Z ostatniej chwili: Jest wyrok za „Smoleńsk”!

 

Dzisiaj, 27 stycznia 2042 roku, Sąd Okręgowy w Warszawie po dziewiętnastu latach toczącego się kontrowersyjnego procesu, wydał wyrok na uczestników polsko-rosyjskiego spisku, w wyniku, którego doszło dnia 10 kwietnia 2010 roku do zamachu, w którym zginęła polska, 96 osobowa delegacja, wraz z Prezydentem RP i jego małżonką, dowództwem Wojska Polskiego oraz szeregiem polityków, wysokich urzędników i innych ważnych osób w państwie.

Na ławie oskarżonych zasiedli: Bronisław Komorowski lat 90, Donald Tusk lat 85, Radosław Sikorski lat 79, gen. Krzysztof Parulski lat 85, gen. Marian Janicki lat 81, Jerzy Miller lat 90, Tomasz Arabski lat 74.

Dnia ogłoszenia wyroku nie doczekał zmarły 10 lat temu, jeden z najwybitniejszych na świecie ekspertów od wyjaśniania przyczyn katastrof lotniczych, mianowany pośmiertnie na stopień generała brygady, Edmund Klich, którego pomnik, z zawsze leżącymi pod nim świeżymi kwiatami, stoi przed dęblińską „Szkołą Orląt”, która otrzymała jego imię.

Ogłoszenie wyroku odbyło się z opóźnieniem z powodu skandalicznego zachowania niejakiego Michała Błasika, i Marii Protasiuk, którzy zaopatrzeni prowokacyjnie w portrety swoich ojców, gen Andrzeja Błasika i majora Arkadiusza Protasiuka, wznosili haniebne okrzyki godzące w powagę sądu i majestat państwa polskiego. Za zakłócenie posiedzenia sądu skazani zostali na 14 dni aresztu.

Zanim przejdziemy do wymierzonych przez sąd kar, warto przypomnieć, że według ostatniego sondażu CBOS, Polacy są podzieleni w ocenie czynów dokonanych przez zasiadających na ławie oskarżonych.

52 procent respondentów uważa, że likwidując polską delegację udającą się do Katynia, postąpiono słusznie, wybierając tak zwane mniejsze zło. Zwolennikiem i niezłomnym propagatorem tej tezy o słuszności likwidacji ewidentnych szkodników był przez lata i do samej śmierci wybitny profesor oraz specjalista od bezkręgowców, Stefan Niesiołowski, krzewiciel zgody i pojednania narodowego. Przykład umiaru, godności oraz stosowania w polityce języka miłości.

31 procent Polaków twierdzi, że oskarżeni zasłużyli na najwyższy wymiar kary zaś 17 procent ankietowanych nie ma na ten temat zdania.

Warto w tym miejscu przytoczyć fragment, zamieszczonego na pierwszej stronie dzisiejszego wydania Gazety Wyborczej, artykułu redaktora naczelnego i niekwestionowanego autorytetu moralnego, Mikołaja Lizuta:

„Hańbą dla Polski jest stawianie przed sądem takich ludzi honoru jak Komorowski, Tusk, Sikorski, Arabski i Miller. Ci wybitni politycy i patrioci ocalili, bowiem Polskę i świat przed strasznym i krwawym kaczyzmem. Jeśli zaś chodzi o Parulskiego i Janickiego to radzę odp……ć się od generałów”.

Zaopatrzona w wypożyczone z Muzeum Czynu Patriotycznego, historyczne gwizdki, grupa młodzieży zrzeszona w Związku Patriotów Polskich im. Seweryna Blumsztajna, gwiżdżąc donośnie wyraziła swoją dezaprobatę z powodu ciągania po sądach zasłużonych dla kraju patriotów, będących przecież już w sędziwym wieku.

Na znak protestu i solidarności z oskarżonymi, do drzwi gmachu sądu przykuli się łańcuchami, rektor prestiżowej Wyższej Szkoły Dziennikarstwa im. Piotra Stasińskiego w Warszawie, Wojciech Mazowiecki oraz honorowy prezes Związku Dziennikarzy Polskich, Jarosław Kuźniar.

