Nadęło się i oklapło.

Nadęło się i oklapło.
 
Tak zwykł był mawiać prezes pewnej wielkiej agencji reklamowej, gdy kreacja stworzyła coś kompletnie nieprzystającego do szumnych zapowiedzi.
 
Najpierw trener zwany Cwajpass postanowił złożyć reprezentację z takich, jak on, czyli podwójnie opaszportowanych,  bo jego patent na zwycięstwo brzmi:
 
zawodnik, który ma dwa paszporty, gra dwa razy lepiej, od takiego, co ma tylko jeden paszport.
 
Z kolei jakieś trzydziestoparoletnie dziewczątko wzięło piłkę w ręce, popatrzyło na nią nierozumiejącymi oczętami i zapytało:
 
 a gdzie to coś się zaczyna, a gdzie kończy?
 
I kazało się tytułować ministrą.

Potem jakiś mniej udany potomek słynnego astronoma Kepplera tak się śpieszył do kasy po ponad pół bańki premii, że zapomniał o wybudowaniu na stadionie bieżni, w związku z czym stadion okazał się jednorazowy, jako że nic dwa razy się nie zdarza, nawet taki Kant, jak Euro.
 
Dlaczego Kant przez duże „K” ? Bo ja do filozofów mam szacunek.
 
Od dziecka.
 
Celebryci stadami  jarali się tym Euro, jakby dostawy nie dotarły, co nie jest dziwne, bo jak poczta pracuje, to wie każdy, kto choć raz próbował zamówić coś dla pieska.
 
Ale tuż przed meczem z Czechami psycholebryta  (takie skrzyżowanie psychologa z celebrytą) powiedział, że to największe zbiorowe doświadczenie Polaków od czasu 1980 i śmierci papieża, ale niezwiązane z walką czy żałobą, a radosne.

Do niego paczka, jednak dotarła najwyraźniej, czyli poczta nie jest taka zła.
 
Ale przejdźmy do najważniejszego, czyli okienka kasowego, jak powiedziała pewna aktrica (to po rosyjsku), wychodząc słynnemu reżyserowi z łóżka:

całe to Euro kosztowało podatników od 100 do 180 mld zł.
 
Mnie, szczerze mówiąc, jest wszystko jedno czy 100, czy 180, bo jak by nie liczyć, to 100 mld za zdobycie 2 punktów w najsłabszej grupie, to jakby troszkę drogo.
 
Ten cały Fryzjer, jaki był, taki był, ale u niego kupno 2 marnych punktów wychodziło nieporównanie taniej, a i co obiecał, to zawsze dotrzymał:
 
awans, spadek, mistrzostwo, puchar  - wszystko.
 
No nic – wszak Wszyscy jesteśmy gospodarzami , jak brzmi (słusznie) tzw. rządowa kampania społeczna.
 
Jeśli przyjąć, że gospodarz, to ten, który funduje, to nie tylko słusznie, ale i najsłuszniej,.
 
100 mld – uuuuuch......
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika HENRY

18-06-2012 [14:33] - HENRY (niezweryfikowany) | Link:

przynajmniej nie musimy wracać do domu ;-)

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

18-06-2012 [18:46] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

kto nie musi - to nie musi! (a Obraniak, Boenisch i inni . O Smudzie nie wspominając, co ma chatę w Niemczech ?) 

Obrazek użytkownika kajtek

18-06-2012 [22:32] - kajtek (niezweryfikowany) | Link:

Przecież dzisiaj we wszystkich dziennikach pieją jakie to zyski ma z tego Polska.(musiałam słuchać bo był wyjątkowo mus .)I człowieka krew zalewa.Prostuję łby kazdemu i z osobna, że to co mówią to badziewie, oszukaństwo.Ale ciężko idzie .Czasami ręka świerzbi coby takiemu delikwetowi przyłożyć z plaskacza, może by oprzytomniał.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

19-06-2012 [07:14] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

nie "kwękasz", a "kwękolisz" (cytujmy klasyków !) :-)

Obrazek użytkownika Logan3331

18-06-2012 [14:50] - Logan3331 (niezweryfikowany) | Link:

Przeciesz jest sukces !
Nasza reprezentacja grała jak wsciekle lwy, jak byki na corridzie.
Oczywiscie zaistniały drobne, powtarzam to jeszcze raz - drobne niedociagnięcia, czyli : brak - techniki i gry zespołowej, porozumienia z trenerem, umiejętnosci trenerskich, kondycji, wytrwalości i wyobrazni.
Poza tym wszystko było !

