Artur M. Nicpoń zrezygnował z prowadzenia nicek.info

Info z jego strony: "Nie będę komentował, czy prostował kłamstw i manipulacji na mój temat, rozpowszechnianych przy okazji ostatniej medialnej zadymy, bo trzeba albo durnia, albo wyjątkowo złej woli, żeby nie rozumieć tego, co pisałem w swoich tekstach.

Wszystko to jednak spowodowało różnego rodzaju uciążliwe szykany wobec mojej rodziny, w tym nawet wobec moich dzieci. Tu nie chodzi o mnie, ale to są zbyt duże koszty, których nie zamierzam mojej rodzinie przysparzać.

W związku z powyższym schodzę z radarów, tzn. rezygnuję nie tylko z prowadzenia bloga, ale i wszelkiej działalności publicznej i politycznej.

Prawo i Sprawiedliwość przepraszam za ewentualny kłopot, jaki sprawiłem swoim pisaniem. Przyjaciół pozdrawiam. Wiecie, gdzie mnie szukać.

Cześć!"

Dodam od siebie: Nie wierzę. Wiem, że Artur będzie działał dalej tylko roztropniej.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika elig

30-11-2012 [01:08] - elig | Link:

  No cóż, zamknięcie strony  nicek.info potraktowano jako dowód słabości i zaczęto dalsze naciski.  Facet popełnia błąd, bo o tych szykanach powinien był poinformować całą blogosferę.  To jedyny sposób uchronienia siebie i rodziny.  Bez tego  nigdy nie dadzą mu spokoju i będą znęcać się dalej, skoro już raz okazało się to skuteczne.  Nie ma co się łudzić.  Braun to rozumie i się nie boi.

Obrazek użytkownika adriano

30-11-2012 [01:18] - adriano | Link:

no, ale cóż. Może Nicek nie rozumie, że w ten sposób sobie nie pomoże i odniesie efekt odwrotny do zamierzonego.

Obrazek użytkownika Janko Walski

30-11-2012 [10:41] - Janko Walski | Link:

Nie wiem czy zdaje sobie sprawę, że jest oznaczony przez UBekistan, jako szczególnie groźny, niczym drzewo do ścięcia w lesie. Groźny oczywiście dla UBekistanu. Dlaczego? Jest spoza PRLu, żywiołowy, nazywający rzeczy po imieniu, znakomicie dostrojony do młodszych pokoleń Polaków, które na ubeckie metody nie są wyczulone. Ubekistan aby zniszczyć "niesłusznych" stworzył dla otumanionych parę różnych wizerunków "wroga ludu": moher, frustrat, gracz. Tymi wizerukami odstrzeliwuje ludzi z różnych środowisk przeciwstawiając im młodych, bystrych, inteligentnych, odważnych, wykształconych, odnoszących sukcesy. I właśnie pan Artur psuje im ten schemat. Nie da się go wcisnąć nijak w te kalki. Żeby wcisnąć trzeba mieć choćby cień prawdopodobieństwa. Zajączka nie da się oskarżyć o zgwałcenie słonicy.

Dlatego takich jak Artur niszczy się innymi metodami, tymi wyćwiczonymi m.in. na Sumlińskim, metodami opartymi na doświadczeniach UBekistanu z lat 1968, 1970, 1976, 1980-89. Dobrze byłoby by ktoś zwrócił mu na to uwagę. Jest dokładnie tak jak Pani mówi. Jak wyczują słabość docisną do końca.

Obrazek użytkownika dogard

30-11-2012 [16:22] - dogard | Link:

adriano mozesz mu pomagac po znajomosci--wystarczy pod twoim nickiem dac mu kwalek wolnej podlogi, bo moze sie zatracic.

Obrazek użytkownika tagore

09-12-2012 [18:05] - tagore | Link:

to ale kontynuowanie działalnosci pomimo ataków na rodzinę
grozi często rozpadem tejże. Nie każdy podejmie takie ryzyko.
Rezygnując z działalności ułatwia się ataki na siebie w przyszłosci.
Mam wątpliwość czy PIS za kulisami poparł Pana Nicponia,brak takiego
wsparcia mógł zaważyć na decyzji.

tagore

Obrazek użytkownika P.P.

18-12-2012 [07:06] - P.P. | Link:

wywołała nie tylko ostatnia wypowiedz Nicka na temat Tuska a całokształt jego bloga. Były tam świetne artykuły nazywające rzeczy po imieniu-to ich bolało,tego się bali. Pamiętacie art.o Korwinie?? otwierał ludziom oczy.