Podczas porannej konferencji prasowej w wojskowej prokuraturze, syn bohatera narodowego, pułkownika Mikołaja Przybyła, młody przystojny prokurator, kapitan Przybył –junior, na oczach dziennikarzy, w obronie honoru i godności polskich generałów strzelił sobie z procy w ucho, co wywołało brawurowe oklaski wśród zgromadzonych żurnalistów, a pierwszej pomocy udzieliła mu dając wszystkim przykład, 70 letnia Justyna Pochanke, następczyni nieodżałowanej divy polskiego dziennikarstwa, Janiny Paradowskiej.

Oto wyroki.

Donald Tusk skazany został na roczny, bezwzględny zakaz gry w piłkę nożną.

Bronisław Komorowski otrzymał zakaz udziału w polowaniach na okres trzech miesięcy. Pozostali oskarżeni zostali uniewinnieni od stawianych im zarzutów.

Tak wyrok sądu skomentował Premier, Andrzej Rozenek:

„Uważam, że wymiar sprawiedliwości obszedł się z Donaldem Tuskiem i Bronisławem Komorowskim niezwykle surowo. Liczę, że obrońcy wniosą o rewizję nadzwyczajną”

Prezydent RP, Robert Biedroń nie chciał komentować wyroku sądu. Stwierdził jedynie, że spodziewa się masowych protestów. Obawia się także o to, że podziały w polskim społeczeństwie przebiegają już nawet wewnątrz związków partnerskich, co doprowadzi do rozbicia niejednego gejowskiego i lesbijskiego małżeństwa, na czym najbardziej ucierpią ich adoptowane dzieci.

Fundacja na Rzecz Obrony Państwa Prawa i Demokratycznych Standardów im. Gen. Marka Dukaczewskiego, zapowiedziała zaskarżenie wyroku do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Moskwie.

Protest song przed stołecznym sądem okręgowym odśpiewał duet złożony z nestorów polskiej estrady, 91 letnich równolatków, Kory Jackowskiej i Zbigniewa Hołdysa.

Jego Eminencja, Prymas Polski, kardynał Kazimierz Sowa odprawił uroczyste nabożeństwo w intencji niesłusznie skazanych.

Kulminacją Mszy Świętej było poświęcenie kamienia węgielnego pod budowę w Wólce Węglowej Seminarium Duchownych im księdza profesora Michała Czajkowskiego, znanego w środowiskach patriotycznych, jako TW „Jankowski”.

Artykuł opublikowany w tygodniku Warszawska Gazeta

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Szamanka

27-01-2012 [10:12] - Szamanka (niezweryfikowany) | Link:

Uszly mi tylko nekrologi Lisa i Olejnik, bo wisialy na dwoch plotach, w gazetach nie drukowali.
Nie dopisales, ze Trybunal w Moskwie stwierdzil, ze oni tylko wykonali, a zlecenie na katastrofe dali wlasnie ci dwaj glowni oskarzeni.
Tylko sklad "nowego rzadu" jakis taki homogeniczny.
Wiec skad sie biora wobec tego dzieci do adopcji?

Obrazek użytkownika Paweł

27-01-2012 [12:52] - Paweł (niezweryfikowany) | Link:

Dziękuję za znakomity tekst, tylko ile lat będzie miał w 2042 roku Mazowiecki?

Obrazek użytkownika Mel_09

27-01-2012 [17:31] - Mel_09 (niezweryfikowany) | Link:

Pewnie ze 150

Obrazek użytkownika jarek

28-01-2012 [08:29] - jarek (niezweryfikowany) | Link:

Widziec mine niesiolowskiego i im podobnym to tekst dla niego .Pamietam jak takie teksty ich rosierdzali do czerwonosci dostawali atak szalu ,w PRL-u ,Gestapo ze nawet mordowali za to.I to byla kiedys Solidarnosc co walczyla z Komuna przywlaszczyli ja sobie rozwalili zniechecili zrobili z nie szambo ,teraz wyszlo, celowo Komuchy z Liberalami typu niesiolowski ,walesa ,mazowiecki ,gieremek ,michnik i inni z malej litery jak i ich solidarnosc.Takie same mamy czasy obecnie.

