Na schodach Kancelarii Rzeszy, czyli debeściaki.

Nie podejrzewałem, że "Gazeta Wyborcza" dostarczy mi dzisiaj takiej radości. Nie ukrywam, że rżałem przy śniadaniu, aż Kocurek patrzył ze zdziwieniem, nakierowując na mnie swoje szpiczaste uszko. Oto Sekta Pancernej Brzozy zachowała się jak ten wiarus z wiersza - szukała ręka naboju w ładownicy, szukała, zadrżała - nie znalazła.

Wszystkie naboje, ktokolwiek, o kim można by powiedzieć, że mają choć śladową wiedzę i autorytet, zostały już obśmiane, skompromitowane, złapane na fałszerstwach, odrzucone ze wstydem i wstrętem. Ręka gmerająca w ładownicy znalazła jedynie jakiś paproch na dnie, niczym zamokły kapiszon.

Dzisiaj ostatnią nadzieją Sekty Pancernej Brzozy jest para, której nie wymyśliłby ani Pietrzak, ani Górski, ani Nawet Neonówka. No, może Carey, jeśli nie na trzeźwo. Do przodu wypchnięto dwóch "debeściaków": znanego znawcę lotnictwa Azraela i symbol rzetelności i prawdomówności, czyli blogera, który zasłynął propagowaniem kultowej już historyjki o tych „debeściakach” właśnie, co to na własne uszy słyszał od kogoś, kto słyszał na własne uszy. I to jest właśnie ta „ostatnia nadzieja białych” i ostatni ich nabój. Niczym ostatni oddział Volkssturmu okopany na schodach Kancelarii Rzeszy.

Oddział ogląda podejrzliwie swoje pogięte pancerfausty, które są już z raczej drugiej świeżości. Czy aby odpalą? Szefostwo szepce scenicznym szeptem zza winkla- „nie bójcie się, chłopaki, walczcie, na razie starajcie się spowolnić atak, obśmiejcie ich, czy cóś. Jak wam nie wyjdzie, to ich załatwimy LRADami, ale rozumiecie, że to ostateczność.”

Przypomniał mi się rysunek Niewolnika, wtedy to było o PJN, stoi pod latarnią dziewica z odzysku, podjeżdża limuzyna, zabiera ją, a na jej miejsce wypychają jej nastepcę, on się zapiera, krzyczy: „nie, nie, czemu ja??” Głos: „Powiedzieć?” „NIE!” krzyczy Kowal. Znaczy , nie Kowal, tylko gość z rysunku. Taka dygresja. Zupełnie bez związku.

Jaka tam musi być rozpacz i desperacja, jak tam się musi wszystko walić w gruzy, cała narracja, cała liturgia Sekty Pancernej Brzozy, z jaka rozpaczą musza tam szukać kogo bądź, byle jeszcze raz cos wrzucić, choć na chwilę zająć publiczność… A jak sypie się Sekta, to i będąca jej członkiem z urzędu Platforma Obywatelska. Coś mi mówi, że to już naprawdę nie potrwa długo i że następne miesiące przyniosą ciekawe wydarzenia.

Co dalej? Kogo wypchną następnego? Podejrzewam, ekstrapolując tendencję i oceniając, kto by jeszcze mógł im pozostać, że za tydzień będzie to wywiad blogerki RRK z Kasią Tusk (alternatywnie z Henryką Krzywonos), w którym ujawnią, że jednak przedwcześnie zrezygnowano z ujawnienia nagrania rozmowy Jarosława Kaczyńskiego, który  zakłócił działanie przyrządów pokładowych, do wyjaśnienia pozostaje, czy uczynił to drogą radiową, czy też ciemną stroną mocy, z której słynie.

No, dobrze, zostawmy to towarzystwo samemu sobie. Szkoda czasu. Mam coś prawdziwie wspaniałego, porywające wystąpienie Antoniego Macierewicza ze spotkania w Chicago. Co za wspaniały facet! Pisałem już wielokrotnie o swoim teście na uczciwość i autentyczność polityka. Wystarczy patrzeć, co o nim pisze Wyborcza i TVN. I oceniać odwrotnie, niż oni piszą. Im większa nienawiść, histeryczny strach i straszenie kimś dzieci saloniątek, tym lepiej. I już. 

Oczywiście, to kryterium Antoni Macierewicz zdaje lepiej niż ktokolwiek inny, gdyż jest tam obwołany największym zbrodniarzem, psychopatą, arcynienawistnikiem, kłamcą, oszczercą , jątrzycielem i dzielicielem Polaków, gwałcicielem dziewic i pożeraczem niemowląt ( czasem odwrotnie). Im większa histeria, im większy strach TAMTYCH, im gorsze obelgi, tym akcje „Antoniego O Strasznych Oczach” u mnie rosną.

Popatrzmy i posłuchajmy, bo warto.

P.S. Zachęcam do lektury felietonów w Gazecie Polskiej Codziennie, tylko w gazecie, exclusive!

http://freepl.info/seawolf

http://gpcodziennie.pl/autor/s...

http://niepoprawni.pl/blogs/se...

http://niezalezna.pl/bloger/69...

http://seawolf.salon24.pl/

Oraz w wersji audio tutaj:

http://niepoprawneradio.pl/

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika beeł

07-02-2012 [21:23] - beeł (niezweryfikowany) | Link:

...wizja Pana Jarosława Kaczyńskiego w hełmie Lorda Vadera nasuwa się sama z siebie.

Obrazek użytkownika Irvandir

07-02-2012 [23:32] - Irvandir (niezweryfikowany) | Link:

A kto na Mistrza Yodę?

