| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał Wrogów poszukam sobie sam. Dlaczego kurwa mać bez przerwy POucza ktoś w co wierzyć mam

Jeszcze płyną Polskie łzy…………
Za tymi którzy odeszli mordowani przez okupantów niemieckich i sowieckich a potem przez polskojęzycznych w 39 ,44 ,56, 70 , 81 , w stanie wojennym , w Smoleńsku …….i po Smoleńsku. Ta swołocz szerzy ideologie nienawiści  i kłamstwa że to MY chcemy ich mordować .Nie nie chcemy was mordować , nie jesteście tego godni .To co dla was mamy to banicje z życia Polski , to wyrzucenie WAS i pamięci o was na śmietnik historii. My odzyskamy Polskę metodami pokojowymi , marszami , demonstracjami i uporem . Przygotujemy się do tego dobrze aby opanować każdy skrawek Polskiej ziemi wraz ze wszystkimi urzędami , samorządami .Zdelegalizujemy wszystkie media antypolskie a sądzić was będziemy w sądach . Winnych polityków też będziemy sądzić a partie antypolskie zostaną zdelegalizowane .I nie damy się podzielić bo te wasze opinie z kim wypada a z kim nie mamy w dupie .jedno Wam się udało i udaje…. zjednoczyć wszystkich Polaków przeciwko sobie. Wasz czas nadchodzi ….

Andrzej Garczarek  -aktualizacja

Przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał
Wrogów poszukam sobie sam.
Dlaczego kurwa mać bez przerwy
POucza ktoś w co wierzyć mam

Niech się gazeta od Szechtera
Wstrzyma z wstępniakiem o polskim faszyzmie i przemocy
Bo tu są ludzie, którzy jeszcze
Budzą się z krzykiem w środku nocy

Platfokomuna  wierny to przyjaciel
Wszak znów pucuje śniedź pomników
Na wieczną chwałę i pamiątkę
Pruskich kaprali, Fryderyków

Przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał
Wrogów poszukam sobie sam.
Dlaczego kurwa mać bez przerwy
POucza ktoś w co wierzyć mam

Jakim Wy prawem o wolności
Głosicie bracia od Hajdarowicza
Wszak to od waszej nie ostatni
odszedł ten co prawdę o Zamachu pisał

Przebacz mi smutna Stocznio Gdańska
Wujku i chłopcy z Piasta
Za śmierć jaskółki tamtej zimy
I naszą niemoc w Polskich miastach

Przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał
Wrogów poszukam sobie sam.
Dlaczego kurwa mać bez przerwy
POucza ktoś w co wierzyć mam

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika Zdenek Wrhawy

Emanujesz   "mowa nienawiści" :-))

Przypomniał mi się skecz z Salonu Niezależnych,ale był wyjątkowy anty,więc go nigdzie nie ma...

A zaczynał się cytatem z klasyka:

"Filozofowie to by tylko objasniali świat,a chodzi o to,aby go zmieniać"

Zapytasz o autora? A poszukaj se...:-))

Ciao---P.

Obrazek użytkownika kat

jak prastary słowiański  "faszysta" muszę czymś emanować...pozdrówka.....juz wole "nienawiści" niż mowę i czucie oddechu Niesiołowskiego

Obrazek użytkownika dogard

metodami pokojowymi,marszami, demonstracjami i uporem." Tak wlasnie musimy dzialac,a rewolucjonisci sami niech sie jednocza POd skrzydlami ABW , dla przykladu.Tam maja wprawe.

Obrazek użytkownika kat

Amen i pozdrówka

Obrazek użytkownika Daf

Drodzy Panstwo !

Zbliza sie Boze Narodzenie. W Austrii w tym czasie trwa akcja zbierania pieniedzy na cele charytatywne pt. LICHT INS DUNKEL, czyli SWIATLO W CIEMNOSC.
W Wigilie Bozego Narodzenia przy telefonach zasiadaja najwybitniejsze osobistosci Austrii: prezydent i kardynal. TV ORF transmituje caly dzien ta uroczystosc.
Caly narod wplaca pieniadze ! Moj maly przyjaciel, 5-cio letni Simon powiedzial: patrz ile ja mam pieniedzy - chetnie bym ci dal, zebys sobie kupila cabrio (!), ale nie moge, wszystko wplacam na LICHT INS DUNKEL. Jego majatek policzylismy razem , bylo ca. 2 euro !

Chce Was wszystkich, tych sympatycznych i madrych internautow , ktorych tu poznalam, goraco prosic, zebyscie Panstwo finansowo popierali Niezalezna, wplacali pieniadze na konto Fundacji Niezaleznej - przeciez kazdy grosz moze sie liczyc !

Ja wplacilam 100 euro i bede dalej systematycznie placic. A wiec do dziela - bardzo Was prosze !

Pozdrawiam

Panie kat, przepraszam, ze bez pytania wykorzystuje Pana goscinnosc - ale gdzies musialam sie zmiescic !
Pana znakomita, ostatnia publikacja zajmujemy sie - wkrotce info ! Pozdrawiam / Daf

Obrazek użytkownika kat

proszę publikować to bardzo ważna sprawa finansowanie Niezależnej ....pozdrówka

Obrazek użytkownika PS

Obrazek użytkownika kat

kaczor MAK Donald  caPO di Tutti Capi...pozdrówka

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.