Kaczyński jest potrzebny Polsce!

Politycy PIS drżą teraz o samego prezesa – pisze „Fakt”. Poświęci się całkiem polityce czy przeciwnie – nie będzie miał już do niej serca? To pytanie, które pada w szeregach Prawa i Sprawiedliwości. Zadają je sobie także politycy innych formacji. 
 
Niebawem napiszę bardzo cierpką notkę pod adresem partii Jarosława Kaczyńskiego. Ale zanim to zrobię, chciałbym przypomnieć tym, którzy marzą, że tym razem pan prezes już się nie podniesie, że:
 
Jedno jest bezsporne. Po przegraniu przez Donalda Tuska prestiżowego głosowania w sejmie życie właśnie pokazało, że Polsce jest potrzebny konsekwentny i silny rząd. Premier Tusk okazał się bowiem politykiem niepoważnym, niekonsekwenthym i niewiarygodnym, a jego rząd nieudacznym.  A co by nie mówić o Jarosławie Kaczyńskim, to od dawna na polskiej scenie politycznej nie było tak wytrwałego i odpornego na ciosy fightera walczącego o los Polski. 

Bo ileż to razy cynicy z Gazety Wyborczej bili Jarosława Kaczyńskiego niżej pasa, a sędziowie udawali, że tego nie widzą. Zaś sprzedajni fotoreporterzy zrobili mu tysiące szpetnych fotek.
 
Ileż nieczystych ciosów musiał przyjąć Prezes.
 
Na korpus - od brutalnie faulujących dziennikarskich hien: Olejnik, Kolendy-Zaleskiej, Lisa, Żakowskiego, Wołka, Szostkiewicza, Kuczyńskiego i nieustannie go punktujących jadowitą kpiną „satyryków” Szkła Kontaktowego.
 
Ile bolesnych ciosów dostał na wątrobę - od sprzedajnych lizusów z tytułami profesora: Kuźniara, Markowskiego, Krzemińskiego, Czapińskiego, Śpiewaka, Nałęcza et consortes, którzy go przedstawiali ludziom, jako ludojada pożerającego na śniadanie niemowlęta..
 
Ileż trafień na szczękę zaliczył - od politycznych rzezimieszków: Palikota, Nowaka, Sikorskiego, Grupińskiego, Olszewskiego...
 
No i ta straszliwa seria brudnych ciosów, jaką dostał w splot słoneczny od tandemu do mokrej roboty Miller – Anodina. 
 
Bili bezlitośnie. A gdy się tylko zachwiał, z loży różowego salonu rozlegało się zdziczałe wycie: Złam mu szczenę!!! Wal go w potylicę!!! Wybij zęby!!! No bij!!! Zabij!!! Dorżnij!!! A że ludzi nietrudno podpuścić, rozpalona widownia wyła razem z nimi.
 
A, gdy prezes schodził po walce do szatni, pluli na niego w przejściu obłąkany z nienawiści Niesioł i toksyczna Janka, a internetowe stado warchlaków z chlewni zakochanej w Tusku emisariuszki spod Wawelu wylewało mu na głowę hektolitry pomyj i fekaliów.  
 
Nazajutrz Gazeta Wyborcza wybijała tłustą czcionką nagłówki: „Już nigdy nie wróci na deski”. „Kaczyński na zawsze skończony”. 
  
A ten znienawidzony przez post-komunistów „kurdupel z wiecznie rozwiązaną sznurówką” odradzał się za każdym razem jak Feniks z popiołów. Odnowiony, rześki, gotowy do walki o Polskę. 
 
Jak to możliwe??? Głowią się ci, co go zdawało się mieli na widelcu, którzy już tyle razy witali się z gąską, a gdy na Polskę spadła tragedia smoleńska zacierali ręce, że tym razem już się nie podniesie.

Otóż odpowiedź jest prosta.
 