Obrazek użytkownika beeł

08-02-2012 [07:32] - beeł (niezweryfikowany) | Link:

...nie zastanawiałem się prawdę mówiąc, ale sugestywny opis narzucił taki obrazek.
Prawdę mówiąc film ze spotkania Pana Antoniego Macierewicza w Chicago (początek to odsłona innego oblicza) podpowiada Yodę, ale za wysoki :)

Obrazek użytkownika Gość

07-02-2012 [21:48] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Połowa Volkssturmu (ta młodsza) bluzga Donalda na ulicach, więc może....?

Obrazek użytkownika Gośćola

07-02-2012 [22:00] - Gośćola (niezweryfikowany) | Link:

nie wiem czy moge cienkim glosem zagadac... a moze tak na experta powolac ikara/.

Obrazek użytkownika Monika

07-02-2012 [23:48] - Monika (niezweryfikowany) | Link:

Kocham człowieka !!! Antoni Maciarewicz(miałam zaszczyt uścisnąć dłoń) na prezydenta!!!

Obrazek użytkownika robo

07-02-2012 [22:09] - robo (niezweryfikowany) | Link:

ma chłopina osiem lat i na podwórku wyliczankę: pan Antoni myszy goni... Niech nasz Pan Antoni pogoni im kota.

Obrazek użytkownika Monika

08-02-2012 [01:35] - Monika (niezweryfikowany) | Link:

A mój osmioletni syn bawił sie w wybory i robił nam rodzicom karty wyboborcze np. z Lordem Vaderem i jako pierwszy powiedział mi : mamo Cimoszewicz odpadł!.Minęło7 lat i mój genialny syn- gimnazjalista olimpijczyk z historii,polskiego,angilskiego,wielbicil II RP i marszałka jest fanem pana A.Macierewicza i po poprstu prawdy.TO MY RODZICE KSZTAŁTUJEMY NASZE DZIECI I NIE DAJMY SIĘ PROPAGANDZIE możemy kształtować przyszłe pokolenia i na Boga starajmy SIĘ!

Obrazek użytkownika polak

08-02-2012 [02:26] - polak (niezweryfikowany) | Link:

Gratuluję syna! :)

Obrazek użytkownika Dana

08-02-2012 [12:29] - Dana (niezweryfikowany) | Link:

po prostu wychowywać.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika bolesław

08-02-2012 [22:56] - bolesław (niezweryfikowany) | Link:

Podziękowanie dla MAMY za wychowanie syna. A dla syna, że ma taką MAMĘ.
Serdecznie pozdrawiam,
Bolesław

Obrazek użytkownika LB-NY

07-02-2012 [22:47] - LB-NY (niezweryfikowany) | Link:

Drogi Seawolfie. Napisz mi co to za histeria dzieje sie z cudownym rozmnozeniem lotniczych ekspertow w Polsce.
U nas to jak ktos jest ekspert to pod nazwiskiem ma taka reference list pzynajmniej na pol strony A4 i to najlepszych instytucji naukowych i przemyslowych na swiecie. Jak nie ma to tak po texansku - wypad z baru i trzy fikolki.
Wiele artykulow przypomina mi, ze chcecie Panstwo na sile udowodnic idiotom, ze naprawde sa idiotami co jest zadaniem tak samo niemozliwym jak kwadratuta kola. Uwazam, ze trzeba pisac wylacznie o konkretach a muddogi (kondle) niech sobie pisza i mowia co chca. A na freepl.info trzeba wiecej i bardziej konkretnie pisac dla angielsojezycznych czytelnikow. Obawiam sie, ze oni polskich dywagacji moga nie rozumiec. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Dana

08-02-2012 [12:34] - Dana (niezweryfikowany) | Link:

podaje fakty i tłumaczy w oparciu o matematykę i logikę, to oni zachowują sie jak idioci; wytrzeszcz, rozdziawienie, machanie rękami i na końcu wrzask: a czego się czepiasz jak kaczor! No, niestety, to jakaś choroba mózgu, a my już nie wiemy, jakiego lekarstwa użyć.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika amfetamina

07-02-2012 [22:49] - amfetamina (niezweryfikowany) | Link:

tomasz liz jest typowany (po zwolnieniu z Wprost) na prezesa TVP, to dopierto bedzie natlok ekspertow za nasze pieniadze

Obrazek użytkownika ~łatos11

07-02-2012 [22:51] - ~łatos11 (niezweryfikowany) | Link:

Znamienne słowa wygłosił w swojej prelekcji dla Rodaków z Chicago
Antoni Macierewicz. Nam istotnie nie trzeba obecnie buntów i powstań,
my musimy się domagać prawdy o "tragedii smoleńskiej" i mieć odwagę/!/
o nią się dopominać!?. A poza tym nie zapominać nigdy o nikczemnej
zdradzie Polski po tamtej tragedii, obecnej "elity" władzy!!. Nigdy!!.

Obrazek użytkownika ksena

07-02-2012 [23:50] - ksena (niezweryfikowany) | Link:

dając nam do ręki tak fascynujący przedmiot jak telefon komórkowy.To przy pomocy tego niewielkiego przyrządu J.Kaczyński strącił samolot,tak przynajmniej twierdzi europejski mędrzec Wałęsa.A może siłę rażenia zwiększyły zdolności telepatyczne pana Jarosława który wprawdzie nie ma prawa jazdy i konta,ale dysponuje mocą ? Myślę,ze GW głosami swych znamienitych dziennikarzyn tę sprawę po ekspercku i naukowo wyjaśni.

Obrazek użytkownika Szamanka

08-02-2012 [08:16] - Szamanka (niezweryfikowany) | Link:

Czytam Ciebie, pojawia sie nadzieja, ze jednak mamy racje!
A potem nastepuje seria doniesien: Lis, Kuzniar, Koziej...
I potrzebuje pancerfausta!
Pozdrawiam Cie, wilku!