"Nic sie nie stało, nic sie nie stało,
Nic sie nie staaaalo ...

Ze wszystko sie zesr..ło ! "
xD

Ja myśle, ze w tvn jak i w gw własnie taka bedzie oficjalna wersja.
Albo coś kolo tego ...

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

18-06-2012 [18:47] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

jest sukces! CAŁE 2 (dwa) punkty ! 

Obrazek użytkownika HENRY

19-06-2012 [11:03] - HENRY (niezweryfikowany) | Link:

niż w POprzednich mistrzostwach ;-)

Obrazek użytkownika Gość

18-06-2012 [14:55] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Większość kasy i tak by "któś" ukradł, a resztę wydaliby na "pywo" i kiełbasę.

Obrazek użytkownika norman

18-06-2012 [15:19] - norman (niezweryfikowany) | Link:

MOJE PODSUMOWANIE TEGO EURO2012.
Od 2, 5 roku Tuskolandia oraz usłużne dziennikarzyny tuskowe nadmuchiwały balon chwaląc polską kadrę pod niebiosa
( trio z Dortmundu najlepsi gracze świata , Piszczek najlepszy obrońca Świata pewnie po EURO wyląduje w realu Madryt itp itp) . Smuda najlepszy trener jakiego Polska miała od czasów Górskiego i tym podobne brednie .
Cóż się okazało a no ze król nie jest ubrany w najdroższe szaty na Świecie a jest po prostu nagi jak miesięczny Niemowlak .
Mecz z Grecją powinien dać już do myślenia ,że mamy do czynienia z miernymi graczami a nie prawdziwymi zawodowcami , którym się płaci ciężkie pieniądze za tyranie na boisku przez 90 minut a nie przez 35 minut . Opadła szczęka Smudzie gdy nie było zapowiadanego zwycięstwa 3: 0 tylko remis 1: 1 .
Drugi mecz z Rosją .Kompletnie nie rozumiem z tej euforii z powodu remisu .Można się cieszyć jak się wygrywa , ale remis . Oczywiście Listkiewicz i tuskowe dziennikarzyny gówno znające się na futbolu piały w niebo głosy ,że jest to największy sukces Polski c co najmniej taki sam jak na Wembley i że wszyscy go będą pamiętać 50 lat.
Brednie totalne obliczone na to że głupi ludek to kupi .
Remis z Anglikami na Wembley zapowiadał póżniejszą potegę polskiej piłki i był odniesiony w jaskini LWA ANGIElSKIEGO
a tu zwykły remis i taka radocha?
To co mają powiedzieć Grecy , którzy spokojnie wygrali z wielką Sborną ? jak ma się nasza radość z remisu do ich zwycięstwa to pytanie do kumatych .
Trzeci mecz z Czechami ukazał już całkowicie nagość wielkiego króla z Polski .
Porażka przecież ze słabymi Czechami , którzy w niczym nie przypominają tej potęgi sprzed 7 lat gdzie cudownie grał Barros ( który dziś jest tłem ) . Kohler . Nedwed . Rosicky , który dzis jest takze tłem w dodatku nie grał z Polską jest już totalną kompromitacją .
30 minut dobrej gry to za mało na Czechy .Może na Andorę by wystarczyło te 30 minut.
a więc w sobotę o godzinie 22.40 pękł balon nadmuchiwany przez Tuskolandię przez 2, roku . 40 tysięcy widzów zobaczyło nagiego króla !!!!!!!!!!!!!! czy było warto za to starać się o bilety i płacić za nie potęzne pieniądze , na to pytanie niech sobie odpowiedzą ludzie, którzy byli na tym meczu .
Co do reprezentantów ?
Mogą pakować walizki i wyjeżdzać na urlopy np na Florydę tak będą sobie wygrzewać tyłki na słońcu podjadając Chipsy reklamowane przez Szczęsnego .ciekaweczy dalej MU będzie chciał zapłacić za lewandowskiego 40mln
Euro ? może Borusia go jednak sprzeda?
Ciekawe czy Piszczek to dalej najlepszy obrońc Świata i bedzie grał w realu Madryt he he ? czy była to ttylko fata morgana wymyślona przez naiwnych ludzi .
Co do Smudy .
Odejdz pan wstydu oszczędz niestety . Przez 2, 5 roku Smuda zarobil kupę kasy jako selekcjoner może teraz wyjechać na wyspy Kanaryjskie i opalać swój tyłek na słońcu bo do końca życia kasy mu nie zabraknie .
Na koniec wspomnę o utworze ko ko euro spoko . Ten utwór to totalny debilizm i kompromitacja .
co nas czeka po Euro
a no pewnie remont A2 na wiosnę bo wiadomo jak niedbale i w jakim pośpiechu robiła ją tuskolandia przed EURO .
Podsumowując:
Panowie więcej realizmu mniej marzeń i fat morgana .
Mozna polemizować , ale jakie kto może znaleść argumenty aby obronić amatorszczyznę Polaków w ich meczach

