Kody DNA, czyli dlaczego Wierzejski zmyśla

Dzisiejsza Wyborcza podała,  że pięć lat temu ówczesny premier Jarosław Kaczyński  przekazał Andrzejowi Lepperowi kod DNA dziecka Anety Krawczyk. "Chodziło o to, by Lepper sprawdził, czy jest ojcem dziecka Krawczyk, zanim oficjalnie przebada go prokuratura. Skąd o tym wiadomo? Tak zeznali na procesie, który Kaczyński wytoczył Romanowi Giertychowi Janusz Kaczmarek i Wojciech Wierzejski" - napisała Kublik, w jednym z kilku artykułów, jakie dzisiaj spłodziła na ten temat.

W rozmowie z publicystką Wyborczej, były poseł LPR miał opowiedzieć, w jakich okolicznościach Andrzej Lepper powiedział mu, że premier Jarosław Kaczyński przekazał wyniki badań DNA dziecka Anety Krawczyk Lepperowi. "To było po jednym ze spotkań LPR z Samoobroną w Kancelarii Premiera albo w Sejmie." -  cytuje Wierzejskiego Kublik.  Na pewno byli jeszcze działacze Samoobrony z otoczenia Leppera, ale Wierzejski nie pamięta którzy.  - Lepper był wtedy bardzo przygaszony, taki był nie swój.  Dopytywałem Leppera, czy rzeczywiście osobiście Kaczyński przekazał mu wynik badania DNA dziecka Krawczyk. Potwierdził - opowiada Wierzejski. link
Rzecz działa się w 2007 roku, mniemam, bo z opowieści wynika, że działo się to tuż przed wyborem Sławomira Skrzypka na prezesa Narodowego Banku Polskiego.

Nie wiem, na co liczą Kublik, Wierzejski i reszta, ale pomijając fakt, że Andrzej Lepper w 2009 roku zaprzeczył zeznaniom Kaczmarka, to  przede wszystkim nigdy nie przyznał się do utrzymywania  kontaktów seksualnych z Anetą Krawczyk. A skoro tak, to przy założeniu, że Lepper
a) nie współżył z Anetą Krawczyk - wyniki badań kodu DNA były dla niego od poczatku znane, więc nie mogło mu na nich zależeć;
b) współżył z Anetą Krawczyk, ale ten fakt zataił - zataiłby również fakt zainteresowania wynikami badań, czyli nie mógł chwalić się Wierzejskiemu, "że tego Prezesa NBP to nie za darmo dał PiS-owi, tylko coś ważnego wynegocjował".

Opowieść Wierzejskiego nie trzyma się kupy, no ale przecież nie o to chodzi, żeby się trzymała, tylko o to by kupą obrzucić nielubianych polityków, w nadziei, że coś się przyklei.

Polecam również: http://niezalezna.pl/25680-sensacja-czyli-temat-zastepczy-serwowany-przez-gw

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ksena

23-03-2012 [22:52] - ksena (niezweryfikowany) | Link:

jak właśnie Wierzejskiemu.Giertych,Wierzejski to takie dwa potworki głupie nadęte i kłamliwe.Aferę z Anetą Krawczyk wywołała GW,a teraz Kublikowa usiłuje ten pasztet wcisnąć starym zwyczajem Kaczyńskiemu.

Obrazek użytkownika Paczula

23-03-2012 [23:20] - Paczula | Link:

No właśnie, pytanie, dlaczego to teraz wyciągnięto - by przykryć ostatnie doniesienia związane z katastrofą, by postraszyć PiS-em w związku z rosnącymi słupkami poparcia, czy by postawić Kaczyńskiego i Ziobrę przed Trybunałem Stanu?  Pewnie wszystko na raz.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika wawa

23-03-2012 [23:02] - wawa (niezweryfikowany) | Link:

brak w tym logiki!

Obrazek użytkownika Paczula

23-03-2012 [23:10] - Paczula | Link:

Dzięki za komentarz, pozdrawiam :)

Obrazek użytkownika Gość

24-03-2012 [07:10] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

wierzy temu oszustowi Januszowi Kaczmarkowi? Chyba tylko ten od odkreconych srub w samochodzie. Niedlugo sie dowiemy, ze Pan Kaczynski razem z Lepperem do tej Krawczyk chodzil.

Obrazek użytkownika Gość

25-03-2012 [23:37] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

roman szaleje :)
chyba szaleju się najadł :*