Choć rozumiem, że można Kaczyńskiego nie lubić, to nie sposób zaprzeczyć, że pan Prezes, przy wszystkich jego wadach, posiada nadprzyrodzony polityczny instynkt, który go czyni niezniszczalnym.
 
I nie byłoby dobrze moim zdaniem, by Polska straciła takiego człowieka.
 
Dlatego uważam, że pan Kaczyński powinien teraz odpocząć przez kilka tygodni w dobrym sanatorium, wrócić do sił, i zrobić nareszcie nad Wisłą porządek. Jednakże pod warunkiem, że zrobi porządek także w szeregach własnej partii, o czym napiszę w następnej notce.
 
Krzysztof Pasierbiewicz
(nauczyciel akademicki)

GALERIA

...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

25-01-2013 [22:45] - dogard | Link:

bedziesz blat.Ta troskliwosc kata rezimowej dziennikarki jest odrazajaca.Owszem, prawda jest,ze kazdy normalny Polak boi sie o stan zdrowia PREZESA.grypa szaleje juz nie tylko w napraiwe, ale w calym kraju.Partia ciezko pracuje, na wszystkich odcinkach wiec zapal do krytycznej oceny nie jest najlepszym swiadectwem wlasciwego ogladu sytuacji.Natomiast wtrety osobistych niepowodzen, na polu publicystycznym , sa zalosne. Niejaki 'wilk morski' dopial swego i publikuje sie w mediach prawicowych.Wiec spoko, moze i DLA INNYCH ZASWIECI SLONCE....

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

26-01-2013 [01:17] - Krzysztof Pasie... | Link:

Posmatriom, , uwidim.

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika violana

25-01-2013 [23:00] - violana | Link:

wielka moc i wielka siła jest w tym niezłomnym człowieku !
Taki nadprzyrodzony instynkt polityczny jest szczególnym darem Niebios.
Toż to trzeba z PO ze stu postawić na wage by zrownoważyć tę jedną osobę !

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

26-01-2013 [01:15] - Krzysztof Pasie... | Link:

:-)))))

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika bolesław

25-01-2013 [23:44] - bolesław | Link:

Panie Krzysztofie w 100% z Panem się zgadzam. Tak wiele ciężkich ciosów, które otrzymał pan Jarosław Kaczyński to świadczy o Jego wielkiej odporności fizycznej i psychicznej. Jestem pewien, że nie ma drugiego człowieka który by to wszystko wytrzymał. Ale moim skromnym zdaniem wytrzymuje to bo Pan Jarosław miał dobrego, wspaniałego "trenera". A właściwie "trenerkę". Była to śp.Pani Jadwiga Kaczyńska. Mama. Dom ich był pełen miłości, poszanowania wartości i dobroci.Był to dom starannego wychowania.
Ja nie znam przypadku (może się mylę) aby jedna Mama wychowała Prezydenta i Premiera.A istnieje możliwość, że dwóch Prezydentów.
Życzę Panu Jarosławowi aby po odpoczynku zrobił "nareszcie porządek nad Wisłą".
Bardzo serdecznie pozdrawiam,
bolesław

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

26-01-2013 [01:14] - Krzysztof Pasie... | Link:

Drogi Panie Bolesławie,

Zawsze wiedziałem, że się Pan odezwie w chwilach ważnych dla Polski.
I nie zawiodłem się na Panu.

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika fritz

25-01-2013 [23:56] - fritz | Link:

w szeregach własnej partii, o czym napiszę w następnej notce."

*** Amen.

PS. Do tego musialby rzeczywiscie postawic pare rzeczy doslownie na glowie.
Zeby to zrobic, musialby sie stac w pewnym sensie innym czlowiekiem.

To jest bardzo, ale to bardzo ciezkie zadanie.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

26-01-2013 [01:11] - Krzysztof Pasie... | Link:

Dlatego proszę poczekć na moją następną notkę.

