Trzy dziewczyny z Polski w Londynie...

... Ania, Karolina, Monika.

Przyjechały tu by znalesc lepsze życie, by życ godnie.

Znalazły. Na chwile...

Pomnik upamietniajacy Annę, Karolinę, Monikę i 49 innych osob stoi w Hyde Parku. Piecdziesiat dwa slupy wystajace z ziemi. Trzy są dla dziewczyn z Polski.

.

Dzis pod tablicą duzo kwiatów i trzy znicze...

.

Wieczny odpoczynek racz im dac Panie...

07.07.2005 Pamietamy.

.
foto:http://i.wp.pl/a/f/jpeg/22586/...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Sobiepan

08-07-2011 [00:02] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

Rozwinely skrzydla i pofrunely.
Jeszcze minute i swieca zgasnie.
Niech im w niebie muzyka rozbrzmiewa!

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

08-07-2011 [01:01] - ironiczny anglosas | Link:

...Amen.

Obrazek użytkownika Mycha

08-07-2011 [02:36] - Mycha (niezweryfikowany) | Link:

Pięknie Ci dziękuję za Twoje do mnie słowa pod innym tematem. Nie wiem czy zasłużyłam na nie, Sobiepanie. Nic mądrego i odkrywczego nie mówię, co często powtarzam. Wciąż tylko jedną i te samą mantrę. Ale dalej od czasu do czasu tak będzie. Bo po co zmieniać coś co dobre, pewne i sprawdzone jest, czyż nie? Mówić coś innego by na czasie i na bajerze być? Nie ma takiej potrzeby, ale to moje zdanie.
 Serdeczności. Do zobaczenia.
Dla autora pozdrowienia.

Obrazek użytkownika Sobiepan

08-07-2011 [06:48] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

Nie potrafimy sie ostatnio spotkac na wspolnym pisaniu! A jest o czym! Nasz Anglosas dotyka tematow, ze mi ciarki po plecach przechodza. Pisze krotko i tak zwiezle, ze na myslenie pozostaje za duzy margines! Bo myslenie to akurat nie jest mocna strona czlowieka.
Mycho, trwaj przy swoim! Myslisz, ze bedzie lepiej, powielajac poglady slabeuszy i miernot? A co powiedzialby swiat potem, za tysiac lat? Ze do walki mielismy topory ze spizu? A slowo? Szczegolnie Twoje, zadna mantra! Stale poglady! Uczcie sie pokolenia! Zycze Ci pieknego dnia, zaczyna sie dobrze, jest dyskusja, jest temat, Anglosas sie nie obrazi, ze mu bloga profanujemy, sam tez paradoksy lubi.
Pozdrawiam serdecznie, Ciebie , Mycho, i Anglosasa.
Goscia od "obrony krzyza" zapraszam na taka strone -jest portal "Obrona krzyza", wspanialy, nie demagogiczny,o krzyzu pragmatycznie, ale z szacunkiem i nalezna pieta!
Pozdrawiam wszystkich !

Obrazek użytkownika Gość

08-07-2011 [01:18] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

slupy?!
w naszej chrzescijanskiej kulturze powinny byc krzyze.
Polsko, to ma byc twoje wejscie do europy?!

Obrazek użytkownika Sobiepan

08-07-2011 [05:58] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

Dlatego slupy! Kazdej ofierze terroryzmu! Niezaleznie od wyznania. Pamiatka zycia, w gore, ku niebu i bezsilnosci, jak krzyk, ze zabijanie nigdy nie bedzie do zycia nalezec! I dziekuje Anglosasowi, ze przypomnial, ze nie pozala zapomniec!
Dziekuje!

Obrazek użytkownika Joanna

08-07-2011 [21:32] - Joanna (niezweryfikowany) | Link:

Jakoś nie było problemu z postawieniem tego pomnika w Londynie, a w Warszawie jest problem z postawieniem pomnika ofiarom katastrofy Smoleńskiej...