Obrazek użytkownika Gość

27-01-2012 [22:53] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

dzieci do adpcji - z Afryki

Obrazek użytkownika demmo

27-01-2012 [10:12] - demmo (niezweryfikowany) | Link:

Bardzo prawdziwe są te wspomnienia z przyszłości

Obrazek użytkownika Szamil

27-01-2012 [10:18] - Szamil (niezweryfikowany) | Link:

Jak w temacie. Już go rozsyłam znajomym.
Jest jedno ale. Nie wiadomo, czy coś takiego jak "państwo polskie" będzie podówczas istnieć. Śmiem wątpić.

Obrazek użytkownika Głogów

27-01-2012 [10:18] - Głogów (niezweryfikowany) | Link:

Gratuluje poczucia humoru w tych ciezkich czasach.Pozdrawiam

Obrazek użytkownika marghe

27-01-2012 [10:34] - marghe (niezweryfikowany) | Link:

historia się powtarza... niestety jako farsa....

P.S.
świetny tekst, dziękuję !

Obrazek użytkownika Siwy

27-01-2012 [10:44] - Siwy (niezweryfikowany) | Link:

Że złośliwy wirus Homo - Sovieticus jak Lenin wiecznie żywy.

Obrazek użytkownika ewa

27-01-2012 [10:46] - ewa (niezweryfikowany) | Link:

tja, XX wiek miał swojego Orwella, XXI- Kokosa! Gratuluję pomysłu na tego bolesnego Pol Treka! A swoją drogą myślę, że będzie jeszcze straszniej!

Obrazek użytkownika demmo

27-01-2012 [10:46] - demmo (niezweryfikowany) | Link:

A jak będzie wyglądała Europa około 2050 roku?
Niemcy będą istniały tylko jako nazwa geograficzna, a garstka Niemców którzy dotrwają do tego okresu wyemigruje do Hiszpanii i Portugalii analogicznie będzie z Francją i francuzami Europejczyk będzie mniejszością w europie . Na ternach polski powstanie nowy twór polityczno gospodarczy gdzie Polacy będą mniejszością narodową będąc jednocześnie większością bez prawa głosu W tym właśnie okresie nastąpi w Europie konflikt zbrojny miedzy Islamem a Żydami

Obrazek użytkownika Gość Andrzek

27-01-2012 [11:13] - Gość Andrzek (niezweryfikowany) | Link:

świetny trekst.Zabawny ale też i straszny.Pozdrawiam patriotów.PS ciekawe co KGB zmontowało i poda do wierzenia w nagle odnalezionym nagraniu z "wieży" ,które się przecież nie nagrało.Długo się mozolili ,więc będzie hit w przeciwieństwie do dotychczasowych łgarstw i manipulacji ,które były bardzo prymitywne.

Obrazek użytkownika SUPER KACZOR

27-01-2012 [13:11] - SUPER KACZOR (niezweryfikowany) | Link:

To mimo, że tak wygląda, wcale nie jest śmieszne.Taki scenariusz jest całkowicie realny. Jeżeli tyle lat PO uzyskaniu "niePOdległości"transforacji ustroju.Nie możemy POznać prawdy o naszej nie tak odległej historii 1939r.do dnia dzisiejszego.Gdzie bandyci jak Jaruzel i Kiszczak to ludzie honoru.A komunistyczni "bohaterowie" jak Wolińska,Morel,S.Michnik i inni uniknęli kary,to wszystko jest możliwe.Gdzie zbrodnie Komunistyczne, tak jak hitlerowskie zostału uznane za zbrodnie ludobójstwa.My nie możemy doczekać się jednoznacznej oceny tego GóWna nie tylko od historyków.To jest PO prostu CHORE.Przecież to właśnie LUDZIE-WYBORCY mają decydować o losach Nie tylko swoich,ale całego Narodu.Jak widzę teraz kim są ,jakie są ich POstawy, jak widzą POlskę i swoją przyszłość.To ręce "opadywują",gdy w dyskusji z młodym człowiekiem,widzę jak ON POwiela,zdania myśli,argumenty z niezależnych gówno Wartych "przekaziorów." Albo ja mam pecha ,może przyciągam takich kmiotów,albo jest tylu jeszcze idiotów? Oto kwiatki z dzisiejszego dnia:Głosowałam na Palikota bo ON jest bogaty i nie będzie kradł,pytanie o transparentnośc jego majątku i kim jest pajac z Biłgoraja -Cisza.Drugi kwiatek:leming piszczy(nie wiem jakie wydają dzwięki)Ciągle tylko Smpoleńsk, ja i inni już mają tego dosyć i inne ble ble.Tłumaczę futrzakowi,jak krowie na rowie, że ktoś chce żeby tak myślał.Żeby taką nowomową prosto z GW czy TVN-u się POsługiwał.Na Pytanie gdzie jest PRAWDA w kontekście ostatnich rewelacji mówiącyvh o KŁAMSTWACH MAK i komisji Millera, patrzy na mnie,jak na UFO.Tutaj jest problem,bo dopóki nie dotrze się do nierogacizny,dopóki nie będzie ONO samodzielnie myśleć.To 27 stycznia 2042r wszędzie będą stały POmniki Jaruzela,Kiszczaka i innych wielkich zasłużonych POlaczków i patriotów. A zamiast notek w Niezależnej, będziesz,pisał swoje teksty w głębokiej konspirze.Czego osobiście Tobie i innym naszym Koleżankom i Kolegpm nie życzę Pzdr.

