Marsz w obronie "Trwam"-foto

Kilkadziesiąt tysięcy osób z całej Polski , zebrało się w południe 21.04.2012 r. na Placu Trzech Krzyży w Warszawie, skąd po mszy wyruszła demonstracja w proteście przeciw nieprzyznaniu Telewizji Trwam koncesji na cyfrową emisję naziemną. Homilię wygłosił ks. biskup Antoni Dydycz, któremu zebrani podziękowali wielkimi brawami.
Demonstranci podczas marszu dali wyraz poparcia dla działań TV Trwam i dezeprobaty dla KRRiT. Zbigniew Ziobro i Jaroslaw Kaczyński zadeklarowali nawet ze sobą współpracę. Ostre słowa pod adresem premiera i prezydenta wygłosiła Ewa Stankiewicz - Solidarni.
http://www.solidarni.waw.pl/ssw/TRWAM/21IV2012_Marsz_w_obronie_TvTRWAM.html

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Gość

22-04-2012 [12:16] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

I ja tam byłam.

Obrazek użytkownika córka żołnierza AK

23-04-2012 [01:13] - córka żołnierza AK (niezweryfikowany) | Link:

Rządzący choć z papierami ,,historyków" nie znają Polskiej Historii,gdyby znali wiedzieliby ,że Naród Polski zawsze w najcięższych chwilach potrafi zjednoczyć się i ruszyć do walki w imię Boga w imię Honoru w imię umiłowanej ojczyzny ruszyć przeciw wrogom ,przeciw zdrajcom,nigdy Naród Polski nie będzie pokorny wobec zaborców,nigdy nie zgodzi się żyć na kolanach,mamy to w genach po naszych przodkach,my prawdziwi Polacy !

Obrazek użytkownika joanna cieszkowska

22-04-2012 [20:04] - joanna cieszkowska (niezweryfikowany) | Link:

Jestes piekny Narodzie. Narodowe spacery w przekazie swoich praw sa naszym wielkim osiagnieciem. My narod podzielony i rozbity i zroznicowany potrafimy sie zebrac za nasze wlasne pieniadze i pojsc razem w imieniu narodowej sprawy. To jest piekne prosze panstwa, wiele narodow moze nam takiego spaceru pozazdroscic. A moze grupa wyshoradzka wyjdzie tego samego dnia na spacer i zlaczy sie ze soba za pomoca telemostu, a potem cala europa wschodnia pokazejak sie chodzi razem na spacery narodowe i zlaczy sie ze soba za pomoca telmostu a potem uprzejmie polaczymy sie Europa Zachodnia telemostem. Pieknie z flagami dziecmi i rodzicami w jednym narodowym tlumie. Pokazemy co oznacza Europa.Dzien narodow Europy bez kolonii terrorystycznej niby rosyjskiej administracji. Dzien bez administracji.