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika damelz

26-01-2013 [00:44] - damelz | Link:

a nie tak dawno własnie pan dał PiS-owi malego klapsa, ale to była "krytyka konstuktywna", jak to między prawicowcami

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

26-01-2013 [01:09] - Krzysztof Pasie... | Link:

Tak. Dałem im klapsa. Bo nie pochwalam tak zwanego "bezstresowego wychowania".

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika Krzysztof

26-01-2013 [09:01] - Krzysztof | Link:

Jak "Fakt" pisze, to na pewno faktem jest, że pisze. Bo treść już faktem być nie musi, i często nie bywa. Inne rządowe tuby też piszą, bo co mają robić skoro pan każe? Nie wiem, czy w PiS-sie drżą o Prezesa? Czy drżą o siebie? Na pewno nie jest to bojaźń i drżenie pokroju Kierkegaarda. Bo takie drżenie byłoby jak najbardziej wskazane.
Niezależnie od ich drżenia, my - tu polecę górnolotnie - stójmy mocno i trzeźwymi bądźmy, bo inaczej rozdziobią nas kruki i wrony. Prezesowi potrzebny jest nasz oddech na plecach, a nie oddech tzw. kuchcińskich. On już dał przykład swojej siły i wierności. Teraz czas na nas.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

26-01-2013 [14:05] - Krzysztof Pasie... | Link:

Napisał Pan:
"Prezesowi potrzebny jest nasz oddech na plecach, a nie oddech tzw. kuchcińskich...".

Odpowiadam:
Czyta Pan w moich myślach.

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika Steve

26-01-2013 [10:57] - Steve | Link:

Że w PiS-ie drżą to raczej pewne, bo poza Prezesem nie widzę tam ludzi jego miary. A bicie w Prezesa, a szczególnie to "nie fair", świadczy o strachu jaki czują ci nieuczciwie bijący.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

26-01-2013 [14:08] - Krzysztof Pasie... | Link:

Pisze Pan:
"Że w PiS-ie drżą to raczej pewne, bo poza Prezesem nie widzę tam ludzi jego miary...".

Odpowiadam:
Choćbym chciał, żeby było inaczej, muszę się z Panem zgodzić.

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika dogard

26-01-2013 [11:40] - dogard | Link:

w partii PiS, KTORY SMIALO MOZE BYC PREZIEM.To prof.SZCZERSKI--wszechstronnie wyksztalcony, erudyta, praktyk polityczny jako v-ce msz, doskonaly znawca miedzynarodowej gry na kazdym poziomie.Ma jednak stosunkowo krotki staz w polityce jako posel, ale do wyborow 2015 juz bedzie akceptowany przez wiekszosc czlonkow PiS.TAKA MAM NADZIEJE.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

26-01-2013 [14:13] - Krzysztof Pasie... | Link:

Tak. Ma Pan rację. Pan Krzysztof Szczerski to nietypowy poseł PIS o ogromnym potencjale. Ale jeszcze nie na tę chwilę. Szkoda by go było spalić. Na szczęście jest młody.

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika KOCHAM POLSKE

27-01-2013 [11:10] - KOCHAM POLSKE | Link:

Ja też wiążę nadzieję z profesorem Szczerskim...

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

26-01-2013 [11:54] - NASZ_HENRY | Link:

jest mężem stanu gdy Bronisław Komorowski (Donald Tusk) jest tylko mężem swojej żony ;-)

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

26-01-2013 [14:12] - Krzysztof Pasie... | Link:

Nie da się ukryć, że trafna ta Pańska uwaga.

