Propaganda sukcesu,pompowanie balonów...czyli łomot na Igrzyskach.

Witam wszystkich optymistów!
I w tak oto spektakularny sposób...okazało się...że król jest goły!

Nie pomoglo popieranie w wyborach pana Komorowskiego,zapisywanie sie do PO.

Nie pomogło wycie i wrzaski w telewizorniach...koń jaki jest...kazdy widzi.

To nie koń,tylko kulawa chabeta,nie sportowcy,tylko łajzy..."nie chcielismy sie z nimi spotkać później"---Możdżonek!

Łomot od Bułgarów i puszczony mecz Australii...

Ale oczywiście: sędziowie do d***,pogoda fatalna,piłka była okrągła,mata sliska,sztanga za ciężka,przeciwnicy na koksie!

Obraz naszych dzielnych sportowców,to obraz naszego dzielnego rządu,naszej zielonej wyspy i wysportowanego społeczeństwa.

Daje trzy filmiki...dla otarcia łez.

"Nic sie nie stało!!! Nic sie nie stało...."

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

09-08-2012 [12:04] - NASZ_HENRY | Link:

Istnieje bardzo dobra korelacja miedzy stanem gospodarki a ilością zdobytych medali olimpijskich!
Znaczy gosPOdarka Polski również się obsuwa ;-)

Obrazek użytkownika Grzegorz M

09-08-2012 [13:44] - Grzegorz M | Link:

Taaa... Jamajczycy mają Bolta, bo ich gospodarka jest w świetnym stanie. Korea Północna ma, według obecnej klasyfikacji medalowej igrzysk, 14 gospodarkę świata, Kuba 15, a Białoruś 16, zaś Kazachstan 10. Jeśli jest tak dobra korelacja, jak piszesz, to nasza gospodarka jest lepsza niż szwajcarska, norweska, szwedzka czy belgijska. Mamy się z czego cieszyć;-)
Kończąc napiszę jeszcze kilka słów na serio. To jest tylko sport! Owszem, można go wykorzystać propagandowo, można włączyć go w budowę patriotyzmu, można budować w oparciu o sport elitę przywódców wspólnoty. Można, tylko czy korzyści będą proporcjonalne do kosztów?

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

09-08-2012 [14:22] - NASZ_HENRY | Link:

Na serio stan na dzisiaj:
1.Chiny
2.USA
3.Wlk.Brytania
4.Korea Południowa
5.Rosja
6.Niemcy
7.Francja
8.Włochy
……………..
26.Polska miedzy Rumunią a Etiopią ;-)

Obrazek użytkownika Grzegorz M

09-08-2012 [15:21] - Grzegorz M | Link:

Wylicz współczynnik korelacji, jeśli chcesz udowodnić swoją tezę. Na razie twierdzisz, że niemiecka gospodarka jest słabsza od rosyjskiej, a polska jest w lepszym stanie niż norweska, szwedzka, szwajcarska czy belgijska.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

09-08-2012 [16:48] - NASZ_HENRY | Link:

Sam POlicz jak POtrafisz! Nie zapomnij błędów POdać!
Najlepiej korelację widać jak porówna się ilość zdobytych wszystkich medali (nie tylko złotych) z państwami z klubu G8! Na olimpiadzie też są najlepsi!!! Nadwyżki Rosji pozwalają na extra zbrojenia i szkolenie sportowców dla SPECnazu. Jak cena ropy spadnie poniżej 50$ to i medali będzie mniej ;-)

PS
Najwięcej medali zdobyły:
1. USA
2. Chiny
3.Wlk.Brytania
4.Korea Południowa
5.Rosja
6. Niemcy
7.Francja
8.Włochy
9Japonia
10Australia
PObiegaj PO POwietrzu może coś zmienisz ;-)

Obrazek użytkownika Grzegorz M

09-08-2012 [18:19] - Grzegorz M | Link:

1) Tak to już jest w nauce, że na stawiającym tezę ciąży dowodzenie jej poprawności. Jeśli chcesz to zmienić to bieganie po powietrzu nie wystarczy;-)

2) Trochę biegam dla zdrowia, ale nie na takim poziomie, żeby myśleć o startach w zawodach, nie mówiąc o kwalifikacji olimpijskiej czy zdobywaniu medali na IO.

3) Wielkość to nie stan gospodarki, a grupy G tworzono w oparciu właśnie o wielkość gospodarki. Poza tym, wydaje mi się, że rozmawiam z osobą, która nie ustosunkowuje się do moich argumentów. Odpowiedź na moje, zignorowane przez Ciebie pytanie pokazuje, że nie ma korelacji, o której piszesz (przynajmniej w rejonach, gdzie lokuje się Polska). Być może udałoby się udowodnić korelację pomiędzy finansowaniem w ilością medali, chociaż też tego nie przesądzam.

4) Rosja w 1998 roku ogłosiła bankructwo, a na IO, w Sydney, w 2000 roku zdobyli 89 medali, czyli więcej niż w 1996 (63 medale).

5) Na marginesie, wykrzyknik na końcu Twoich zdań czyni z nich rozkazy. Myślisz, że masz prawo mi rozkazywać?

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10-08-2012 [08:45] - NASZ_HENRY | Link:

to może okulista pomoże? Te rozkazy pod !!! jednak mnie zafrapowały.
Czy to codzienne POranne odprawy tak działają ;-)

Obrazek użytkownika Majk

10-08-2012 [14:32] - Majk | Link:

Nie ma czegoś takiego jak bardzo dobra korelacja. Co to w ogóle oznacza?

Stan gospodarki, czyli co konkretnie?

Obrazek użytkownika Logos

09-08-2012 [12:51] - Logos | Link:

Nie podoba mi się, że tyle kasy idzie na piłkę kopaną, stadiony, które od dnia zakończenia igrzysk bez chleba będą jedynie generatorem kosztów/strat. To już ze sportem nic wspólnego nie ma, więcej z Don Corleone. Gdyby tak np. zbudować największy teleskop, byłby prestiż (na całym świecie) i odkrycia na wiele lat...

Sam trenowałem (do niedawnego wypadku) blisko 11 lat karate kyokushin i tam są ideowcy, żadnych dotacji, nikt im dojo nie buduje itd. A najzabawniejsze dla mnie jest to, ze - przy całym szacunku - jak ktoś młotem rzuci i zdobędzie 9 miejsce to media o tym trąbią. Ktoś rzucił młotem. A nasi karatecy kyokushin co roku przywożą medale złote srebrne i brązowe i cicho sza. Czy bez wódki to ktoś zrozumie? Ja nawet po wódce nie zrozumiałem. Dla zainteresowanych, bo TV woli młoty, badmingtony, golfa i oszczepy pokazywać (no i kopaczy finansowanych za ciężką kasę), a oto ideowcy:
http://www.youtube.com/watch?v...
http://www.youtube.com/watch?v...
http://www.youtube.com/watch?v...

Obrazek użytkownika Janusz 40

09-08-2012 [14:13] - Janusz 40 | Link:

Jacek Kalabiński - polski dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny przebywajacy od roku 1984 w Stanach Zjednoczonych - skomentował informację o wyborze na prezydenta US - Georga Busha (seniora) w formie kapitalnego skrótu myślowego: "Wybory wygrał Reagan".
Trzymając się tej pięknej maniery - mogę z pełnym przekonaniem stwierdzic: "Polską olimpiadę przegrał Tusk.

Obrazek użytkownika kanadyjczyk

10-08-2012 [07:45] - kanadyjczyk | Link:

Nic nam nie stało,w końcu się ze...ło.