CZEMU TUSK TAK SIĘ BOI INTERNETU !!!

Już wiem, dlaczego Donald Tusk i jego Platforma chcieli „częściowego” ocenzurowania Internetu.

Niedawno na „Salonie24” i na „Niezależnej.pl” zamieściłem tekst pt. „Pieta polska, rządy Tuska i sposób na pojednanie”.

Wczoraj, szukając czegoś w googlach, ku mojemu zdziwieniu natknąłem się przypadkowo na tenże tekst nagrany w wersji audio. 

Czyta profesjonalna spikerka, moim zdaniem znakomicie. Tak, jakbym sobie tylko mógł wymarzyć. Świetna dykcja, z ogromnym wyczuciem kładzione akcenty, pauzy we właściwych miejscach, zawieszanie głosu, intonacja i tak dalej.

A więc, jak ktoś nie lubi czytać z ekranu komputera, może sobie zrobić kawę albo drinka, usiąść wygodnie w fotelu, przymknąć oczy i posłuchać – trzeba tylko kliknąć na czarny trójkącik:

http://www.4shared.com/mp3/Waj...

Jak się nie spodoba, można w każdej chwili wyłączyć.

Ale jak słuchacz uzna, że przekaz jest godny uwagi, może sobie ten tekst ściągnąć na Mp3, zachować w archiwum, albo przesłać koleżance, koledze, znajomym i przyjaciołom, którzy mogą go przekazać dalej. Słowem rusza lawina obnażająca prawdę niewygodną dla rządzących. 

Zauważyłem też, że w Internecie tego rodzaju tekstów pojawia się coraz więcej. A więc widać, że Polacy wybudzają się z letargu w jaki ich wpędzili anestozjolodzy PR III RP. A rząd pana Tuska próbując zakneblować Internet pokazał, jak bardzo boi się prawdy.

Tak, tak! Ten Internet to dla jednych nadzieja, a dla innych przekleństwo.

Krzysztof Pasierbiewicz
(nauczyciel akademicki)

P.S.
Z ostatniej chwili! Jest 15.30 i właśnie podglądnąłem w telewizji, że nasi hakerzy zablokowali strony www.  Rządu Premiera Tuska i Kancelarii Prezydenta Komorowskiego w proteście przeciw cenzurze Internetu. Widać, że tym razem Premier z Prezydentem przegięli.

Patrz również:
http://salonowcy.salon24.pl/35...
http://niezalezna.pl/17966-pieta-polska-rzady-tuska-i-sposob-na-pojednanie

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika poziomka39@gmail.com

22-01-2012 [12:07] - poziomka39@gmail.com (niezweryfikowany) | Link:

Świeży powiew WIOSNY idzie od Węgier.Czy dotrze on do Polski?Zobaczymy!

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

23-01-2012 [22:24] - Krzysztof Pasie... | Link:

Szanowna Pani,

Odpowiadam piosenką:

http://www.youtube.com/watch?v...

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika ironista

31-01-2012 [23:51] - ironista (niezweryfikowany) | Link:

Jako czytelnik Pańskich tekstów pragnę zwrócić Panu uwagę, aby nie dawał Pan amunicji swoim wrogom. Amunicji w postaci naśmiewania się z Pana. Ten piękny głos o którym Pan wspomina to nie spikerka a syntezator mowy. Proszę poprawić swój tekst. Niestety próba polemiki z przeciwnikami przerywana jest gromkim śmiechem jak to dziennikarze z niezależnej znają się na nowej technice.
Z poważaniem
Pan I.

Obrazek użytkownika demmo

22-01-2012 [12:09] - demmo (niezweryfikowany) | Link:

Ideologia socjalistyczna przyniesiona na bagnetach sowieckich po II Wojnie Światowej rozpleniła się w Polsce a co najsmutniejsze zagnieździła się na dobre w umysłach części społeczeństwa gdzie miała dobry grunt do rozmnażania się. I dlatego narzucono aktualnie jedynie słuszny internacjonalistyczny punkt widzenia narodowi Polskiemu . Viktor Orban dobrze określił tych socjalistów potocznie nazywanych komunistami jako złodziei (a ja dodam ,że nie tylko dóbr materialnych narodu ale co najsmutniejsze dusz) –„ Wszystko ukradli co jest gęstsze od powietrza „

Obrazek użytkownika Ewa W.

