Ally von Boska vs elitarna Polska

Dla mnie początkiem tej historii, która tak naprawdę zaczęła się ponoć gdzieś w 2005 a swą kulminację znalazła 12 czerwca tego roku podczas meczu Polska- Rosja, była notka w Salonie24 o wystawionym na Allego „słynnym t-shircie ze stadionu Euro „Zamach Smoleński”* Po kliknięciu umieszczonego w nim linku** znalazłem się na stronie, na której Ally (tak siebie nazwała) sprzedawała koszulkę, którą uwiecznił jeden z reporterów podczas wspomnianego meczu. Teraz koszulka kosztuje już ponad 800 zł (17.28).

Zaskoczony tym, że t-shirt jest „sławny” a ja w ogóle nie znam sprawy, podążyłem do sieci w poszukiwaniu dziewczyny trafiając od razu do portalu pana Lisa, gdzie jakiś Michał Gąsior wyjaśniał „Kim jest dziewczyna, która na Stadionie Narodowym pojawiła się z koszulką "Zamach w Smoleńsku"*** Okazało się, że, jak pisze pan Gąsior, dziewczyna, występująca w necie jako Ally von Boska bloguje, aktywnie udziela się w sieci ale ta o niej nie słyszała (ciekawa skądinąd intelektualnie konstrukcja autorstwa pana Gąsiora). Zatem pan Gąsior, wraz z drugim panem o nazwisku Michał Mańkowski, postanawiają poświęcić swój cenny czas i sprawdzić kim jest owa von Boska. I wyszło im, że "Zamach w Smoleńsku" to tylko jeden z jej wybryków. Z dziewczyny z koszulką w sieci śmieją się od lat”
Jakież wybryki znaleźli obaj panowie? Popatrzeć można samemu****. Przy okazji zajrzałem na blog Ally*****. Nie wiem… takich widziałem w życiu wiele. I co? I nic. Ale…

Ale wróćmy do pana Mańkowskiego, pana Gąsiora  tekstu tego drugiego. Oczywiście gdyby Ally nie poszła  12 czerwca na mecz nie zainteresowaliby się nią. A nawet gdyby poszła a nie pokazała „sławnego t-shirtu” do głowy by im nie przyszło „trochę pogooglować”. I ich uwadze uszłyby to, że w sieci Ally „jak przystało na prawicowego omnibusa, również zaskakuje "błyskotliwymi" komentarzami na każdy temat”. Starczył jednak ten „Smoleńsk” i „zamach” by się obu panom zachciało.

Przydługie to co wyżej napisałem bo tak naprawdę jest dopiero wstępem do tego, co ma być istotą mojej części tej historii. Rzecz w tym, że pod tekstem Gąsiora zebrała się spora gromadka, jak domyślam się, najprawdziwszych omnibusów, pisanych bez żadnego cudzysłowie i (och! Przepraszam za gafę!) samymi wielkimi literami. Cóż miały te OMNIBUSY do powiedzenia? Zacytuję.

Remek Dąbrowski • (Najbardziej aktywny komentator • Miałem blisko)
Mam nadzieję, że to nie zaczęło jeszcze składać jaj...

Marta Krawczyk • (Najbardziej aktywny komentator)
Wyglada,, ze jeszcze nie. Choc cos mi podpowiada, ze nie uplynie wiele wody, jak ona zacznie gniazdowac i zlozy jaja- sztuk minimum 3.

Rafal Kov
po co robicie reklame idiotce?

Łukasz Downar
niebrzydka, a tak bezdennie i jaskrawo głupia... jakiś nowy rodzaj parcia na szkło za pomocą prowokacyjnej i ordynarnej durnoty tudzież zwykły przypadek wysokiego stopnia niepełnosprawności umysłowej...

Lidia Pat • (Najbardziej aktywny komentator)
Mam dysonans poznawczy. Dziewczyna wygląda normalnie i zdecydowanie ma szyję, ale pisze jak typowy ABS (Absolutnie Bez Szyi).

Stanisław Rogulski • (Najbardziej aktywny komentator)•
Jakaś młoda nawiedzona kretynka. Namaszczona przez Jar Kacza! Widzicie nawet młodym już siadł na mózg.