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika Daf

26-01-2013 [12:06] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

Wielce Szanowny Panie Profesorze, ze jezeli p. dr. Kaczynski, razem ze swoim zespolem, nie chce lub nie potrafi rozwiazywac waznych problemow dla Polski, to powinien odejsc i zrobic miejsce dla kogos innego.
Gdzie jest projekt reformy sluzby zdrowia, sadownictwa i inne projekty, wzorowane na takich rozwiazaniach, ktore funkcjonuja, sa ciagle ulepszane w Europie Zach. ?
Nawet opozycja ma bardzo szerokie pole dzialania w demokracji - trzeba z tego korzystac !
Czas przestac dreczyc narod !
Partie polityczne sa sowicie oplacane przez polskich podatnikow - efekty ich pracy sa znikome.
Przemowienia i pochody nic nie rozwiaza ! Kraj chyli sie ku upadkowi !

Serdecznie Pana pozdrawiam

Obrazek użytkownika aszanti

26-01-2013 [13:49] - aszanti | Link:

Premierem jest D.Tusk i to on teraz rządzi. To Tusk dręczy Polaków.
To jest to minimum, którego niektóre lemingi nie łapią.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

26-01-2013 [14:17] - Krzysztof Pasie... | Link:

Jeszcze poczekajmy, jeszcze się nie śpieszmy! Polecam Panu lekturę mojej notki pt. "Bohaterowie są zmęczeni" - patrz: http://salonowcy.salon24.pl/460264,bohaterowie-sa-zmeczeni

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika Daf

26-01-2013 [14:26] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

Panie Profesorze, i wielu innych Polakow tez ! Prosze sprawdzic, ile to wszystko narod kosztuje, przeciez Pana tez ! W zadnym demokratycznym kraju obywatele by tego nie tolerowali. Na co Pan liczy ?
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

26-01-2013 [20:29] - BHKaczorowski | Link:

wybieralas Tuska ? , zmeczona ....

Obrazek użytkownika dogard

26-01-2013 [14:57] - dogard | Link:

' czas przestac dreczyc narod'--to niby PiS RZADZI OD 5 LAT ,a tuSSek jest jego szefem.POgrywacie jak szechterska wielowiejska.

Obrazek użytkownika Daf

26-01-2013 [16:07] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

Witaj dogard !
Bardzo Cie prosze, przeczytaj jeszcze raz, co ja napisalam ! Gdybym byla polskim politykiem opozycyjnym, to bym sciagnela z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Szwecji dokladne opisy ich systemow z zakresu sluzby zdrowia. Nastepnie bym porownala ten material (wszedzie systemy sa b. podobne) - z udzialem polskich madrych specjalistow (nie tych od bicia piany i narzekania, ktorych macie w nadmiarze).
Bym zrobila polski projekt reformy sluzby zdrowia, obleciala z tym cala Polske, przedyskutowala z ludzmi, ewent. poprosila o rady i uwagi.
To samo w innych dziedzinach.
Jezeli ludzie by to wszedzie akceptowali, to bym powiedziala: Przyrzekam Wam, jak nas wybierzecie, to bedziecie TO mieli !
Proste ? Tak pracuja politycy - za to im sie wszedzie placi, a nie za narzekanie i wyglaszanie nudnych przemowien !
Jak tak dalej pojdzie, to narod w nast.wyborach wybierze znow tusska, bo inni nie maja nic do oferowania, tylko wieczne lamenty i skargi ! Czasem mysle, ze zaczna przed kamera glosno szlochac !
Serwus dogard .

Obrazek użytkownika dogard

26-01-2013 [16:53] - dogard | Link:

przeciez PiS MA PROJEKT I TAKIEJ USTAWY,jak rowniez wiele innych.Czesc z nich w zamrazalce czesc bedzie zgloszona.Rowniez nie widzisz zupelnie dzialan prof.SZCZRSKIEGO w komisji demosu( moj skrot).Jak na autorytarne rzady POlszewii ,to PiS JAWI SIE DOSKONALE ,ZE SWOIM PROGRAMEM. Z UPOREM godnym gorszej sprawy chcesz udowodnic,iz opozycja moze cos uchwalic w tym sejmie, kontra POlsZewia.U CIEBIE WINNA JEST PARTIA ,KTORA NIE RZADZI OD 5 LAT.tROCHE ROZSADKU PLISSSSS.....