22-01-2012 [12:17] - Ewa W. (niezweryfikowany) | Link:

Bo boją się prawdy. A tylko ona nas wyzwoli !
Serdecznie pozdrawiam .
Aby do wiosny...

Obrazek użytkownika Siwy

22-01-2012 [12:36] - Siwy (niezweryfikowany) | Link:

Którą można odnaleźć w internecie.

Próba prowadzi do cierpliwości,
a cierpliwość do nadziei.
św. Jan Maria Vianney.

Obrazek użytkownika moherowa babcia

22-01-2012 [13:36] - moherowa babcia (niezweryfikowany) | Link:

Mój śp.Ojciec zawsze mówił"wszystko do czasu".A czas coraz krótszy,miejmy nadzieję.Tekst pt.Pieta polska...przeczytany rewelacyjnie przez JaWa nabiera jeszcze większej wymowy. Pozdrawiam serdecznie.Idzie wiosna i rośnie nadzieja.

Obrazek użytkownika Ewa W.

22-01-2012 [15:01] - Ewa W. (niezweryfikowany) | Link:

"Był początek ,będzie koniec" !

Obrazek użytkownika bolesław

22-01-2012 [13:51] - bolesław (niezweryfikowany) | Link:

Drogi Panie Krzysztofie!!!
Dziękuję za dzisiejszy wpis.Wspaniała sprawa. Oczywiście tekst pt. „Pieta polska, rządy Tuska i sposób na pojednanie” znałem i na ile potrafiłem to rozpowszechniłem pośród naszych zwolenników ale przede wszystkim zagorzałych przeciwników - wrogów.
Proszę mnie dobrze zrozumieć, tekst ten jest wspaniały ale w wersji audio jeszcze bardziej przemawia do serca i wyobraźni. Tak jak Pan pisze spikerka rzeczywiście jest bardzo, bardzo wspaniała!!!
Niezwłocznie tzn.zaraz zabieram się do pracy i zaczynam rozpowszechniać WAŻNĄ SPRAWĘ. Internet to wymysł diabła (czasem tak się wydaje) ale ma wiele cech bardzo pozytywnych.Tego właśnie boi się "ABCD" = Arogancki,Bezczelny,Cyniczny DONALDINO.

Z nadzieją bardzo serdecznie pozdrawiam,
Bolesław

Obrazek użytkownika Gość: E....T>Zen!

22-01-2012 [14:04] - Gość: E....T>Zen! (niezweryfikowany) | Link:

Szanowni-czytelnicy:Jaka to Demokracja? za Tuska<>Komora!wprowadził Dyktatura ANARCHY<> HUNTA WOJSKOWO- POLICYJNA ,a podejrzewam że jak w Media zjednoczą Tusko-Dana-Plat-Obszczymurów dalej będzie to w prowadzi Stan wyjątkowy?? Bo jako Naród nie można tak dalej żyć> GALOPUJĄCE<> PODWYŻKI< n/p. Paliwo to Główny powód,ten Dureń co się dorwał do -Koryta i Wykańcza biednych Ludzi !!! A opowiada ciągle -BAJKI!?>>>>>> =Hakerzy do Walki ???? Narodzie z jednoczmy SIĘ <> Solidarność<>!!!

Obrazek użytkownika XD

24-01-2012 [14:18] - XD (niezweryfikowany) | Link:

Tak. Tusk jest kłamcą. Obiecał obniżenie podatków i wiele innych obietnic których nie spełni. Wprowadzenie opłat za dostęp do internetu to bzdura. Kolejny sposób okradania obywateli. Płacimy za przesył [co niektórzy sporo] jednak rząd chce się "nachapać" naszymi pieniędzmi. Nie chcę w takim kraju żyć, gdzie obywatele traktowani są jak śmiecie. Połowa podatków w błoto. TO NIE DEMOKRACJA. Proszę odpowiedzieć sobie na pytanie:
Czy dziś nie ma ucisku, ograniczenia wolności? Czy czujemy się naprawdę wolni w naszym kraju?

Obrazek użytkownika Gość: E....T&gt;Zen!