Obrazek użytkownika many

27-01-2012 [13:57] - many (niezweryfikowany) | Link:

ostani miesiac obowiazywania umowy na sat. "n". rozstaje sie z nimi dlatego ze juz wiecej tego badziewia na tvn24 sluchac nie mozna. poza tym nadaja z opoznieniem tak duzym, ze zawsze jest mozliwe przerwanie transmisji w razie tzw. "wpadki naszych"...totalnie nierzetelna stacja. najlepszy przyklad z wczoraj. profesjonalna dziennikarka a jakze, z wlosami do pasa juz chyba, tylko jak p. brudzinski probowal cos wyjasnic-przedstawic swoj punkt widzenia, byl zakrzykiwany przez prowadzaca, jakby w piaskownicy siedziala i walila lopatka w wiaderko...pelen profesjonalizm!! bladozlota wyznawczyni sekty pancernej brzozy wciaz na pierwszej linii ognia. dlaczego PiS chodzi po takich szmatlawych nadawcach. ruszyc nalezy drugi obieg bo w rzadowym i tak maja wiaderka i lopatki...
a po wyborach ruszyc wreszcie z kopyta w kazdej dziedzinie zycia....

Obrazek użytkownika SUPER KACZOR

27-01-2012 [14:26] - SUPER KACZOR (niezweryfikowany) | Link:

Błąd Kolego,Nie pójdą krzyk,milczą krzyk-Agresywne milczenie.W bastionie wroga poszedł walczyć "zawodowiec," co już Stokrotke na 3 warstwowy rumiankowy Welwet kilka razy przerobił.O to chodzi Kolego,przecież nie można wysyłać do boju ludzi Pokroju: Nelly w śmiesznych rękawiczkach.

Obrazek użytkownika Jawa

27-01-2012 [14:12] - Jawa (niezweryfikowany) | Link:

Jeżeliby do tego doszło to byłoby to straszne.

Obrazek użytkownika Gość

27-01-2012 [16:09] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Bez zawieszenia i bez mozliwosci zamiany na mandat parkingowy!

Skąd ta pewnosc, ze po 13 latach prokuratura zakonczy sledztwo i wysmazy akt oskarzenia?
Moim zdaniem prokuratura umorzy sledztwo w 2030 ze wzgledu na niewykrycie sprawcow i znikomą szkodliwosc spoleczną czynu.

:)

Obrazek użytkownika Mel_09

27-01-2012 [17:29] - Mel_09 (niezweryfikowany) | Link:

Na 10 uśmiechów. Bardzo lubię czytać tego autora. Ma doskonałe pióro i poczucie humoru, które sobie cenię. Najb. ubawił mnie Kazik Sowa jako prymas. To takie wyjście naprzeciw jego najskrytszym marzeniom...

Obrazek użytkownika Rafaela

27-01-2012 [20:20] - Rafaela (niezweryfikowany) | Link:

1. Początek dobry,
2. Poszerzyłabym ławę oskarżonych,
3. O 19 lat przyspieszyłabym proces,
Mam NADZIEJĘ, że TAKA "inteligencja" ,nie dojdzie do decydentalnych stanowisk w Państwie.

