filmu ucieka z tego miejsca. W tle widać zbiegających się mężczyzn, którzy z pewnością nie pojawili się tam pokojowo. Gdybym wysiadł z auta, już bym nie wrócił stąd żywy - stwierdza Tommy. Na końcu krótkiego (bo trwającego zaledwie kilka minut) filmu zawarta jest informacja, że Tommy Robinson został później dotkliwie pobity w pociągu, w którym podróżował z miasta Luton. Oprawcy mieli skandować "Allah Akbar". W Londynie już od dłuższego czasu wywieszane są plakaty informujące, w których to rzekomo dzielnicach obowiązuje prawo szariatu. Zakazuje się więc w nich "alkoholu, hazardu, prostytucji, krótkich sukienek, muzyki, narkotyków i koncertów". Mało tego. W stolicy Wielkiej Brytanii grasują również gangi muzułmańskie, które terroryzują zwykłych mieszkańców. Zdarza się, że do kobiet podbiegają młodzi muzułmanie i wykrzykują, że znajdują się na ich terenie i są "półnagimi zwierzętami".1

W ostatnim czasie na terenie Belgii powstało ugrupowanie "Partia Islamu". Stawia sobie ono za cel wprowadzenie posiłków halal w stołówkach szkół publicznych, oficjalnego uznania przez państwo islamskich świat oraz legalizacji noszenia islamskich zasłon głowy w miejscach publicznych.2 Tamtejsi politycy Alain Destexhe oraz Philippe Pivin oświadczyli wspólnie, że należy poskromić działania fundamentalnych grup islamskich na terenie kraju. W tym samym czasie Didier Reynders - minister spraw zagranicznych Belgii - zaapelował o nadzorowanie i monitoring kazań wygłaszanych w meczetach pod względem ekstremistycznym. W 2008 roku ponad 6% populacji Belgii stanowili islamiści. Według prognoz do 2020 roku liczba ta ma wzrosnąć do 10%. W samej już Brukseli 25% mieszkańców stanowią muzułmanie. W kraju funkcjonuje 300 meczetów. 

W sieci można odnaleźć szereg filmików z Norwegii, Danii, Niemiec ukazujących napięcia pomiędzy funkcjonariuszami, a islamistami. Obrzucanie radiowozów kamieniami, elementami chodników, wystaw sklepowych itp. staje się normą. Niepokój wśród służb wzbudza też fakt, że coraz więcej ludności tamtejszych miasteczek stanowią muzułmanie. Policjanci oprócz więc samych manifestantów odczuwają wrogość ze strony mieszkańców, co utrudnia ich działania.

Europa zwłaszcza ta Zachodnia w ramach szeroko przyjętej i rozumianej tolerancji doprowadziła do zmarginalizowania nie tylko chrześcijan, ale przede wszystkim samych Europejczyków. Rdzenna ludność staje się już mniejszością w swoich krajach i to dzieje się tu i teraz. Podkreślić należy, że rozrodczość wśród muzułmanów jest zdecydowanie większa niż gdziekolwiek indziej. Dodatkowo wbrew obowiązującym prawom muzułmanie stosują poligamię. Wprowadzane przez nich prawo szariatu zostało zakwestionowane w lutym 2003 roku przez Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu jako "niezgodne z fundamentalnymi zasadami demokracji". Wciąż jednak występująca bierność elit politycznych poszczególnych krajów, ale i samej Unii Europejskiej doprowadza do powstawania coraz częstszych konfliktów wyznaniowych. Podkreślenia i to zdecydowanego wymaga fakt, że w krajach muzułmańskich nie istnieją hasła "poprawności religijnej" i "swobody wyznania". Za posiadanie Biblii grozi kara śmierci. Dokąd więc zmierza Europa? Jak powiedział jeden z młodych wyznawców Allaha - Macie dwa wyjścia. Pierwszym jest podporządkowanie się naszym regułom. Drugim jest wojna". Całe to zamieszanie wyrosło na kanwie anty-rasizmu. Przyjęło to jednak formę walki z białym człowiekiem. Czy dziś mówi się, że dzielnica Azjatów potrzebuje różnorodności? Nie. Czy dziś mówi się, że dzielnica Afrykańczyków potrzebuje różnorodności? Nie. Czy dziś mówi się, że dzielnica Europejczyków potrzebuje różnorodności? Tak! Gdyby powiedziano inaczej zostałoby się nazwanym nazistą, faszystą, rasistą ... Mowa o byciu dumnym z tego, że jest się białym człowiekiem to według wielu przejaw głupoty. Biały człowiek to przecież zło całego tego świata. Warto się nad tym zastanowić, czy nie wprowadzamy siebie sami w ślepy zaułek. Tolerancja jest potrzebna. Zgadzam się co do tego nawet i w 200%. Musi być jednak oparta na dwustronności. Bez tego nie uda się niczego zbudować. Zbudować czegoś solidnego i trwałego ...

1. http://narodowcy.net/muzulmanie-zaprowadzaja-prawo-szariatu-w-londynie/2013/01/17/
2. http://www.euroislam.pl/index.php/2013/03/belgia-chce-ograniczyc-wladze-islamskich-politykow/

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kris przybysz

30-03-2013 [20:30] - kris przybysz | Link:

Zapomniał autor dodać, że jeśli tak powie Polak to od razu zostanie jeszcze dodatkowo antysemitą. A jeśli doda, że woli PiS pd platformy oszustów, to antypolska kloaka geblsowsko-stalinowskich kłamców zrobi wszystko by go zniszczyć. Ale w czas Zmartwychwstania i nadziei jaką niosą Święta Wielkanocne miejmy nadzieję, ufajmy Panu i walczmy o prawdę.

Obrazek użytkownika Błażej

30-03-2013 [21:05] - Błażej | Link:

Muszę przyznać, że jest to bardzo cenna uwaga.

Pozdrawiam serdecznie i życzę aby Zmartwychwstały Jezus Chrystus obdarzył nas wszelkimi łaskami.

Obrazek użytkownika 1235813...

30-03-2013 [23:21] - 1235813... | Link:

a czymże jest ta tolerancja? czy owi tolerancyjni tolerują nietolerancyjnych?
PS LOGOCHOMIA jest jedną z najbardziej podstępnych form dezinformacji. Polega na wynajdywaniu formułek, które przypadły do gustu profesjonalistom od komunikacji masowej, są następnie rozpowszechniane przez nich wśród opinii publicznej, która akceptuje je jako prawdziwe, podczas kiedy są tylko efektowne

Obrazek użytkownika Rybak

31-03-2013 [10:44] - Rybak | Link:

Obecnie oni wpuścili ich sobie sami z drugiej strony.
Mają to, czego chcieli!
Przed Rusami też Polacy ich bronili wiele razy. Teraz kiedy Polskę do spółki wykończyli, zginą we własnym sosie.
Chcącemu nie dzieje się krzywda!
Każdy ma to, czego sam chce!

Obrazek użytkownika xena2012

31-03-2013 [13:43] - xena2012 | Link:

tylko dlaczego przestrzegamy tak rzadko ? O tym powinno sie mówić codziennie,aby nawet najgłupszy z najgłupszych się dowiedział i uruchomił szare komórki.