Stefan Niesiołowski - człowiek renesansu

Termin „człowiek renesansu” lub „umysł renesansowy” to określenia, jakich używamy w stosunku do ludzi światłych, wykształconych o zainteresowaniach i olbrzymiej wiedzy dotyczących bardzo wielu, czasem zupełnie odmiennych dziedzin. Takim typowym i klasycznym podręcznikowym przykładem „człowieka renesansu” czy „umysłu renesansowego” jest Leonardo da Vinci.

Pamiętam, że we wczesnej młodości do kategorii ludzi renesansu zaliczałem pojawiających się cyklicznie na ekranach telewizorów panów Szymona Kobylińskiego i prof. dr. Wiktora Zina.

Obaj oprócz talentów plastycznych i gawędziarskich posiadali ogromną wiedzę w takich dziedzinach jak architektura, sztuka, historia, heraldyka, literatura, scenografia, kultura.

I dzisiaj możemy w telewizji napotkać prawdziwego człowieka renesansu. Dzięki miłościwie nam panującej Platformie Obywatelskiej i zaprzyjaźnionych z nią i Andrzejem Wajdą mediom mamy okazję niemal, na co dzień obcować z polskim współczesnym Leonardo da Vincim, czyli Stefanem Niesiołowskim.

Tylko wyjątkowy szacunek dla inteligencji i mądrości Polaków, jaki okazuje partia rządząca powoduje, że zawsze możemy liczyć na udostępnianie nam tej krynicy mądrości, która jest niekwestionowanym autorytetem w takich dziedzinach jak: finanse i bankowość, budowa autostrad, budowa stadionów, wiara i religia, media, kultura, sport, hodowla, rolnictwo, sadownictwo z naciskiem na owoce miękkie, przemysł, gospodarka morska, surowce, wojsko, lotnictwo, sport, transport, służby specjalne, polityka zagraniczna, edukacja…..

Zapewne nie wymieniłem wszystkich dyscyplin, w których to nasz rodzimy Leonardo czuje się mocny i desygnowany jest przez partyjne władze do ścierania się na antenie TVN24 z pożal się Boże ekspertami czy przedstawicielami opozycji.

Złośliwcy mówią, że w Platformie wbrew propagandzie sukcesu i mitom niebywałego profesjonalizmu jest niezwykle krótka ławka prawdziwych fachowców.

A po cóż długa?

Jak widać wystarcza jeden specjalista od bezkręgowców, Stefan Niesiołowski, sam niestety pozbawiony kręgosłupa.

Zazdroszczę w skrytości ducha elektoratowi PO, że władze ich ukochanej partii traktują ich niezwykle serio i zawsze do telewizyjnych debat desygnują najlepszych z najlepszych fachowców, jakich posiadają. A, że zawsze jest to poseł Niesiołowski to tylko zaleta i dodatkowy smaczek.

To taki platformerski pieprzyk wabiący lub jak kto woli wabik pieprzący –bzdury oczywiście.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jawa

08-06-2011 [09:17] - Jawa (niezweryfikowany) | Link:

został wykreowany przez rządowe i zaprzyjażnione media na omnibusa wiedzy tak wielorakiej, że dla człowieka nawet najbardziej mądrego nie do opanowania a co dopiero przez takiego mędrka.

Obrazek użytkownika wiecho2

08-06-2011 [17:43] - wiecho2 (niezweryfikowany) | Link:

Biedny Kosmos! Człowieku, chcesz żeby parę galaktyk się rozpierzchło!
Oni Tam jeszcze nie wiedzą jaka to straszna partia ten PiS! A Kaczor?!!

To tyle i aż tyle!
08.06.2011 17.43

Obrazek użytkownika Małpa.pl

08-06-2011 [09:27] - Małpa.pl (niezweryfikowany) | Link:

Wrzucając temat "Niesiołowski", i nie wiem jaki byłby pogardliwy,łechcesz EGO tego"robala".Najpierw pomyśl potem rób...

Obrazek użytkownika waldemar

08-06-2011 [10:39] - waldemar (niezweryfikowany) | Link:

Mam głębokie przekonanie ,że już wkrótce na zawsze zniknie z Polskiej polityki bo jest jej największą zakałą .a z przymrużeniem oka ,dożywotni zakaz kandydowania na stanowiska publiczne ,w ostateczności wystrzelenie w kosmos bez prawa Powrotu.Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Jojo

08-06-2011 [11:13] - Jojo (niezweryfikowany) | Link:

Niesiołowski jest na tyle inteligentny, że zdaje sobie sprawę ze świństwa jakie zrobił swojej narzeczonej -WYDAŁ JĄ NA PRZESŁUCHANIU. Jego zachowanie to reminiscencje czasów prl.

Obrazek użytkownika stanczykblazen

08-06-2011 [16:53] - stanczykblazen (niezweryfikowany) | Link:

Rolnictwo? - winien PiS, Gospodarka morska ?-winien PiS, RELIGIA - winien PiS itd ,itp. Takim ekspertem to i ja mogę być i to całkiem za darmo.Ten człowiek używa wyrazu "Kaczyński" jak przecinka a skrótu PiS jak kropki. A KITMUWUCHO !!!

Obrazek użytkownika Jago

08-06-2011 [17:04] - Jago (niezweryfikowany) | Link:

... bo kto wie więcej na ten temat od Dzirawego Stefana?

Obrazek użytkownika Lenin

08-06-2011 [21:19] - Lenin (niezweryfikowany) | Link:

... nadzwyczajne osiągnięcia pana S.Niesiołowskiego w "utrwalaniu" polskiej demokracji pozwalają przypuszczać, że już niedługo dojdzie do uroczystych przeprosin niejakiego Ilicza Lenina, którego to bombą- tak lekkomyślnie nawiasem mówiąc- nasz poseł potraktował... teraz rozumiem ówczesny rozpaczliwy gest młodego Stefana... targnięcie się na majestat twórcy robotniczej władzy to nie protest a sygnał, że...po prostu wie lepiej...

Obrazek użytkownika Rajmund

08-06-2011 [23:10] - Rajmund (niezweryfikowany) | Link:

plugawienie autoportretu autentycznego geniusza jakim był Leonardo wizerunkiem tej szui!

Obrazek użytkownika lego

09-06-2011 [12:46] - lego (niezweryfikowany) | Link:

No cóż Stefek Niesiołowski to nasz skarb narodowy o którego musimy dbać . Bo nie potrafiliśmy zadbać właściwie o naszego ukochanego Bronisława Geremka no i co się stało ? Środowisko gazety do tej pory płacze po twórcy faktu medialnego . Kolejną ikona naszej polityki to Władek Bartoszewski ongiś profesor który w chwili szału chciał nas opuścić Dbajmy o nasze ikony !

Obrazek użytkownika Gosia

18-06-2011 [12:02] - Gosia (niezweryfikowany) | Link:

Very good!