Obrazek użytkownika s.e.

27-01-2012 [20:45] - s.e. (niezweryfikowany) | Link:

gdyby tak miało nastąpić artykuły w GooWnie byłyby pisane cyrylicą. Mam nadzieje, że "generałuw" vel "lódziuw chonoru" już więcej nie będzie, a taki proces odbędzie się wcześniej, z biegunowo różniącymi się wyrokami, choć z tymi samymi oskarżonymi
pozdrawiam

Obrazek użytkownika Gość

27-01-2012 [22:19] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obrazek użytkownika wsiowynieuk

27-01-2012 [22:21] - wsiowynieuk (niezweryfikowany) | Link:

Jest taki na w.p. Zawsze potakuje Millerowi i Anodinie, nawet po stenogramie IES. Ostatnio zamilkł. Pewnie, myślałem,ścięło mu szczęśliwie białko w mózgu, z wysiłku, a tu raptem to logo obok tytułu...Na Niezależnej?!!!!
Odetchnąłem,@KOKOS, przeczytałem i znowu zamarłem. To nie musi być koszmar senny,tak dokładnie może, niestety, wyglądać polska rzeczywistość jeśli się ta niemrawa społeczność nie obudzi.Alternatywy dla PiS nie ma a pozostałość zwarła szeregi.Sterowana, ogłupiała , z telewizorem nastawionym na tvn zamiast głowy, zapatrzona w czubek własnego nosa 70-cio procentowa większość głosujących nawet nie czuje zagrożenia. Dla b. wielu z nich tak opisana przyszłość to istny raj na ziemi.Innego nie znają a liczy się wyłącznie kasa. Kogo i jak wychowały blokowiska gierkowsko-jaruzelsko-michnikowskie. Bezideowy smród roznosi się po całym kraju, w otoczeniu obecnie rządzących najbardziej. Hasło zawarte w tym logo to puste, nic nieznaczące frazesy godne jedynie wyśmiania przez różnych wojewódzkich, kuczyńskichi i resztę tej benedictopodobnej hałastry. Niestety wielu z nich w tę przysłowiową "pancerną brzozę" wierzy. Przesadzam? jestem przekonany, że niekoniecznie.

Obrazek użytkownika bolesław

28-01-2012 [00:24] - bolesław (niezweryfikowany) | Link:

Wspaniały tekst!!! Może to wszystko w 2042 roku być realne, choć straszne.
Ja przedstawiam:
"HYMN NA 2012 ROKU". Nie wiem tylko czy w 2042 roku będzie aktualny, czy Polska będzie Polską czy będziemy sprzedani Europie. Pewne jest, że będziemy mówili po polsku. Ale czy będziemy myśleli po polsku? Tego nie jestem pewien.Obym się mylił.

HYMN 2012 ROKU.
1.Polska już nam ginie
A my wciąż żyjemy
O co ciężko walczyliśmy
Teraz łatwo straciliśmy

Marsz, marsz Donkowski
Marsz, marsz Bronkowski
Za Waszym przewodem
Będziem europejskim grodem

2.Przejdziem Wisłę, przejdziem Wartę
Otworzymy nową kartę
Nie będziemy Polakami
Będziemy Europejczykami

Marsz, marsz Donkowski
Marsz, marsz Bronkowski
Za Waszym przewodem
Będziem europejskim grodem

3.Po co Czarniecki do Poznania
Wracał się przez morze
Nic nie jest do uratowania
Jak po trzecim zaborze

Marsz, marsz Donkowski
Marsz, marsz Bronkowski
Za Waszym przewodem
Będziem europejskim grodem

4.Angela i Władimir nas pognębi
Rozdrapią nas jak stado jastrzębi
Dla Donka „Polskość to nienormalność”
Dla Polaków to absurdalność

Marsz, marsz Donkowski
Marsz, marsz Bronkowski
Za Waszym przewodem
Będziem europejskim grodem

5.Na to wszystkich jedne głosy:
„Dość tej niewoli
Mamy Racławickie kosy,
Kościuszkę, Bóg pozwoli”.

Won, won Donkowski
Won, won Bronkowski
Po Waszym przewodzie
Grodem Polska będzie

Zwrotka 5 jest oryginalna w/g Józefa Wybickiego.

