| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Najnowszy kawał o Tusku i Gierku

    Z kronikarskiego obowiązku podaję najnowszy dowcip polityczny, który słyszałem. Zastrzegam, że do obu bohaterów owego kawału mam stosunek krytyczny - ale dowcip jest na tyle charakterystyczny, że warto go odnotować. 
   Oto kawał: pan Tusk, jak powszechnie wiadomo, zatrudnił się na pół etatu w Sejmie w charakterze nadzorcy nad szybką produkcją ustaw rządowych. Pewnego wieczoru, a była to godz. 21.20 ze zmęczenia przysnął za biurkiem. Śni mu się, że na pustym korytarzu sejmowym spotyka Edwarda Gierka. Tusk, jako młodszy, kłania się jako pierwszy, wypowiadając maksymalnie neutralną formułę powitania: "Dobry wieczór, kolego pośle". Na to Gierek: "Kolego" - to będziecie mi mówić, jak wybuduje Pan Polakom co najmniej milion sto tysięcy mieszkań"...

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika dogard

to Czarnecki szalenie interesuje sie mieszkalnictwem, juz ktorys raz wrzuca je na tapete.Na marginesie--jak tam z glosami na szefa kopanej i komu przekaze pan brak poparcia dzialaczy w terenie.Oczekuje odpowiedzi--najlepiej w GPC, W KACIKU SPORTOWYM.

Obrazek użytkownika Gość

ten człowiek po prstu nic nie potrafi, ulega wpływom silniejszych osobowości, nie umie negocjować, jest zazdrosny, mierny i śmieszny

Obrazek użytkownika Anna

i to mu wystarcza, bo nie będzie nigdy sam.

Obrazek użytkownika Herodot

prędzej Gierka dogoni Komorowski, z propozycją, żeby do konstytucji wpisać dozgonną przynależność Polski do UE, podobnie jak Gierek dozgonna miłość do ZSRR i przewodnią rolę PZPR.

Obrazek użytkownika wicenigga

to powstałaby "Solidarność Z Gierkiem Po Wsze Czasy"!

Obrazek użytkownika Gość

Już za jaruzelskiego wołaliśmy: Wracaj "Edek do koryta, lepszy złodziej niż bandyta".
Teraz mamy przy władzy dwa w jednym i złodziej chroniący macherów od kręcenia lodów i bandyta od "tajemniczych zgonów"

Obrazek użytkownika Sceptyk

Akurat o milionach mieszkań i o Gierku dowcipów bym nie opowiadał, panie Richard, bo ktoś może sobie przypomnieć 3 miliony mieszkań i Gierka-patriotę.

Obrazek użytkownika Dirtyman1960

To był projekt na lata 2008 - 2013. Ale platforma miała własne projekty, pełne szuflady ustaw itd. Dlatego nie ma nawet miliona mieszkań. Tusk to nieudacznik.

Obrazek użytkownika Jowita

Ja bym jednak tak nie pisała, ponieważ p.Tusk, to nie dość, że nie zbudował, to eksmituje na bruk z mieszkań, które inni wybudowali a eksmisja dotyczy matek z dziećmi i osoób starszych.
Gdyby PiS dzierżył stery rządów do dnia dzisiejszego, to Polska byłaby Polską dawno zbudowaną, a nie w budowie,co de facto budową nie jest,a tylko dyplomatycznym hasłem ,to znaczy, jak zwykle pijarem.
Zaręczam ci Sceptyku, gdyby rządził PiS, to rolnicy nie pytaliby, jak dziś p.Tuska "Panie premierze, jak żyć".

Obrazek użytkownika Ezio

Miał za dużo w tych szufladach i jak była akcja greenpeace to sprzedał na makulaturę.

Obrazek użytkownika bolko1

w każdym kawale jest nie co prawdy...

Obrazek użytkownika Jowita

Prawdą napewno jest, że niezłe i nieco pisze się razem, a nie rozdzielnie.

Obrazek użytkownika Roman

Jowita ma ostry zgryz.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.