22-01-2012 [14:05] - Gość: E....T>Zen! (niezweryfikowany) | Link:

Szanowni-czytelnicy:Jaka to Demokracja? za Tuska<>Komora!wprowadził Dyktatura ANARCHY<> HUNTA WOJSKOWO- POLICYJNA ,a podejrzewam że jak w Media zjednoczą Tusko-Dana-Plat-Obszczymurów dalej będzie to w prowadzi Stan wyjątkowy?? Bo jako Naród nie można tak dalej żyć> GALOPUJĄCE<> PODWYŻKI< n/p. Paliwo to Główny powód,ten Dureń co się dorwał do -Koryta i Wykańcza biednych Ludzi !!! A opowiada ciągle -BAJKI!?>>>>>> =Hakerzy do Walki ???? Narodzie z jednoczmy SIĘ <> Solidarność<>!!!

Obrazek użytkownika sarmata

22-01-2012 [14:20] - sarmata (niezweryfikowany) | Link:

Niewiem co by robił ma u mnie krechę głównie za zbrodnie Smoleńską i Łódzką. I będzie tak do końca życia. Jego rządza władzy po trupach przez nienawiść, pogardę i arogancję musiała doprowadzić do tych tragedii. Taka jest logika działania tego, które prowadził. Nik mi nie powie, że nie wiedział co robi. Życzę mu aby jego nie spotkał los jaki zgotował tym, których prześladował.

Obrazek użytkownika dziecko rozwiedzionych rodziców

23-01-2012 [00:59] - dziecko rozwied... (niezweryfikowany) | Link:

Tusk już 50-kę przekroczył,wie kim jest Putin i wiedzial co robi oddając śledztwo w ręce Rosjan.Lista jego występków jest b.długa!

Obrazek użytkownika demmo

22-01-2012 [15:05] - demmo (niezweryfikowany) | Link:

Czemu się boi?- bo to jest jedyne czego jeszcze nie kontroluje w 100% -tak ja media mainstreamowe które realizują politykę( duże słowo polityka - poprawnie winno być dezinformacji ) i tak już ogłupionego społeczeństwa Donald sam siebie postawił pod murem bo co może dalej robić ?- tylko atakować wszelkimi możliwymi dla niego i jego popleczników sposobami naród Polski. To jest wojna ! Walecznie przemówił Andrzej Wajda, będący członkiem honorowym komitetu wyborczego Komorowskiego. – „To jest wojna domowa, to jest walka o wszystko!” Apelował do telewizji publicznej, by zapewniała na antenie czas także kandydatowi PO na prezydenta.” Żołnierze PO nie są jednak w walce samotni. – Mamy przyjaciół w TVN, wspiera nas też druga prywatna telewizja” a dalej mówił „Kiedy wreszcie z pomocą naszych przyjaciół odbierzemy TVP nie będzie litości dla partyjnych prawicowych dziennikarzy. Wystrzelamy jak psy!” tak wypowiadał się autorytet moralny wielokrotnego użytku Andrzej Wajda reżyser filmu „Lotna „ w którym ośmieszył polskich ułanów tak ja dzisiaj millery, arabskie i inne tałatajstwo- oficerów polskich poległych 10 kwietnia 2010 na nieprzyjaznej ziemi smoleńskiej

Obrazek użytkownika Steve

22-01-2012 [16:28] - Steve (niezweryfikowany) | Link:

On nie boi się internetu, boi się prawdy.

Obrazek użytkownika ksena

22-01-2012 [17:42] - ksena (niezweryfikowany) | Link:

spotkanie Tuska z internautami.Oczywiście wspólna debata nad wyraz była miła i kulturalna,stanowiska odnośnie cenzury zbliżone,a internauci jedynie słuszni.Cos na kształt ,,Śniadania mistrzów''.

Obrazek użytkownika Mirek l.US

22-01-2012 [18:45] - Mirek l.US (niezweryfikowany) | Link:

Strach przed ujawnieniem prawdy smolenskiej powoduje u tych delikwentow drgawki i konwulsje !!! , to jeszcze nie koniec , ci wielcy dygnitarze Unijni , boja sie rownierz ze wyjdzie prawda o sprzedaniu Polski wszystkim kto o to poprosi , Komoruski i Tuski to polskojezyczni szpiedzy , wykoncza temn kraj tak czy owak i wroca do swoich ojczyzn a my za rzeszoto i soche i w pole !!! OBUDZCIE SIE WRESZCIE POLACY !!!!