Obrazek użytkownika Gość

28-01-2012 [01:36] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Obrazek użytkownika Gośćola

28-01-2012 [03:48] - Gośćola (niezweryfikowany) | Link:

to klamstwo juz przecierz nie ma polski a na tej ziemi nie ma juz polakow. {pisze o 2040 kturyms tam roku}

Obrazek użytkownika kiczkis

28-01-2012 [04:47] - kiczkis (niezweryfikowany) | Link:

Tak trzymać "kokos" - psia ich mać!! - Tak trzymać!

Dawno trzeba było przestać patyczkować się z hołotą. - Dawno trzeba było przestać kłaniać się w pas i dziękować lewactwu za kopniaki którymi nas łaskawie zaszczycali..

Good work - jak mawiali starożytni górale..

To samo ci wpiszę z "1o-tką" na Niepoprawnych.

kiczkis - cornik ( http://niepoprawni.pl/blogs/co... )

Obrazek użytkownika hera

28-01-2012 [10:27] - hera (niezweryfikowany) | Link:

Postep i postepowcy

Wy nam piszecie, Towarzysze, z tej Brukseli Europa! Cywilizacja! A my tu sami w srodku wsi siedzim, a dokola wiorsty i mogily! A co mleko nastawimy na kwasne, to nam jakies karzelki w nocy naszczaja!
Sasiad moj, Bolek, onegdaj pod lasem na pniaku siedzial i Adamowa gazetke czytal. Jak go cos od tylu zaszlo, jak w leb luplo, to do dzisiaj z oczami w slup chodzil! Mowia na wsi, ze musi strzyga.
Przysylacie nam, Towarzysze, slowa i nuty Ody do Radosci, podobno najlepiej w D-dur, ale u nas radosci jakos niewiele i pianina nie ma. A to poniemieckie co stalo w sieni u Tuskow, to dawno kury zasraly. Ostatnio pachciarz Szechter gral na cymbalach i chyba by zagral, ale juz trzeci rok, jak wyjechal do Izraela. Chodza sluchy, ze zwariowal i codziennie gra na tych cymbalach "Boze, cos Polske ...". Podobno rodzina sie go wyrzekla! Moze zalatwie z chlopakami spod sklepiku, oni za wisienke wszystko zaspiewaja! Chociaz i tam ostatnio smutno, bo sklepikarz Vincenty juz nie daje na zeszyt. Stracil podobno plynnosc finansowa. W naturze tez nie chce, bo jak ostatnio zawiozl fure ziemniakow do banku, to go ochrona wykopala i jeszcze zelzyla grubym slowem. Zdziwaczal i nie pogadasz z nim, bo tylko galy wytrzeszczy i mruczy pod nosem PLN, PLN, PLN!

U Gowinow po sasiedzku cielatko sie urodzilo z dwiema glowami, ale chyba nie pozyje chudzina. Co do cycka przystawia, to zamiast ssac, ino sie zra ze soba te dwa lby! Taki jeden mlody ksztalcony od Tarasow(to juz bedzie z szesnascie rokow, jak robi zaocznie gimnazjum), mowi, ze to walka klas. Ale Dobrodziej na kazaniu zagrzmial i powiedzial, ze jak walka klas, to niech sie Taras w dupe pocaluje, ale slubu nie bedzie z ta Monika, co jej juz trojke zrobil, ..a wyglada, ze jedzie czwarte. No to zamknal morde i wszystkim ulzylo, ze juz walki klas nie bedzie! Ale ciotka jego, stara Srodzina to go znac już nie chce, mowi, ze zdradzil sprawe! Eh, chlopina chce po prostu zyc z Monika po bozemu, to i o co się obrazac?

Ale po nocach cos tak piiiiszczy, zawooodzi, jak te dzieciatka z aborcyjej! Strach z chalupy nosa wysciubic i ludziska szczaja po izbach, ze tylko nos zatykac!
Ale juz koncze, bo co tam bede Europoslom psul smak brukselki! ....

Ale wody swieconej to byscie podeslali, bo Dobrodziejowi cala wyszla!

Z radosnym pozdrowieniem w D-dur
Soltys Polski