| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Binienda, brzoza i raport MAK.

Nie znam się na samolotach.
Znam się na budownictwie, mogę dyskutować o stadionach czy autostradach, te problemy znam z wieloletniej praktyki zawodowej. Dlatego też dotąd nie zabierałam głosu w sprawach technicznych dotyczących katastrofy smoleńskiej. Natomiast jest jeszcze jeden temat, na którym, z racji wykonywanego zawodu, też dobrze się znam – to wykonywanie prac badawczych opartych na badaniach w terenie czy laboratorium.
Raport MAK to nie jest praca oparta na interpretacji źródeł, tylko wnioski z badań materialnych, gdzie konkluzje końcowe muszą wynikać z załączonych raportów badawczych. I tu mamy ten słynny TAWS 38.
Wg załączonych raportów z badań samolot leci prosto aż do punktu TAWS38. Wg konkluzji końcowej skręca dużo wcześniej na podstawie przyjętego z sufitu uderzenia w brzozę.

Ja nie rozważam, czy załączone badania są autentyczne czy sfałszowane – stwierdzam jedynie, że wnioski nie zgadzają się z załączonym materiałem badawczym, a wręcz mu zaprzeczają. Taka praca, gdyby to był artykuł naukowy czy doktorat – leci do kosza przy pierwszej recenzji. Po prostu! Bo to jest fałszowanie wyników własnych badań.

Dlaczego Anodina to zrobiła? To akurat proste – charakterystyczne dla razwiedki sprawdzenie bojem – publikujemy totalną bzdurę i patrzymy na reakcję.
Prawdziwe pytanie brzmi, dlaczego raport Millera, mimo wcześniejszych wątpliwości, w końcu przyjmuje teorie Anodiny. Czyli dlaczego nasza komisja powiela fałszerstwo?
Dlatego uważam, że apele o wznowienie działania komisji Millera są bez sensu – to prokuratura powinna zająć się jej członkami i zadać z urzędu podstawowe pytanie każdemu z jej członków>
Czym się Pan kierował, świadomie fałszując wnioski wynikające z wykorzystywanych przez komisję badań załączonych w raporcie MAK?

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika HENRY

jeżeli popatrzeć na jej pracę, w kontekście zabójstwa generała Papały, jest niczym nie uzasadniona ;-)

Obrazek użytkownika eska

Przecież nie mogę nawoływać do samosądu :)

Obrazek użytkownika Andrzej W.

krótko, na temat i z... celną puentą

a na pytanie odnośnie tzw. kom. millera
zadam inne

czy po rzekomym odzyskaniu wolności '89 "polski" kontrwywiad wykrył i zatrzymał jakiegoś ruskiego agenta

te ruskie to jednak szlachetne są
mając wszystkie "opozycyjne" teczki mogli się doskonale zadomowić w nowych czasach... a oni odpuścili...

Obrazek użytkownika kanadyjczyk

A łgają PO staremu.
Pozdrowionka

Obrazek użytkownika bogus1200

Dzisiaj Binienda był u Pospieszalskiego i można było usłyszeć jak "eksperci" z Komisji Millera odmawiali udziału w programie, to mówi samo za siebie

Obrazek użytkownika semper idem

Wielce szanowna Esko!

Fryderyk Nietzsche kiedys napisał jedno zdanie,które jestem mottem mediów i wszystkich
kłamców!

"Nie ma faktów! Są tylko interpretacje..."

Nietzsche nie odkrył Ameryki,tylko zastosował metodę Juliusza Cezara...krótko,celnie i prawdziwie!

A świat,to tylko interpretacja...

Pozdrawia Cie ten sklerotyk---semper idem Patryk G. :-)

Obrazek użytkownika eska

Ty mnie wykończysz tymi swoimi nickami.  Miej wzgląd na  sklerozę :))
A co do meritum - ja wiem, ze wszytko już po Derridzie oszalało i że to głos na puszczy itd......

Obrazek użytkownika Gośćola

A no dla tego . By sprawdzic." A co mi zrobisz jak mnie zlapiesz"?

Obrazek użytkownika eska

Myślę, że sprawdzenie dotyczyło poważniejszego pytania - zbuntują się Polaczki czy nie?
No i nie zbuntowali się......

Obrazek użytkownika Czerwony Kapturek

Dlaczegóż tylko "pytanie"?
A nie odpowiedniejszym byłby tu ZARZUT prokuratorski?
Np.: zdrady stanu... przestępstwa przeciw dokumentom?

Obrazek użytkownika Pitek Antropus

...

Obrazek użytkownika Emigrant

... a może tak dla przykładu na palik nawlec?
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika eska

O ile wiem, zarzuty formułuje się na podstawie zebranego materiału.
Dlatego, po wszczęciu śledztwa, najpierw trzeba odpytać - czy sami na to "wpadli", czy też może ktoś im kazał ? I co im obiecano lub też czym im grożono?

Obrazek użytkownika Czerwony Kapturek

Na mój gust, dowodów na zdradę stanu jest tak dużo, że proponowane przez Panią pytania byłoby można równie dobrze stawiać im już podczas procesu.

Pozdrawiam.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.