Obrazek użytkownika Daf

26-01-2013 [18:27] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

dogard !
1. Jezeli jakies ustawy sa - to dlaczego nie sa one DYSKUTOWANE ze spoleczenstwem ? Arogancja ?
2. Skad jest wiadomo, ze te projekty sa dobre, tzn. sprawdza sie w praktyce ? Troche pokory i skromnosci - u nas wszystko jest sprawdzone i ciagle ulepszane - dlatego funkcjonuje i ludzie zyja spokojnie !
Przez ponad 20-cia lat rzady w Polsce nie potrafily zorganizowac panstwa.
A czym wytlumaczysz to, ze po 1918 r Panstwo Polskie bylo swietnie zorganizowane ? I dlaczego w calej Europie Zach. od lat wszystko funkcjonuje i ludzie zyja spokojnie ?
Dlaczego PiS nie walczyl o utrzymanie LOTOSU ? Mozna bylo zorganizowac ogolnonarodowy plebiscyt - ludzie z LOTOSU zebrali tylko 200 tys. podpisow - to b. malo ? Odbywa sie urzedowanie w stylu PRL !

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika KOCHAM POLSKE

27-01-2013 [11:20] - KOCHAM POLSKE | Link:

Rozumiem Daf. Opozycja moim zdaniem powinna nagłaśnić wszystkie błędy gospodarcze, polityczne PO, brak polityki historycznej, działalność wręcz antypolską POlszewików itd...Sprzedawanie POLSKI.
O tym się nie mówi w mediach mainstreamowych i Polak, który nie czyta, nie ogląda niezależnych mediów nie ma takiej wiedzy.

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

26-01-2013 [20:21] - BHKaczorowski | Link:

Odezwala sie niby zatroskana !!!
Dzis cos cienko SMS-em nie bylo wiecej instrukcji ?!

Obrazek użytkownika marekagryppa

26-01-2013 [20:01] - marekagryppa | Link:

Panie profesorze na temat pana Kaczyńskiego już w któreś notce pisałem.
Dla mnie to człowiek ze stali.Już się cieszyli że może był w tym
nieszczęsnym samolocie.Jak na razie nie widzę innego człowieka
o tak twardym charakterze który by go zastąpił.
Kundle ujadają i biją poniżej pasa bo się go po prostu boją.
Z niecierpliwością czkam na wypowiedz o PiS.

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

26-01-2013 [20:31] - BHKaczorowski | Link:

Ubral sie diabel w ornat i ogonem macha !!!

Obrazek użytkownika tipsi

26-01-2013 [21:51] - tipsi | Link:

Oto dowód: https://www.facebook.com/photo....
Małe miasteczko niepodzielnie rządzone od trzech kadencji przez dobrze dogadany team PSL-(post)SLD, upadający szpital, tragedia. Co tu może ugra opozycja? A jednak przyjeżdża kilku parlamentarzystów (z wicemarszałkiem senatu), kilku dyrektorów dobrych szpitali, menadżerowie służby zdrowia, przedstawiciele związków i NFZ i podejmują dyskusję ponad podziałami politycznymi. Prezentują też rozwiązania zawarte w programie PiS - w tych ustawach, których PO nie chce dopuści do dyskusji w sejmie. Można? A tak BTW - w ciągu kadencji obecnego burmistrza zmieniło się 12 ministrów zdrowia. Tylko jeden z nich pofatygował się do naszego miasteczka - prof. Religa, minister z PiS.

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

26-01-2013 [23:04] - BHKaczorowski | Link:

Takie to TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI .Staracie sie , staracie ,oj jak staracie !!!

Obrazek użytkownika Zdenek Wrhawy

27-01-2013 [10:07] - Zdenek Wrhawy (niezweryfikowany) | Link:

Wielce Szanowny Panie Krzysztofie!

Prosze nie trzymac mnie w napięciu....czekam na ten wykład :-)