W treści komentarzy nie zmieniałem nawet literki.
Przytoczyłem tylko część ozdabiając je nazwiskami autorów. Są to bez wyjątku Nobliści, laureaci Kościelskich i Nike, wynalazcy prochu, penicyliny i płatków śniadaniowych. Oczywiście żartuję. Wiem o nich tyle samo, co oni o osobie, której tak krytycznie się wyrażają. Zatem oszczędzę sobie ich poetyki komentując wytwory ich inteligencji. Gdybym sobie nie odmówił, nazwałbym ich … A tak przyznam, że z niekłamaną satysfakcją konstatowałem pozom zadowolenia z siebie samych panalisowych „najbardziej aktywnych komentatorów”. Nie wiem kto i za jakie zasługi przyznaje im ten tytuł i czy jak w wojsku trzeba się zasłużyć. Panu Lisowi współczuję armii „„najbardziej aktywnych komentatorów”. Co z tego, że oni „najbardziej aktywni”?  Ally i tak ma więcej bigla niż wszystkie jego „najbardziej aktywne komentatorki” i jaja większe niż wszyscy razem „„najbardziej aktywni komentatorzy” razem z „googlującym” Gąsiorem i Mańkowskim.

Bazinga!


ps. Te osiem stów czy ile tam ostatecznie będzie dla schroniska to najmocniejszy kop w dupska tej lisowej „armii”. A Ally niech mi wybaczy "pożyczone" zdjęcie

* http://ziobrysta1.salon24.pl/426665,slynny-t-shirt-ze-stadionu-euro-zamach-w-smolensku-do-kupieni
** http://allegro.pl/show_item.php?item=2422441277
*** http://natemat.pl/18753,kim-jest-dziewczyna-ktora-na-stadionie-narodowym-pojawila-sie-z-koszulka-zamach-w-smolensku
**** http://natemat.pl/18783,zamach-w-smolensku-to-tylko-jeden-z-jej-wybrykow-z-dziewczyny-z-koszulka-w-sieci-smieja-sie-od-lat
***** http://aluh.pl/index.php?start=52

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Gosia

15-06-2012 [20:01] - Gosia (niezweryfikowany) | Link:

młoda pięknotka popędziła palantom kotka....

Obrazek użytkownika Gość

15-06-2012 [21:14] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Nie ma to jak obiektywizm. A poza tym nie mam zielonego pojęcia co autor tego artykułu miał na myśli. Przeczytałem cały dwa razy i ani o jotę nie jestem mądrzejszy. Od taki prawicowy omnibus, który nie podpisuje się nawet nazwiskiem.

http://deser.pl/deser/1,111858...

http://300polityka.pl/300news/...

http://deser.pl/deser/1,111858...

Obrazek użytkownika rosemann

15-06-2012 [21:33] - rosemann | Link:

Podpisz się najpierw swoim

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

15-06-2012 [21:58] - Teresa Bochwic | Link:

Od jaki?

Obrazek użytkownika milagros

15-06-2012 [23:02] - milagros (niezweryfikowany) | Link:

Gorący temperament i wielkie serce. To wszystko jest o czymś nie widzieć różnicy i być usprawiedliwionym przez ograniczenia potencjału to nie bieda. Ale bystrzachy powinny widzieć różnicę.
Trzymam kciuki za te dziewczynę, oby się łachom nie dała
i bloga Kasi T. w....
;)

Obrazek użytkownika stanczykblazen

16-06-2012 [05:22] - stanczykblazen (niezweryfikowany) | Link:

Takich Ally jest dużo , dużo więcej i ciągle przybywa, może nie prowadzą bloga ,może nie ujawniają się ale są. Zwolennicy PO chcieliby, żeby młodzież nie myślała samodzielnie , nie wyciągała wniosków z obserwacji własnych życia w Polsce, tylko powtarzała i wierzyła w ich kłamstwa. Bardzo dobrze ,że są odważni ,młodzi ludzie.

Obrazek użytkownika Gośćola

16-06-2012 [09:10] - Gośćola (niezweryfikowany) | Link:

Ali jest spalona. Czekamy na nastepne...

Obrazek użytkownika Gość

16-06-2012 [17:49] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Poziom wpisów tej pani więcej niż zahacza o szeroko pojętą żenadę. No cóż - to, o czym człowiek myśli i pisze, jest zwierciadłem jego duszy.

Obrazek użytkownika Byłem NR, jestem patriotą

17-06-2012 [10:29] - Byłem NR, jeste... (niezweryfikowany) | Link:

Nie wiem co jest większą żenadą, sama Agnieszka vel Ally czy bronienie jej.