Obrazek użytkownika marek

19-06-2012 [16:41] - marek (niezweryfikowany) | Link:

Ale musisz przyznac,ze tym remisem z Rosja to Tusku postawil sie Putinowi.A tu podejrzewamy go,nieslusznie,ze jest ulegly wobec Ruskich.A skad!

Obrazek użytkownika Pio

18-06-2012 [20:49] - Pio (niezweryfikowany) | Link:

Dwa punkty i dwie bramki po dwóch latach przygotowań. A dwa plus dwa plus dwa równa się sześć. A ile równa się dwa razy dwa razy dwa? O! Siema! Rodacy cieszmy się bo jesteźmy potengoł łorganizacyjnoł (takie gadki lemingów słyszałem w autobiuście wracając od kolegi z PRZEGRANEGO meczu!). Nic i nikt lemingów nie za3ma!
Ja, gdy zostanę selekcjonerem - a to już niedługo nastąpi - to obiecuję, że u mnie Lewy zawsze kopnie do prawej, Polańskiemu każę wybierać między piłką a reżyserką, Nieszczęsnego poczęstuję odpowiednim Tytoniem, Błaszczowi z mety dam osiemset biletów na finałowy mecz w Brazylii, Wasylowi każę podwoić liczbę tatuaży a Borucowi walić piwko przed każdym meczem, bo on nawet z baru wyciągnięty jest lepszy niż... (cytat z klasyka). Obraniak będzie u mnie trenował (i tylko trenował) rzuty wolne do usr.... (na bocznym boisku), a Rybus rozwiąże każdą zagadkę. Grosikowi zapłacę grosika i niech zap... ala a Brożka wrzucimy do Wisły, niech se popływa trochę. Muraś natomiast zostanie odesłany do murowania bramek w Poznaniu i będzie miał dożywotni zakaz wyprowadzania piłki z własnej połowy. Ufff, co jeszcze? Aha! Zawsze, ale to zawsze będę mówił Wam prawdę. Jak na przykład powiem, że nie wiem to znaczy że naprawdę nie wiem (a nie tak jak Smuda - wszystko niby wie a nic nie wie). Q!
Smudny walczyk na YT, hi, hi, hi.

Obrazek użytkownika kibic

19-06-2012 [10:27] - kibic (niezweryfikowany) | Link:

koko spoko ścichnie bo ...
euro, euro ... i już po ......
... buźki z farbki uwolnimy
długi spłacać popędzimy,
wszak na wszystko co tak dęte
były one zaciągnięte .....
Unia kasy potrzebuje
coś się więc "sprywatyzuje"
a gdy skończy się nam mienie
rzekną: Polak oraz Grek to lenie ......