Obrazek użytkownika Licho

22-01-2012 [18:46] - Licho (niezweryfikowany) | Link:

Pan Gras podobno juz wyjasnil telewidzom, ze to nie zaden atak hakerow, tylko Polacy tak bardzo interesuja sie tym, co robi premier, tak masowo wchodza na jego stone internetowa, ze ja zablokowali. Gras jak Gierek - tez na G.

Obrazek użytkownika dziecko rozwiedzionych rodziców

23-01-2012 [00:55] - dziecko rozwied... (niezweryfikowany) | Link:

i co nieco dobrego po sobie zostawił a a herr graś zostawi po sobie smród swoich łgarstw!

Obrazek użytkownika JANKAL

22-01-2012 [20:04] - JANKAL (niezweryfikowany) | Link:

Witam Pana!

I oby tak dalej. Internet to coraz większa kula u nogi (nie)rządu, a nawet przekleństwo.

Dobrze, że mamy tę broń.

Pozdrawiam Pana serdecznie

Obrazek użytkownika s.e.

22-01-2012 [21:32] - s.e. (niezweryfikowany) | Link:

- tego, że w samolocie nie będzie J.Kaczyńskiego i Macierewicza
- tego, że 2010 to już nie jest 1940, i że Naród (a przynajmniej duża jego część) drugi raz w konia zrobić się nie da
- no i oczywiście wspomnianego neta, który oprócz jottabajtów goovna, niesie za sobą nieograniczone możliwości, także śledcze
Pozdrawiam Pana

Obrazek użytkownika Gość  Ali

22-01-2012 [22:59] - Gość Ali (niezweryfikowany) | Link:

No jeżeli oni tak boją się prawdy to dlaczego ta prawda tak szybko znika ze stron internetowych ,dlaczego znikają całe strony , ba nawet same hasło które jest wpisywane ,tak było w przypadku "Zamach.EU"
jak i wielu wielu innych wpisów i tematów ?
- co tak starannie starają się ukryć ? - swoje uczestnictwo ? fałsz jakim nas karmią ? bo że faktyczną prawdę to wiemy wszyscy ,szkoda tylko że do niektórych ona tylko trafia ,dla tych myślących według wskazanych torów przez Wyborczą lub TVN taka prawda odbija się od ich tępych łbów jak groch od ściany ! dajmy na to przykład - nie tak dawno ukazała się informacja że - "Komorowski wycofał informację o swoim hrabiowskim pochodzeniu - rodzina sfałszowała dokumenty"
- I co ? i nic ! nawet nie przeprosił publicznie że oszukiwał społeczeństwo gdy chwaląc się swoim hrabiowskim pochodzeniem pokazywał sygnet rodowy ! Dlaczego więc teraz nie wróci do swojego prawowitego nazwiska "Szczykunow " ?! dlaczego nie odda prawowitym właścicielom mienia im zrabowanego a pozostające w posiadaniu red-bula ?!
- I jak ktoś taki ,który okazał się oszustem i hosztaplerem ma czelność pełnić tak zaszczytną funkcję w Kraju ?! - Jak ktoś taki może być symbolem jedności narodowej i państwowej skoro sam swoim postępowaniem i wypowiedziami wywołał podział społeczeństwa i wojnę pod krzyżem ? jednocześnie ten ******** idzie do kościoła i udaje wierzącego ?!
- I pomyśleć że ten pasożyt kosztuje Polskiego podatnika 187 milionów złotych rocznie a w zamian musi się jeszcze za niego wstydzić !

Obrazek użytkownika Gość

27-01-2012 [19:17] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Wszystko mówi, że rekord obciążania społeczeństwa o podobną kwotę którą pan wymienił może zostać wyrównana przez łaknących odszkodowania - rodzin uczestników lotu do smoleńska - a przecież już swoje odszkodowanie odebrali i to wskazuje na dziurę w budżecie i mniej pieniędzy na potrzebniejsze wydatki dla ludzi uczciwie żyjących. To oczywiście wszystko co "wypisuje" pan z Krakowa (podobno nauczyciel akademicki) to straszne bzdury, i nie warto ich czytać. To typowy punkt widzenia dla wszystkich, którzy prą do władzy (choć już przy niej byli). Najprościej jest wytykać komuś nie bacząc na to co się mówi i skąd czerpie wiadomości. Pozdrawiam i życzę dalszej zabawy słowem.ACTA - to przecież wymysł USA i nie musimy tego tolerować!